Споделени мнения за лекар- гинеколог в Русе тема 4

  • 125 813
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133
destiny792 ,  Heart Eyes , леки бременост до края и раждане.  Praynig  bouquet

# 46
  • Мнения: 787
Бях скоро Ви писала, че ходих в клиниката на Щерев при Константинова с поставена диагноза миома.
Това го реши на втория преглед. И така, четете внимателно. Преди 4 дни се върнах от Атина, отидохме на преглед при нашия гинеколог, момичета.
НЯМАМ МИОМА, БЯХ СИГУРНА! ДАЛЕЧЕ ОТ РУСЕ, ВСИЧКИ СА НЕКАДЪРНИ! ГИНЕКОЛОГЪТ НИ СЕ ШАШНА НА ПОСТАВЕНАТА МИ ДИАГНОЗА. ТОВА, ЧЕ МАТКАТА Е ЛЕКО УГОЛЕМЕНА НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ИМА ЖЕНАТА МИОМА. ТОВА СЕ ОПИТАХ ДА ОБЯСНЯ НА КОНСТАНТИНОВА! ВСЕ ПАК С 3 БЕБЕТА В КОРЕМА Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО ДА Е УГОЛЕМЕНА! ТАКА ЩЕ БЪДЕ - ВСЯКА ГОДИНА ПРИ МОЯ ГИНЕКОЛОГ В АТИНА! ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК И СПЕЦИАЛИСТ. ПРЕГЛЕДЪТ МИ БЕШЕ ЕХОГРАФ И ЕХОГРАФ НА ГЪРДИТЕ - ВСИЧКО Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРЕ!
ПРАВЕТЕ СИ ИЗВОДИТЕ, МОМИЧЕТА! РАДВАМ СЕ, ЧЕ ЖИВЯХ В АТИНА И , ЧЕ СЪЗДАДОХМЕ ТАМ ДЕЧИЦАТА НИ - ИНВИТРО -ОТ ПЪРВИЯ ОПИТ!

# 47
  • Мнения: 1 295
С направление за биопсия съм , след два лоши резултата от цитонамазка и с миома. Тъй като съм от Разград казаха, че в Русе ни изпращат. Онкогинеколог трябва да търся, кой бихте препоръчали?

# 48
  • Мнения: 926
С направление за биопсия съм , след два лоши резултата от цитонамазка и с миома. Тъй като съм от Разград казаха, че в Русе ни изпращат. Онкогинеколог трябва да търся, кой бихте препоръчали?


Поли   bouquet

Онкогинеколози в Плевен. Тук не се сещам никой подходящ.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз съм чувала за Плевен. Тук не бих се дала на никого.

# 50
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
С направление за биопсия съм , след два лоши резултата от цитонамазка и с миома. Тъй като съм от Разград казаха, че в Русе ни изпращат. Онкогинеколог трябва да търся, кой бихте препоръчали?

Поля,биопсията е медицинска процедура, чрез която се взема малко парченце тъкан от различни органи на тялото. Тя се обработва и оцветява в специализирани лаборатории, след което лекар специалист (хистолог) я изследва под микроскоп. За повечето от сериозните заболявания при човека, биопсията има решаващо значение за определяне причината на болестта, нейната напредналост, както и за лечебното поведение.

Какви единици има от цитонамазката?
Препоръчвам  мед.център ,,Щерев''
http://invitrorusse.com/bg/main/procedures/25
Свържи се там за повече информация и по възможност не се травмирай излишно от сега.
Понякога третото мнение е решаващо... Peace
Силни прегръдки  Hug

Бях скоро Ви писала, че ходих в клиниката на Щерев при Константинова с поставена диагноза миома.
Това го реши на втория преглед. И така, четете внимателно. Преди 4 дни се върнах от Атина, отидохме на преглед при нашия гинеколог, момичета.
НЯМАМ МИОМА, БЯХ СИГУРНА! ДАЛЕЧЕ ОТ РУСЕ, ВСИЧКИ СА НЕКАДЪРНИ! ГИНЕКОЛОГЪТ НИ СЕ ШАШНА НА ПОСТАВЕНАТА МИ ДИАГНОЗА. ТОВА, ЧЕ МАТКАТА Е ЛЕКО УГОЛЕМЕНА НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ИМА ЖЕНАТА МИОМА. ТОВА СЕ ОПИТАХ ДА ОБЯСНЯ НА КОНСТАНТИНОВА! ВСЕ ПАК С 3 БЕБЕТА В КОРЕМА Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО ДА Е УГОЛЕМЕНА! ТАКА ЩЕ БЪДЕ - ВСЯКА ГОДИНА ПРИ МОЯ ГИНЕКОЛОГ В АТИНА! ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК И СПЕЦИАЛИСТ. ПРЕГЛЕДЪТ МИ БЕШЕ ЕХОГРАФ И ЕХОГРАФ НА ГЪРДИТЕ - ВСИЧКО Е ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРЕ!
ПРАВЕТЕ СИ ИЗВОДИТЕ, МОМИЧЕТА! РАДВАМ СЕ, ЧЕ ЖИВЯХ В АТИНА И , ЧЕ СЪЗДАДОХМЕ ТАМ ДЕЧИЦАТА НИ - ИНВИТРО -ОТ ПЪРВИЯ ОПИТ!
Добре,добре изказа се вече и в другата тема..разбрахме те...
Няма нужда от главни крещящи букви,всеки е имал някакъв раазочароващ момент подобен на твоя,но моля те,спазвай правилата и добрия тон за писане  Peace

# 51
  • Мнения: 14 133
 polia72 , девичка е обяснила много изчерпателно.  Peace
И от тук кураж и късмет.  Praynig  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 787
polia72,
В никакъв случай не ходи  в клиниката на д-р Щерев. За Плевен съм чувала и аз добри отзиви!
Успех ти желая!

# 53
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
polia72,
В никакъв случай не ходи  в клиниката на д-р Щерев. За Плевен съм чувала и аз добри отзиви!
Успех ти желая!

Хайде да спреш да сипеш негативи а,   Stop
Това,че ти не си била доволна от даден човек там,не прави автоматично и другите като теб...да не изпадаме в крайности...кому е нужно.
Поля,най-приятелски и чистосърдечно те моля да ми пишеш на лични,за да те свържа с правилния човек,от който ще получиш информация за твоя проблем.
Разбира се,избора е твой,но в никакъв случай не е вярно това което се пише в по-горните постове..... Outta Joint

павло,дени,моля те за последно да не бъдеш толкова крайна в изказванията си.Всеки е достатъчно разумен и праволинеен за да намери отговори на въпросите си.Подобен род словоизлияния не са полезни на никого,най-малкото обременяват темата и нарушават добрия тон.
В противен случай,ще бъда принудена,да информирам модератор,ако продължават така поредицата от постове ...

Надяваме се темата запази значението си  Peace

# 54
  • Мнения: 14 133
Девичка,  Peace

# 55
  • Мнения: 787
polia72,
В никакъв случай не ходи  в клиниката на д-р Щерев. За Плевен съм чувала и аз добри отзиви!
Успех ти желая!

Хайде да спреш да сипеш негативи а,   Stop
Това,че ти не си била доволна от даден човек там,не прави автоматично и другите като теб...да не изпадаме в крайности...кому е нужно.
Поля,най-приятелски и чистосърдечно те моля да ми пишеш на лични,за да те свържа с правилния човек,от който ще получиш информация за твоя проблем.
Разбира се,избора е твой,но в никакъв случай не е вярно това което се пише в по-горните постове..... Outta Joint

павло,дени,моля те за последно да не бъдеш толкова крайна в изказванията си.Всеки е достатъчно разумен и праволинеен за да намери отговори на въпросите си.Подобен род словоизлияния не са полезни на никого,най-малкото обременяват темата и нарушават добрия тон.
В противен случай,ще бъда принудена,да информирам модератор,ако продължават така поредицата от постове ...

Надяваме се темата запази значението си  Peace

Информирай модератор, чакам. Напълно са верни по-горните постове. Всеки има право на мнение, и особено, когато то е вярно! Не може да ми хвалиш клиниката, при условие, че се поставят грешни диагнози!  Нека хората да знаят!

# 56
  • Мнения: 14 133
Не може всички доктори в една клиника да са некадърни. Все ще има и някой способен.  Wink

# 57
  • Мнения: 787
Не може всички доктори в една клиника да са некадърни. Все ще има и някой способен.  Wink

Жалко за клиниката! Нищо друго не казвам, всеки да си прави заключенията!
Явно съм попаднала на некадърната лекарка, така ли?

# 58
  • Мнения: 14 133

Явно съм попаднала на некадърната лекарка, така ли?

Вероятно, но не може да се обявяват всички лекари там и или в друга болница за неспособни. 
Това просто е прекалено крайно мнение, а и не е вярно.

# 59
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Явно съм попаднала на некадърната лекарка, така ли?

Явно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт