Влюбена съм

  • 9 419
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
 Аз съм момиче на 16 години и явно се влюбих в доктора ми. Много смешно звучи, ама ..  Grinning. Значи всичко започна защото имам трайно увеличени лимфни възли, ( не големи около половин бобено зърно) и отидох при хематолог който ме прати при въпросния лекар за биопсия. Да, но аз като отидох доктора, в когото съм влюбена се ядоса, че хематоложката ме е пратила на биопсия и категорично отказа да ми направи и ми каза, че нямало никаква нужда и ми изписа АБ. И ми стана много сладко, че е загрижен защото каза, че това е операция с пълна упойка, и постоянно ме наричаше "миличка" и на мен направо сърцето ми се разтопи. Оф и сега само за него мисля. Той видимо беше на около 30 години и много висок и хубав. Много ми хареса а и е доктор, на мен малко ми въздействат  докторите така ама ..  Laughing . Според вас какво да правя в понеделник ми е последния преглед вероятно и ми е много тъпо. Кажете ми как да се почувствам по-добре. Сутрин ставам с мисълта за него и вечер си лягам пак мислейки за него. Това е ужасно.

# 1
  • Мнения: 3 132
16 години е време за влюбване в лекаря, в учителя, в съседа, братовчеда и т.н.
Не се притеснявай, ще ти мине.

Аз пък трябва да ходя на лекар скоро, а все отлагам, щото тоя дърт козел реши да ми се сваля, вместо да ме лекува. А друг специалист с тази специалност няма наблизо. Ще му се не види...

# 2
  • Мнения: 0
Що и моя не ме сваляше  Laughing

# 3
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 136
Бил загрижен. Ти за него си поредния пациент. Не си му нито близка, нито приятелка, че да е загрижен за тебе. Нормално е за годините ти да се увличаш така.

# 4
  • Мнения: 25 664
То и дърти жени имат свойството да се влюбват в лекарите си, не е само до годините.

Авторката, мога да те посъветвам единствено да потърпиш малко - ще ти мине.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 0
Според мен пък беше защото ако не беше щеше да ми направи операцията просто без да се интересува кой знае колко

# 6
  • Мнения: 539
Според мен пък беше защото ако не беше щеше да ми направи операцията просто без да се интересува кой знае колко
newsm78 или просто си е свършил работата професионално, м?

# 7
  • Мнения: 0
Неговата работа беше да ми извърши операцията назначена от специалист. Ама на мен ми е много тъпо, искам всеки ден да ме преглежда  Laughing

# 8
  • Мнения: 25 664
Според мен пък беше защото ако не беше щеше да ми направи операцията просто без да се интересува кой знае колко

Нито един истински специалист нямаше да ти я направи - затова се е и ядосвал.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 0
Е, ами и от АБ не спаднаха лимфните възли но..  Grinning . Не знам аз си мисля, че ако ми бяха направили биопсията щеше да е най-добре . Аз ще и звънна на д-рката и ще и кажа той какво е казал. Той и без това ми каза да и кажа какво е казал ама го каза заядливо.

# 10
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 136
Много интересен начин на мислене имаш. Предпочиташ да не се възстановяваш, а да ходиш по прегледи, та само и само да го видиш. smile3555

# 11
  • Мнения: 0
Аз нямам нещо за възстановяване (поне така се надявам). Не съм болна, а биопсията е сигурен начин да го докаже.

# 12
  • Мнения: 1 136
След това вървят жалбите в съда с/у сексуално насилие , даваш ли си сметка защо те нарича "миличка" . Защо не кажеш на родителите си какво става?

# 13
  • Мнения: 0
Да бе човека се опитва да ме успокои по някакъв начин предполагам аз ще го съдя  Grinning.

# 14
  • Мнения: 1 136
То защото те успокоява по всякакъв начин, затова след известно време ще обясняваш колко гадно е постъпил с теб и колко невинна си ти,  бих те посъветвала да ходиш на прегледи с майка си и не си въобразявай че си нещо по различно от последната фактурав касата. Не се обиждай , моля те! Ако той изпитва нещо към теб ще подходи по -нормално към теб , а не те нарича "миличка" по най-просташкия и первезен начин.

Общи условия

Активация на акаунт