За ПАП 3 - 4 тема

  • 1 451
  • 4
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 39
Здравейте,направих нова тема,защото в предишната не беше писано повече от 120 дни.Ще се радвам ако и други с този проблем споделят нещо,просто за успокоение и подкрепа Simple Smile

# 2
  • Мнения: 39
Ето я и моята история с Пап 3А:
Откриха ми раничка година след раждането и ми казаха че е голяма и не изглежда добре.Исках да ми направят цитонамазка,но ми казаха че е невъзможно до  като имам течение и така 6 месеца правим микробиологии или лечения и чак сега след 6 месеца се стигна до цитонамзка и отново микробиология.При което резултата беше ПАП 3А и микробиология СТРЕПТОКОКИ.Изписаха ми един лист с лекарства и антибиотици за мен и мъжа ми и проверих в аптеката колко струват 130лв  Shocked
За тези 6 месеца ходене по мъките толкова пари набих а резултат и лечение нямаше.След това лечение на Стрептококи ще ме пращат на колпоскопия и там ще се реши дали ще се взема биопсия.Мисля да потърся още едно мнение преди да почна лечението  на Стрептококи,защото ме съмнява резултата.А от друга страна се плаша с тази раничка и този ПАП 3А.И се чудя вече при кой доктор да ходя,някой който най накрая да ми обърне внимание и да се действа а не само да ми вземат парите и да ми разстягат локуми.Ще се радвам ако пише някой минал през това

# 3
  • Мнения: 4 500
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759091.765

Това е правилното място за такива въпроси.

# 4
  • Мнения: 39
Да,видях темичката преди малко.Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт