Разрешени ли са обявите за частни уроци в рубрика обяви?

  • 1 355
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, аз съм учител. Който оказва помощ на децата при изучаването им на чужди езици. Работя в къщи или по домовете. Имам дългогодишен стаж и бих желала да помагам и на други деца от различни възрасти. Въпроса ми е дали е разрешено в "Обяви" да публикувам, телефон за връзка. Тъй като виждам че доста хора вече оставят своите кординати.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Не.
Това са си частни уроци.
Форумът не е "Обяви",  а "Гледане на деца и помощ в домакинството".

# 2
  • Мнения: 13
А би ли могло в сайта да се пусне и секция с обяви за уроци, тъй като може и да има майки, които да търсят компетентни преподаватели за частни уроци, а да не искат да записват децата си на курсове. Аз лично имам много деца от частните уроци, чиито майки ми казват, че са спрели да ходят на курсове, защото там са били разочаровани и които  се радват много и ми благодарят, че по някаква случайност са успяли от друг родител да получат моя телфон и че дълго са търсели учител. (Казвам го не за да се хваля или облагодетелствам, а защото не разбирам, защо тази тема е забранена и дори за нея се получава бан понякога). Не намирам съществена разлика дали ще помагаш на едно дете само с гледане или ще го обучаваш. Даже смятам, че обучението да едно дете е по важно само от гледането и възпитаването му.

Ще се радвам ако приемете съвета ми - молба присърце. И най-накрая да дадете шанс и на учителите, а не само на бавачките да изкарват хляба си, защото аз наистина не разбирам каква е причината и за двете професии са свързани  сдеца и двете проферсии взимат пари за труда си и двете са в помощ на родителите и за двете професии се изисква да имаш ужната компетентност.

Общи условия

Активация на акаунт