Пазете се от ледени висулки

  • 876
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 198
Тая тема май не е за тук, ама тук се чувствам в свои води, в другите съм като на гости.
Исках само да кажа на майчетата като извеждат бебоците много да гледат за ледени висулки, аз уж все гледам и вчера една така се разби в близост до нас че изтръпнах.

Хайде това е, и не ми я местете Simple Smile темата Grinning

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тая тема май не е за тук, ама тук се чувствам в свои води, в другите съм като на гости.
Исках само да кажа на майчетата като извеждат бебоците много да гледат за ледени висулки, аз уж все гледам и вчера една така се разби в близост до нас че изтръпнах.

Хайде това е, и не ми я местете Simple Smile темата Grinning
Joy Joy Joy Joy Joy Joy По темата си абсолютно права и собствениците са задължени да си махат висулките от покривите, ама не хващам що е тая дискриминация.  newsm78
В другите форуми може и да са само правоверни изкуственяци, но и те харесват децата си. А в реалния живот общуваш ли с други, които не кърмят?
Осъзнавам, че съм груба и неправилно нападам, така че-моите извинения, но не съжалявам.

# 2
  • София
  • Мнения: 198
Направих си майтап за местенето на темата, даже има и усмивка за тези дето немогат да схванат Thinking

А за дискриманация ... някой да е чул??? ... кой не си харесва децата???

Просто казах че тук чета и тук я помествам.

Осъзнавам, че съм груба и неправилно нападам, така че-моите извинения, но не съжалявам.  newsm62

# 3
  • София
  • Мнения: 1 254
мда бе, много са опасни итя висулки.
на една мама от форума, с която излизаме всеки ден и седим на една сладкарница, оня ден и се разби една буца сняг на главата както си пиехме кафето. Не беше лед, ама все пак... Освен че се хилихме без да спрем половин час други последици нямаше Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт