За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 29 008
  • 176
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 695
Mamica маи не си ме разбрала.мисалта ми беше 4е колкото и да се ограни4аваш и литри от кафето да пиеш когато не се движиш няма на4ин да има ефект.а и не виждам някаде да сам писала 4е ТЯ яде като преди а нищо не става.освен това нека не забравяме 4е вси4ко е много индивидоално и е нормално да деиства на едни,а на други не

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
Доколкото знам при пиене на кафе се задьржат течности в организма и не е подходящо при диета.

Tочно обратното е - кафето действа диуретично! Laughing

Някой ще обясни ли за ХРОМ-а - как се взема и под каква форма се продава?

# 92
  • Мнения: 1 183
Доколкото знам при пиене на кафе се задьржат течности в организма и не е подходящо при диета.

Tочно обратното е - кафето действа диуретично! Laughing

Някой ще обясни ли за ХРОМ-а - как се взема и под каква форма се продава?
Има тема- Свалих 3 кг за 2 седмици - там пише подробно за хрома - как действа и колко струва Joy Joy Joy

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
МЕрси, и до нея стигнах вече!
От януари не мога да се разделя с 2 кг. и почнах да чета такива теми. Crazy

# 94
  • София
  • Мнения: 18 679
МЕрси, и до нея стигнах вече!
От януари не мога да се разделя с 2 кг. и почнах да чета такива теми. Crazy
Аз съм в още по-лошо положение!Свалих ги успешно гадовете непосредствено след Нова година и още в началото на февруари пак си бяха на задника ми smile3516Голям глад ме тръшка...все ми се яде...и все сладко SadКилограмите даже вече са почти 3 #Crazy

# 95
  • Мнения: 870
Пробвах го вече кафето и определено потиска апетита, особено към сладкото. Малко честичко ходя да пишкам, но нали има такъв ефект...

# 96
  • Мнения: 694
Наистина пише на опаковката,че не става за бременни и кърмачки-не е препоръчително.А защо???

# 97
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Наистина пише на опаковката,че не става за бременни и кърмачки-не е препоръчително.А защо???

има кофеин, действа диоретично.....

# 98
  • Мнения: 694
Дали само заради това???Щота аз пия кофеиново кафе-по 2 на ден. Thinking

# 99
  • Мнения: 4 176
Понеже все го няма това кафе и ми свърши си купих хорм. "БиоАктивен хром". Ще пия кафе и хром отделно. А и по-евтино. 30 таблетки за 8.30лв. Пие се по 1 на ден. ще докладвам скоро.

# 100
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Заинтригувахте ме с това кафенце,днес си взех само две пакетчета за да го пробвам първо  newsm12

# 101
пия го от 2 дни.12 пакетчете струват 9,50лв.продава се в аптеките.но в опътването пише че трябва да тринираш поне 15мин. на ден и да контролираш хапване то.

# 102
  • Мнения: 13 801
И какво стана с туй кафе? Говорим от един месец за него! Тези с хром актива се отчетоха  Hug Никой ли няма да се похвали с резултати? newsm78

# 103
  • Мнения: 4 176
Ми аз го пих. Ефект имаше, но :
1. много скъпо
2. отвратен вкус ( на долнопробна инка)
3. трудно се намира. Ега си идиотите. рекламират а не смогват с количествата. Българска работа.

Писна ми отях и съм им обявила бойкот.
Определено фибрите и хрома са по-ефикасни и доста по-евтини.

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
Купих кафето, но май няма да го пия, усещам вкуса на зеления чай Sick
Мамице, искаш ли го?

Общи условия

Активация на акаунт