За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 28 945
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 040
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....
Нищо не очаквам ... само казах какво прочетох ...

# 46
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В Надежда също го има вече. Аз обаче вече си бях купила слимлайн кафе така че като свърши ще си взема от това и ще докладвам. Засега слимлайна действа.

# 47
  • Мнения: 4 176
В Надежда също го има вече. Аз обаче вече си бях купила слимлайн кафе така че като свърши ще си взема от това и ще докладвам. Засега слимлайна действа.
Бахххх мааму Shocked Ко е па туй "слимлайн" ? От де се купува и колко паре? И как действУва?

# 48
  • Мнения: 271
Мда...тази сутрин, като ходих за други неща в кварталната аптека, установих, че вече и там го имат златното кафе, обаче цената е лев по-малко от тази в аптеката спещу Пирогов - 09.60 срещу 10.60 CloseНе е без значение, като се има предвид малкият броя пакетчета в кутията, което би наложило честото купуване, ако се търси постоянство. Като кафе, а пропо, наистина си го бива - действа доста тонизиращо, а и след като го изпих сутринта, нищо не ми се дояде чак до този момент.
А колко пакетчета има в една кутия и по колко на ден е препоръчително да се пият?

# 49
  • Мнения: 7 640
Момичета,преди малко си купих въпросното кафе!
Една кутия струва 9.90лв. и вътре има 12 пакетчета.Пие се по един два пъти на ден и има вкус на нес кафе.
Това е от мен Wink!
четете, де!

# 50
  • Мнения: 1 120
Кажете сега една аптека в София , където със сигурност го има Shocked

# 51
  • София
  • Мнения: 143
и аз си купих днес кафето и то в една малка и зле заредена аптека в квартала.
Пише, че може да се приема от 2 до 3 пъти на ден, 15-30 мин. преди ядене.
При редовен прием е възможно намаляване на теглото  средно от 0,5-1,5кг.седмично(2,6-6кг.месечно)
Задължително да се пият 1,5-2 литра вода на ден и да се избягва солено,сладко,мазни храни, алкохол и т.н.
Иначе на вкус и мирис е като нескафе, само ми се стори малко по-горчиво и си сложих 1 лъжичка захар.
ще го пия 1 седмица и после ще докладвам.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 910
а дали става за кърмачки newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 143
Пише изрично, че не се препоръчва за бременни жени и кърмачки.

# 54
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В Надежда също го има вече. Аз обаче вече си бях купила слимлайн кафе така че като свърши ще си взема от това и ще докладвам. Засега слимлайна действа.
Бахххх мааму Shocked Ко е па туй "слимлайн" ? От де се купува и колко паре? И как действУва?

Същото като вита голд. Пакетчето е 75 ст. и пак се пият по две на ден. Купих си от него защото вита голд го прадават само на кутии а аз исках да взема малко за проба. Засега съм доволна, но ще докладвам след седмица-две.

# 55
  • Мнения: 4 176
 Унаше квартално село няма това кафе:( Аптекарката под нас каза, че след седмица-две ще има.
Говоря за Мусагеница.
Някъде из Студентски драд има ли го? Кажете моля къде го имаааааааааааааа?????

# 56
  • Мнения: 1 560
Унаше квартално село няма това кафе:( Аптекарката под нас каза, че след седмица-две ще има.
Говоря за Мусагеница.
Някъде из Студентски драд има ли го? Кажете моля къде го имаааааааааааааа?????

Малко ОФФ,
обаче като видя тоя аватар Мамице и като говорихме за мотивация за диети - определено се мотивирам, за да не  лея такъв "сексапил" ooooh!, - утре на лунна, от сряда на Японско чудо и ......магарето тъкмо ще го свикнем без храна и то ще вземе да пукне!

# 57
  • Мнения: 658
[quote author=Малката русалка link=topic=76294.msg1337405#msg1337405 date=114043
При редовен прием е възможно намаляване на теглото  средно от 0,5-1,5кг.седмично(2,6-6кг.месечно)
Задължително да се пият 1,5-2 литра вода на ден и да се избягва солено,сладко,мазни храни, алкохол  Simple Smile
Цитат
Опитай това без кафето. Сложи 10-те лева в някой тайник и си пий обикновено кафенце - гарантирам че резултата е  същият. goodscaleУспех Peace

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 3 328
Опитай това без кафето. Сложи 10-те лева в някой тайник и си пий обикновено кафенце - гарантирам че резултата е  същият. goodscaleУспех Peace
Всеки ден пия поне по две кафета нес, но смея да те уверя, че ефектът не е същият. От събота почнах да пия Голд кафе - като го изпия сутрин, не се сещам за хранене докъм 14 ч. Такива филми с обикновеното нес "не се прожектират".

Общи условия

Активация на акаунт