"user photos" във Вайбър

  • 3 931
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, имам един въпрос свързан с Вайбър. Наскоро си разглеждах в папка "моите файлове" папка Вайбър. В "user photos" има снимки на всички мои абонати, но има и много които не са ми абонати и дори не са ми познати. Не съм си синхронизирала вайбъра с фейсбук... така че за мен е истинска мистерия това. Моето предположение е, че тези хора са ми записали по някаква случайност номера и затова техните профилни снимки са в моя телефон. Ако някой има някаква идея нека ме "светне" по този въпрос Simple Smile

Благодаря все пак!

# 1
  • Мнения: 8 956
Аз имам папка VIber images и там има само снимки, които мои приятели са ми пращали по вайбър.

# 2
  • Мнения: 777
Цвети, не знам какво да ти кажа. Аз моя вайбър не съм го синхронизирала  и папка "юзър фотос" имам само снимките, които абонатите ми са си слагали за профилни...  Thinking

# 3
  • Мнения: 2
Отделна папка където са всички други папки, при мен се казва "моите файлове" там има отделни папки на всичките ми документи. Именно там се намира папка viber - в нея има отделно папка с всички снимки и отделно на абонатите ми с профилните снимки.

# 4
  • Мнения: 2
Сигурно моето предположение, че са хора които са ми записали телефона по някаква случайност и са се появили там Simple Smile
Благодаря, че все пак проверихте Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 873
Не мога да съм сигурна,мога само да гадая, защото тази програмка ми е малко странна,но все пак не е ли възможно това да са профилни снимки на абонати,с които примерно сте били включени в групово съобщение!? Пращането на групово съобщение лично за мен е голяма глупост, защото тогава всеки отговор от някой от групата се получава от всички останали,а те може въобще да не се познават.

# 6
  • Мнения: 777
Сигурно моето предположение, че са хора които са ми записали телефона по някаква случайност и са се появили там Simple Smile
Благодаря, че все пак проверихте Simple Smile

 Peace Да, вероятно е да са хора, които ти имат номера.. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2
Може и от групово съобщение да съм се сдобила с някой от тях... но има други, които им нямам номера, познавам ги от снимките. Никога не съм им имала номер и затова ми стана странно.

Общи условия

Активация на акаунт