Бъдещи и настоящи мами от Русе 2013 - 2014

  • 32 597
  • 807
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 261
На мен ми правиха, ама защото имах оплаквания и трябваше да ми изпишат лечение. А иначе първата бременност не са ми правили цитонамазка или секрет.  Rolling Eyes Въпреки, че сега пишеше, че е включено в следенето на бременността. Маже би трябва да питате док-а, при който сте на ЖК.  newsm78

# 16
  • Мнения: 20
Така е, и аз съм чувала , че е включено към следенето на бременността, но ако мине номера.. В повечето случаи сами трябва да поемаме инициативата да питаме (неща, които не е задължително да знаем и лекаря е длъжен да ни каже) , да си правим изследвания, че тогава за какво са тези лекари?!  Добре , че е  google и форума  mamma Hug

# 17
  • Мнения: 159
На мен също не ми е правена, дори секрет не ми е вземан. Спомням си, че бях много сърдита на лекарката, защото първите кръвни изследвания ми ги пусна чак към средата на 5-тия месец, а навсякъде из форумите пишеше, че изследванията започват далеч по-рано.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 178
ANNAFACE, млечната кухня започва от 8 навършени месеци, от личния лекар на детето взимаш бележка,че няма алергии и се записваш в кухнята, групите са III,IV ( цена на купон 1.00 лв ) и V ( цена на купон 1.20 лв ). Кухнята добре готви !

# 19
  • Мнения: 13
Привет  Hug  мами !

# 20
  • Мнения: 336
аз ходя при д-р Дуваджиев но в сряда ще попитам аз Simple Smile

# 21
  • Русе
  • Мнения: 178
luz de la luna, честито бебче  Hug  и от мен !

# 22
  • Мнения: 13
Честито бебенце  Luz  bouquet 
Когато се порадвате един на друг ще чакаме да разкажеш как мина всичко Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile

# 24
  • Русе
  • Мнения: 90
Мами, можете ли да кажете с колко време разполагаме да дадем име на детето (в случай, че не сме избрали или постигнали консенсус)? До края на престоя в клиниката ли трябва да стане?

# 25
  • Мнения: 5
Здравейте! На 05.09. родих в 11.00 часа вечерта. На следващия ден към 10 часа в интензивното дойде човек от общината да записва имената. Ако нямаш граждански брак с бащата на детето той трябва да попълни декларация за припознаване в родилното.

# 26
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Преди обяд родих, на следващия ден по обяд дойде жената, за да запише данните ни и името на бебето. Ако родиш в петък или събота май имаш повече време за размисъл  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 107
Аз родих в 3:30 през ноща, към обяд дойде жената от общината и записа името

# 28
  • Русе
  • Мнения: 90
Мерси, момичета  Hug Ще гледам да стискам до събота, ако до тогава не измислим нещо  Joy

# 29
  • Мнения: 1
Може ли някой да ми каже,при положение ,че нямам никакви оплаквания ,нито течение,нито сърбежи,дали трябва да отида да ми вземат секрет,защото лекаря ми нищо не ми е казал? В 36 г.с. съм вече.

Общи условия

Активация на акаунт