Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 636
  • 350
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 11 555
Само аз ли останах на зелева супа? Rolling Eyes Днес я прекъснах за да направя лунната диета,но утре продължавам.От 4-я ден диетата за мен е вече лесна.За три дни обаче съм свалила само 0.5кг,но усещам,че от към мерки резултатът е по-добър.

# 301
  • Мнения: 599
Е, не вярвам, не вярвам.  Rolling Eyes
Абе за 7 кила и аз не вярвам NaughtyАко имаш да сваляш 50 - да, ама като имаш да сваляш 5, няма как да свалиш 7 WinkАз лично свалих 2 кила, но не спазвах много строго, заради кърменето.А супката си я подправих с Вегета, че иначе бълвоч!
Belinda, отчаяното ми същество се заема с тази супена диета, кажи, моля те, какво ядеше допълнитвлно заради кърменето  Praynig Аз ще трябва още да модифицирам и заради вегетарианството  Thinking Имам да свалям 12 кг общо, ще редувам диетите.

# 302
  • Мнения: 74
I az sum na supata .Veche 6 den -otslabnala sum s 3 kg,nadiavam se da ne gi kacha:)
inache az  biah 81 sega sum 78,boria se za 68.
uspehi na vsichki
izviniavam se za latinicata

# 303
  • Мнения: 1 384
Здравейте, момичата!   bouquet
Приемате ли новаци в отбора  Mr. Green
В момента си варя супата, не знам какво ще се получи и дали ще се яде  newsm78 но решенето е взето  Peace
Имам да боря 10 кила , та и отгоре, но засега нека ги кажем 10  Blush
Важен въпрос - колко време мога да я карам тази диета  newsm78 само седмица ли,  с почивки ли или може и повече? Ох малко объркано стана, ама дано сте ме разбрали  Crazy

# 304
  • Мнения: 936
Момичета, смятам и аз да започна тази диетка. Колебая се и за японската, но май няма да издържа на зверския глад там.
Иска ми се да сваля 8-10 кг.
Успех на всички.

# 305
  • Мнения: 1 866
crazy tikva може да я направиш 1 седмица, после почивка 2 дена и пак отначало 1 седмица.
Аз лично от тази супа не съм отслабвала повече от 3 кг за 1 седмица. И често пъти после си връщам 1 кг, защото той всъщност е от вода.

И аз започнах от днес диетата, смятам да я направя само 1 седмица. След 1 месец може пак да пробвам.

С тази диета отслабнах след първата бременност с 9 кг. Правих я 1-2 пъти сериозно и после само до 4-я  ден 1-2 пъти на месец. По едно време обаче спрях да отслабвам и започна да ме боли доста корема от нея, а имах още 3 кг да свалям. Но забременях пак, родих и ето ме пак в отбора! Този път искам да сваля 5 кг. И повече може, но гледам да не си давам зор. Ако сваля тези 5 ще съм много доволна.

Успех на всички!

# 306
  • Мнения: 1 384
lala , мерси за бързия отговор   bouquet
И аз ще съм адски доволна на 5 килограма, та и на 3 за седмица  Crazy
А колко ще я правя не съм решила - зависи от това как ми действа. Този път и упражнения включвам - коремни преси, обръч, въже и велоаргуметър, пък да видим  newsm78

# 307
  • Мнения: 74
Zdraveite ot men:)
mnogo sum stastliva zastoto nai nakrai kantara se mrudna ,ne sikam da vi kazvam kakvo li ne sum opitvala:(samo 3 kg,no vsichki veche vijdata razlikata!!!!!
sega sum v pochivastite 2 dni ,daite idei ,kak se hranite v pochivkata ?
a inache ste ia napravia oste edna sedmica
uspeh na vsichki v borbata s kg.

# 308
zdraveite momi4eta,
iskam da vi popitam kato karmq moga li da se podloga na tazi dieta, ili ne e redno.imam da svalqm 5kl.
blagodarq predvaritelno Simple Smile

# 309
  • Мнения: 599
На мен ми е последен, 7-ми ден, свалила съм максимум 2 кг. Смея да кажа, че бях доста стриктна, само снощи ядох паста. Смятнах, че ми е простено, като се има предвид, че още кърмя  Embarassed

# 310
  • Мнения: 1 354
Доста и все различни диети започвам и спирам.Кои с резултат-кои не,но....
Сега отново започвам Party
Нека видим тая зелева чорба дали ще даде ефект.
Висока съм 166см. и съм 52 кг..,искам да сваля може би 3-4.
Момичета каква е вероятността килограмите да се възвърнат?! Thinking

# 311
  • Мнения: 599
Доста и все различни диети започвам и спирам.Кои с резултат-кои не,но....
Сега отново започвам Party
Нека видим тая зелева чорба дали ще даде ефект.
Висока съм 166см. и съм 52 кг..,искам да сваля може би 3-4.


Ти пък къде  Laughing Аз съм 165 и искам да стана 52 кг (тръгнах от 64, сега съм 62), но ти си знаеш как се чувстваш и изглеждаш най-добре...
Според мен при всички случаи се възвръща поне 1 кг, като започнеш да се храниш нормално. Аз няма да започвам, минавам на друга.

# 312
  • Мнения: 11 555
Доста и все различни диети започвам и спирам.Кои с резултат-кои не,но....
Сега отново започвам Party
Нека видим тая зелева чорба дали ще даде ефект.
Висока съм 166см. и съм 52 кг..,искам да сваля може би 3-4.
Момичета каква е вероятността килограмите да се възвърнат?! Thinking
Ами не знам при другите как е,но аз след като я правих за първи път,свалих 4кг.След това бяха празници и в продължение на цял месец ядах каквото си поискам и колкото си искам-сладко,солено,газирано,ядки,баници,торта... #CrazyАбе направо нямах спирка.След всичко това ядене качих само 1кг,но пък ми поотесняха дрехите. newsm78 Този месец я направих отново,но свалих само 1кг и повечко сантиметри. Laughing Сега се старая само да задържам защото постигнах целта си.

# 313
  • :)
  • Мнения: 337
Това, което пишеш е чудесно!!! По време на тези 7 дни, докато спазваш диетата, трябва да се яде само супата, нали? newsm78

# 314
  • Мнения: 11 555
Това, което пишеш е чудесно!!! По време на тези 7 дни, докато спазваш диетата, трябва да се яде само супата, нали? newsm78
Не съм яла само супата,а спазвах режима.1 ден-супа и плодове,2 ден-супа и зеленчуци,3 ден-супа,плодове и зеленчуци и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт