Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 566
  • 350
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз правих тази диета два пъти по препоръка на лекар точно заради високо кръвно. Свалянето на кг беше нещо като страничен ефект, но ми дойде добре. Обаче 7 кг може да се свалят от човек, тежащ поне 100 кг и свикнал всеки ден да се тъпче с пържоли и торти. Аз свалих първия път 4 кг, втория път - 3. А имам колежка която като прочете диетата каза че с нея по-скоро ще качи кг. Всичко зависи от ежедневния режим на хранене преди диетата. А иначе супата е като постен борш, не е лоша. може да се яде по цял ден. Тя е само калии и колкото повече се яде, толкова по-добре действа на организма.  Прави се с прясно зеле като праза може да се замести с кромид по желание.
Сега пак нещо вдигам кръвно, но ме мързи да варя супа и се чудя дали да не пробвам тези хапчета. Пробвал ли ги е някой да каже дали засищат като супата.

# 16
  • Мнения: 2 032
Да, тази е определено от диетите, след които като започнеш да се храниш нормално си възвръщаш изгубените килца, та и отгоре.

# 17
  • Мнения: 5 577
Е, не вярвам, не вярвам.  Rolling Eyes

Ще кажа на мама, тя иска да свали.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, не вярвам, не вярвам.  Rolling Eyes
Абе за 7 кила и аз не вярвам NaughtyАко имаш да сваляш 50 - да, ама като имаш да сваляш 5, няма как да свалиш 7 WinkАз лично свалих 2 кила, но не спазвах много строго, заради кърменето.А супката си я подправих с Вегета, че иначе бълвоч!

# 19
# 20
  • Мнения: 1 731
Аз я почнах тая зелева супа.Дано ми помогне,че вече незнам какво да правя.От вчера съм я почнала(от вечерта).Стискайте палци PraynigАма сега като не ми се яде месо,какво да правя.Не мога никакво месо да си хапна. ooooh!Веднага ми става тежко на стомаха.Та,може ли без месо диетата? newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
Действа и аз знам, но какво да правя като ходя на работа и няма как да си нося супата.  newsm78

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Супата има ефект,аз дори я бях пасирала и си я носех в едно шише в работата.Свалят се от 5- 7 кила.И после се качва един

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 11:11 от esprit

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм я правила и останах доволна първият път най-вече, вторият я спрях, че ми стана лошо.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
И при мен имаше ефект миналата година по това време свалих 4 кг. Сега мисля пак да опитам, ама много ми беше гадна тая супа  Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 1 724
В последно време само диети чета и кога ли ще започна нqкоq. Тази ми звучи много добре и си мислq, че бих издържала.Много ми се иска, ама qвно недостатъчно след като още се подмотавам.



Ако това е твоето дупе, определено нямаш никаква нужда! Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз я почнах тая зелева супа.Дано ми помогне,че вече незнам какво да правя.От вчера съм я почнала(от вечерта).Стискайте палци PraynigАма сега като не ми се яде месо,какво да правя.Не мога никакво месо да си хапна. ooooh!Веднага ми става тежко на стомаха.Та,може ли без месо диетата? newsm78

В дните, когато има месо може да се замества с риба - в дир биг имаше дискусия за това.

Пиши какви резултати имаш, и аз съм от днес на нея.

# 27
  • София
  • Мнения: 448
Сега запретвам ръкави и започвам да я правя.Стискайте палци ,дано издържа докрая,пък и на 4 кг ще съм доволна!

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мами срам не срам Embarassed ама да питам ....сигурно става при кърмещи майки ама туй пусто зеле ми се вижда да не образува много гавове на бебчето...ааа
и не ми се смейте  Whistling

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
деситка,за кърмещи мами не става.Пробвай с овесени ядки и много течности.

Общи условия

Активация на акаунт