Идея за подарък

  • 891
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 379
Такааааа..моя много добра приятелка става на 20 години.Най - вероятно ще събираме пари за общ подарък с другите,но нямаме никаква представа какво да и подарим,изчерпали сме се вече. Grinning Накратко,тя си е още дете  Grinning Обича розовия цвят,плюшки,бижута също..Предложете нещо,което да я зарадва.   bouquet

# 1
  • Мнения: 11 569
До колко пари?
На тази възраст бих предпочела кеш, а аз да си купя нещо за спомен.
Иначе- ако носи сребро- сребърен комплект бижута с розови камъни, добавка- розово бельо.

# 2
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мммм... дааааа... Клюкарника не е това което беше...  Thinking

След като харесва розовия цвят и играчки, на първи прочит се сещам за Розов Вибратор със зайче. Играчка с много приложения и удовлетворения.

За бижу може да и вземете Белезници с розови пухчета.

И хайде мирясвайте с тъпите теми, тийнфорумите са за това.

# 3
  • Мнения: 5 379
Божеее,човек да не пусне тема  Close Като не ти харесва,за какво отговаряш ? По - зле от децата сте от към заяждане,честно !

d. h. , мерси за отговора,ще го обмислим.   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 071
На 20 годишна дама бих подарила дреха или бижу - много ми е лесно там - нещо по-нетрадиционно, може и малко по-скъпарско.

Ще ти пиша ЛС.

# 5
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Ваучер.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте.реших да се включа и аз със съвет.Относно подаръка за 20 годишната бамбина да кажа честно много се радват на тази възраст на "Лъскавини"за вратле или ръчичка е и за пръстче .За момиче е по лесно да се измисли подарък ,а аз имам въпрос за моя син ще стане на 19години другия месец и съм в шок и ужас какво да му купя???

# 7
  • Мнения: 216
Кученце!
Аз на 20 точно това исках и това ми подариха Grinning
(Заедно с един куп нелепи бижута, които не нося)
П.П. И вибратора е добра идея, ама човек трябва сам да си го избере. Naughty

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 16:22 от Flip Flop Fantasy

# 8
  • Мнения: 1
Колко мило кученце ние обичаме много животните ,но не става имаме котка,рибки,костенурка .Освен баткото ,който става на 19 имам и момиченце на 5 и полувина...

# 9
  • Мнения: 216
Кажи нещо за сина ти, да помислим според какво харесва и колко пари можеш да отделиш.
За младежи на тази възраст скай дайвинг е жесток подарък. (Само да внимават като сгъват парашута) Peace

# 10
  • Мнения: 1
Него го влекат компютрите игри и забавления,до 50 лева горе долу предполагам и дреха нещо мога да избера но дали ще му хареса ...да са живи и здрави,но са много капризни.

# 11
  • Мнения: 216
Пред дрехи, определено бих избрала компютърна игра. Въобще не се мъчи да гадаеш кое е фешън за 19 годишния иди в някой мазин за електроника и питай някой там коя е най-вървежната игра.
(Не знам дали има някаква конзола, ако играе на компютъра сигурно сам си ги тегли и си краква, ох не знам, сложна работа, добре че нямам деца.)

# 12
  • Мнения: 2 650
Някаква сладурска блуза с щампа  на снимка на компанията ви, правят ги по поръчка и не е много скъпо, в комплект може и чаша, с подобно изображние, супер спомен остава.

# 13
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Дайте му парите да си купи нещо, което му харесва.  Peace

# 14
  • Мнения: 216
Дайте му парите да си купи нещо, което му харесва.  Peace

Нищо лично, но винаги са ме втрещявали подобни идеи. Дай му пари да си купи нещо, а той на твоя рожден ден ще ти ги върне - да си купиш нещо. После на Коледа ще си разменим пликове с банкноти...
Хубаво е млад човек да си купи кавото иска, но той не е малък, може да се хване на работа някъде и да си купува после кавото ще. Не всеки ден се става на 19, 20 и т.н. И от подаръка на майката трябва поне да остане нещо за спомен, ако ще да е ключодържател Спайдърмен.

Общи условия

Активация на акаунт