Избор на входна врата

  • 6 059
  • 14
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 436
Не разбирам нищо от входни врати и моля,тези които имат повече опит да споделят.Ако може и повече информация относно праговете-къде се поръчват .Какъв трябва да бъде?


# 1
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Нашата я взехме преди 2 месеца от тук http://www.vrata.bg/armoured.html
Дойдоха, премериха, после дойдоха пак, демонтираха старите врата и каса и сложиха новите. Старият праг го махнаха и сложиха също нов. Много сме доволни  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 436
Благодаря!На какви цени варираха?

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Нашата е блиндирана и излезе към 900лв. Но е страхотна. Затваря се много плътно и безшумно (уплътнението е нещо между гума и силикон, дебело едно такова и е в цвета на вратата), има долна и горна ключалка. Струва си всяка стотинка.   
Отделно момчето, което я монтира, като изкърти старата каса и праг го направи така, че не се наложи да се шпаклова около новите.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 436
Благодаря спряхме се на модел и скоро ще я монтират.Сега ще търся от къде да се поръча праг.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Вратата виждам, че е избрана, та затова към прага. Нашият е гранит

http://www.bulmarma.com/bg/products-granite-red-brown.htm

цена около 160лв, мисля  newsm78

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 436
И тук,в Бургас, има такива модели специално във фирма'' Мея-99'' и до гробищата.Цената излиза около 70 лв,поне за нашите размери.Като на гробищата само ги изработват,а другата фирма може да осигури и монтаж,но трябва да се направи предварително шаблон.

# 7
  • Мнения: 60
И мен ме интересува тази тема затова се записвам .
А ключалките какви ще взимате . На мен много ми се иска да сложа такава с пръстов отпечатък , че да не се ангажирам с ключове . А някъде среща ли ли сте бяла врата да е от тези масивните и да стой добре .
Ето като тази но бяла

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 436
Ключалките са точно такива като на тази врата-те са включени в самата оферта за вратата,има и други по каталог,които могат да се сменят.Това зависи от самата фирма.За Бяла  врата провери на фирма ,,Старчелик''.Виждала съм модела с гръговете в бяло.

http://www.topobiavi.com/index.php?action=show_adv&id=138820 … p;pic_id=17216446

# 9
  • Мнения: 60
Притесняваме само да не кажат за пръстов отпечатък само този или този модел може . Не може който вие си харесате . Защото нашето изискване е тази екстра + бяла на цвят .

# 10
  • Мнения: 3 242
Ох тези дръжки поставени по средата на вратата направо ми бърка в очите Simple Smile
Търся врата с дръжка, която като се повдигне на горе автоматично заключва бравата, а не да си играя с ключове. Ключа дефакто се използва само за отключване.

# 11
  • Мнения: 61
Здравейте. Тъй като ни предстои смяна на входната врата, аз също се записвам в темата и сме се спряли на 3 фирми в момента с доста широк диапазон в цените - Каракашев,Златков ООД и Солид 55. Дали някой би могъл да сподели мнение за тези фирми или пък за някоя друга от която е доволе. Много благодаря  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 886
Здравейте! Предстои ми да сменям врата, но не входна на къщата, а тази на двора. Дали може да ме посъветвате, какво точно да гледам, тъй като живея в централен, но не безопасен квартал. Също ще съм благодарна, ако ме насочите към фирма, която работи по размери, тъй като вратата е леко нестандартна - ширина около 2,20 и височина 3,50.
Извинявам се, ако питането ми не е за тази тема  Peace

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте, и на мене ми предстои смяна на входната врата. По принцип и аз се спрях на Солид.

Ако някой има такава врата, която се отключва с телефон, моля нека да сподели.

# 14
  • Мнения: 16
Здравейте, и на мене ми предстои смяна на входната врата. По принцип и аз се спрях на Солид.

Ако някой има такава врата, която се отключва с телефон, моля нека да сподели.
Солид не струват. Само като видях касата, която все едно аз съм я пробивала със змаба ли се казваше тоя уред направо ми стана смешно. отгоре на всчико се одрах.
Но пък държат цени мама-мия.
Ние се изръсихме за Диере, може да е малко по-скъпо, ама веднъж се дават тия пари. Доплаща се само ако искаш нестандратен обков. Дават и оборотна врата, докато приключиш с всчики майстори.
По Витошка като тръгнеш от НДК към южния парк отляво се пада магазина, мисля че Ванком беше фирмата.

Общи условия

Активация на акаунт