Странен тест за бременност

  • 11 595
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 289
Пожелавам ти да мине добре и без усложнения  Peace

# 31
  • Мнения: 5 892
Стискаме палци всичко да е наред!  Hug

# 32
  • Мнения: 77
Егоизмът е голямо нещо... Само да не се разкайваш един ден, че си отнела живота на собственото си дете за да не разбие то твоя. Но да, щом такова е решението ти, то наистина не си готова да си майка. Една майка би дала живота си за да се роди нероденото и дете, за да има шанса да живее, да се учи, да се смее, да бъде обичано и да обича.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 289
Пак се почна... Едната я хулят, че не иска да прави аборт, а да си гледа детето, другата я хулят, че не иска да го остави... Кои сте вие, за да съдите? Всеки преценява кое е най-добро за него и детето му, дори да не е родено и всеки знае причините, заради които прави или не дадено нещо. Аман от пуритани...

# 34
  • Мнения: 5 892
Пак се почна... Едната я хулят, че не иска да прави аборт, а да си гледа детето, другата я хулят, че не иска да го остави... Кои сте вие, за да съдите? Всеки преценява кое е най-добро за него и детето му, дори да не е родено и всеки знае причините, заради които прави или не дадено нещо. Аман от пуритани...
Аман не, ами АМАН!  newsm10

# 35
  • Мнения: 27
Аз се пазя с мъжа ми 10 години така  Peace. Досега не сме имали проблеми с този вид пазене.
 Като решим да имаме бебе- спираме да се пазим и забременявам в много кратък срок.
Винаги има шанс да се забременее, ако си била интимна с мъж през месеца без значение дали пиеш хапчета, или използваш презерватив, или какъвто и да е начин. Обаче като започнете да плюете по младото поколение колко са прости и как за нищо не стават и незнаят да се пазят пък тръгнали секс да правят и направо ми става смешно. Вие сигурно всичко знаехте на 20 години  Laughing
А като размахате и плакатите срещу абортите и става страхотия направо. #Crazy.....
Хората са различни- това, че някои биха дали живота си за дете, не означава, че другите имат същите приоритети.  Peace Някои жени, представете си, че не искат да имат деца или просто си го представят в друго време- например когато са много добре материално подсигурени или достатъчно улегнали и уравновесени.

# 36
  • София !
  • Мнения: 1 240
Аз се пазя с мъжа ми 10 години така  Peace. Досега не сме имали проблеми с този вид пазене.
 Като решим да имаме бебе- спираме да се пазим и забременявам в много кратък срок.
Винаги има шанс да се забременее, ако си била интимна с мъж през месеца без значение дали пиеш хапчета, или използваш презерватив, или какъвто и да е начин. Обаче като започнете да плюете по младото поколение колко са прости и как за нищо не стават и незнаят да се пазят пък тръгнали секс да правят и направо ми става смешно. Вие сигурно всичко знаехте на 20 години  Laughing
А като размахате и плакатите срещу абортите и става страхотия направо. #Crazy.....
Хората са различни- това, че някои биха дали живота си за дете, не означава, че другите имат същите приоритети.  Peace Някои жени, представете си, че не искат да имат деца или просто си го представят в друго време- например когато са много добре материално подсигурени или достатъчно улегнали и уравновесени.

Съгласна съм !!
Всеки човек си преценява сам за себе си , какво да прави  Wink .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт