Епилепсия - ТЕМА 18

  • 67 801
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 860
Какво ли стана с Валентина, спря да пише нещо

# 46
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета,добре дошли на новите мами  и честита нова темичка от мноооооооогоооооооо време не съм влизала в темата като гледам вече сте изписали една.Ние от началото на годината пак си подкарахме пристъпите но се измениха преди ги правеше моя син от унасяне в фаза сън тази година пак така с потреперване на уста в началото на 15-20 минута от както е заспал и след това след 1 час пак вече като е заспал.Сега почти махнахме радедорма защото бяхме на конвулекс,кепра и радедорм и вкарахме ламиктал.Забелязах от известно време че като спи постоянно му потрепват ръчичките пръстите докато спи тялото не може да  се отпусне казах на Литвиненко това не го притеснявало,но мен ме притеснява.Искам да ви попитам мамите от София понеже досега не съм го водила на зъболекар в клиники които работят с нашите деца да ми дадете координати и мнения.Да чукам на дърво поне зъбите ни са здрави и съм го водила при нашия зъболекар но искам да видя какво се случва от специалист.Какви са процедурите,защото сме от далече и не ми е лесно от Кърджали до София за зъби да ходим и сега ще ходя и искам да съчетая много неща а дали ще се получат ще видим за три дни изследвания,еег,прегледи,супенатори...Също ме интересува и за Пловдив ако имате координати...Лек ден! Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, имам нужда от съвет. Детето ми е на 1г и 6м , преди два месеца една нощ се събудихме от хрипове. Мъжът ми скочи с крясъци, че нещо не е наред с детето, подаде ми го в леглото и се разтича да звъни на спешна помощ. Детето беше с изпънати крака и ръце, очите му бяха изцъклени, беше посиняло и хрипаше. Постепенно всичко се нормализира,дадохме му водичка, то повърна обилно и заспа. Лекарката от спешна помощ каза фибрилен гърч от зъбите, въпреки температурата 37.5 и ни предупреди, че може и да не е от температурата.  Днес историята се повтори пак-пак сме с чревен грип, с гадене и аз, и то, цял ден отказва да пие течности- сокове, вода, единствено с кашата успявам да му набутам водата. През нощта се събудих от плача му, лежеше надупен по коремче все едно го боли и се мяташе. Сложих го на спалнята и той продължи да изпада в нервна криза, хрипаше все едно не може да си поеме въздух през носа, но беше в съзнание, без гърч. Опитваше се да повърне, но като че ли го беше страх да не се задуши от хриповете в носа, спря да плаче и започна да става блед и вял. Дадох му натриев цитрат, изпръцка се, вригна се и след малко и хриповете, от които не можеше да диша изчезнаха. Дали това е някаква форма на епилепсия или е астматичен пристъп?

# 48
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
flav4e За вторият случай който описва прилича по-скоро на колики отколкото на епи пристъп. Колкото до фибрилните гърчове установява се дали са такива в болнична обстановка. Успех ви желая  Hug

Момичета спомням си, че някой беше писал за косопада от конвулекса. На малката започна доста да й капе косата, а и стана една суха, кажете вие как се справихте с този проблем? Витамини ли давахте и ако да какви?

# 49
  • Мнения: 4
  Здравейте,  аз за първи път пиша тука, защото  прочетох  последния брой на вестник Доктор  и  там  професор Оливие Дюлак казваза деца с по сто кризи на ден и търсят нови методи и начини да ги овладеят.
  Аз се интересувам от рак, но и тази болест е информационна болест и е генетично  обусловена и съвременната медицина често с тези болести се бори не с информационната мутация, а със симптомите произтичащи от нея.
  Може би и затова трудно се  овладяват по - тежките случаи.
  Ако някой знае контакт с професора да му пиша на английски, защото френски не ползвам.
  Ако пък някой от вас се интересува в Клуб за борба с рака моята тема е Да напишем книга и да се спасим.
  Там тези нови информационни методи са описани подробно.  Даже една фирма продаваше машини, които имаха и такива свойства, но като започнахме да обсъждаме техните продукти и тайната за производствата им просто изтриха рекламния филм от сайта им.
  Ако някой  се интересува от такива неща може да потърси за Торсионни генератори  или за фирма Деметра Гея.
  Аз лично се опитвам да предложа подобни методи тип направи си сам, но съм още в началото.
  Това е

# 50
  • Мнения: 15 262

Момичета спомням си, че някой беше писал за косопада от конвулекса. На малката започна доста да й капе косата, а и стана една суха, кажете вие как се справихте с този проблем? Витамини ли давахте и ако да какви?

Давах Мерц - 2 пъти по една таблетка, на втория месец намаля, на третия спря. Ползвах и шампоан Фитовал /или нещо подобно беше името/.  Детето ми обаче е голямо - 12 годишна беше тогава и тежеше 60 кг.

# 51
  • Мнения: 506
Здравейте момичета, имам нужда от съвет. Детето ми е на 1г и 6м , преди два месеца една нощ се събудихме от хрипове. Мъжът ми скочи с крясъци, че нещо не е наред с детето, подаде ми го в леглото и се разтича да звъни на спешна помощ. Детето беше с изпънати крака и ръце, очите му бяха изцъклени, беше посиняло и хрипаше. Постепенно всичко се нормализира,дадохме му водичка, то повърна обилно и заспа. Лекарката от спешна помощ каза фибрилен гърч от зъбите, въпреки температурата 37.5 и ни предупреди, че може и да не е от температурата.  Днес историята се повтори пак-пак сме с чревен грип, с гадене и аз, и то, цял ден отказва да пие течности- сокове, вода, единствено с кашата успявам да му набутам водата. През нощта се събудих от плача му, лежеше надупен по коремче все едно го боли и се мяташе. Сложих го на спалнята и той продължи да изпада в нервна криза, хрипаше все едно не може да си поеме въздух през носа, но беше в съзнание, без гърч. Опитваше се да повърне, но като че ли го беше страх да не се задуши от хриповете в носа, спря да плаче и започна да става блед и вял. Дадох му натриев цитрат, изпръцка се, вригна се и след малко и хриповете, от които не можеше да диша изчезнаха. Дали това е някаква форма на епилепсия или е астматичен пристъп?

При моето дете пристъпите започнаха по подобен начин. Събуждаше се с писъци, имаше температура 37,5 и чревен вирус. Поради тези причини лекарите дълго време ни мотаеха и не искаха да го лекуват за епилепсия. Дано при вас е нещо друго. Заведете детето на невролог. Успех!

# 52
  • Мнения: 4
http://www.youtube.com/watch?v=apSyjRDQbps
  Нищо не разбирам от деца, но веднага го заведете на педиатър и искайте направление за специалист.
  Фибрилните гърчове  май  доброкачествени  и недоброкачествени. Първите изчезват сами към петата годинка, а другите остават.
  Някои деца имат в живото си само един гърч, други  нито един.
  Винаги се държи под ръка препарат против висока температура, защото около трийсет и осем започват.
  Това не е епилепсия, но като гледам горното видео си мисля, че да се лекуват сто и осемдесет болести по един и същ начин  означава, че и фибрилния гърч е нещо просто по - слабо от епилепсията и съответно ще са необходими по - малко усилия да се излекува, нищо друго.
  Детенцето вече не трябва да го разболявате.  Преместете му креватчето в друг ъгъл и пробвайте да е с глава на изток.  Да не е на права линия между прозорец и вратата.  Течение винаги има.  Може и мястото да не е добро.  Отдолу и отгоре над него кой спи или какво има.  Може да му пречи.
  Разхождайте го.  Пробвайте да спи  в някое друго легло, пък вие се преместете.
  Ето против грип.   
http://www.youtube.com/watch?v=PolyPIGRc4I
http://dx.com/p/e27-5w-475lm-3000k-led-warm-white-light-oxygen-i … white-220v-191301
http://mazeto.net/index.php?topic=6113.0
  Описан е ефекта от баща.
  Не съм специалист и не искам да се натрапвам, но ако е въпрос при някои други  случаи  за това детенце да изостане в умственото си развитие заради епилепсия чи се струва, че трябва да се поинтересувате какво е ефира и как с неговото концентриране болните клетки поправят повреденото си ДНК.  Това е

# 53
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
http://www.youtube.com/watch?v=apSyjRDQbps
  Нищо не разбирам от деца, но веднага го заведете на педиатър и искайте направление за специалист.
  Фибрилните гърчове  май  доброкачествени  и недоброкачествени. Първите изчезват сами към петата годинка, а другите остават.
  Някои деца имат в живото си само един гърч, други  нито един.
  Винаги се държи под ръка препарат против висока температура, защото около трийсет и осем започват.
  Това не е епилепсия, но като гледам горното видео си мисля, че да се лекуват сто и осемдесет болести по един и същ начин  означава, че и фибрилния гърч е нещо просто по - слабо от епилепсията и съответно ще са необходими по - малко усилия да се излекува, нищо друго.
  Детенцето вече не трябва да го разболявате.  Преместете му креватчето в друг ъгъл и пробвайте да е с глава на изток.  Да не е на права линия между прозорец и вратата.  Течение винаги има.  Може и мястото да не е добро.  Отдолу и отгоре над него кой спи или какво има.  Може да му пречи.
  Разхождайте го.  Пробвайте да спи  в някое друго легло, пък вие се преместете.
  Ето против грип.   
http://www.youtube.com/watch?v=PolyPIGRc4I
http://dx.com/p/e27-5w-475lm-3000k-led-warm-white-light-oxygen-i … white-220v-191301
http://mazeto.net/index.php?topic=6113.0
  Описан е ефекта от баща.
  Не съм специалист и не искам да се натрапвам, но ако е въпрос при някои други  случаи  за това детенце да изостане в умственото си развитие заради епилепсия чи се струва, че трябва да се поинтересувате какво е ефира и как с неговото концентриране болните клетки поправят повреденото си ДНК.  Това е


Почти нищо не разбрах от този пост  #Crazy

Но има няколко неверни твърдения, първо фибрилните гърчове и епилепсията са много различни неща, но е възможно те да са индикация и за по-сериозен проблем или да не са фибрилни гърчове а някакви други пароксизмални прояви. Точно поради тази причина се изясняват в болнична обстановка.
И второ фибрилните гърчове при предразположено към тях дете могат да се получат и при температура по-ниска от 38 градуса, например на 37,5.
Колкото до йонизиращи лампи, разни магнити и посоката на спане нямам наблюдения, аз лично нямам доверие на тези методи за лечение.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2013, 10:02 от romanol

# 54
  • Мнения: 4
  Което изброих е съвсем малка част от това, което е изписано в Клуб за борба с рака.  Много от методите  са неизпробвани в официални клинични изпитания.  Те не са,  за да заблудят хората, да им загубят ценното време и класическите методи да не подействат в късните фази.  Те са само за хора, които са отписани  от официалната медицина, но не искат да седат и да чакат да умрат.  В онкологията такива пациенти са половината от диагнозите.
  Просто  вместо да прилагате постоянно антибиотици, докато предизвикат алергия, опитайте и нещо друго.
  Не съм запознат със статистиката при епилепсията, дали има летални фази, дали пречи на умственото развитие на малките деца.  Просто ако с някои състояния лекарите не могат да се справят прочетете и новата информация, за която ви говорих.  Нищо не се продава и никой нищо материално не печели.  Просто давам идея.  Вярването или невярването не е  по - добро от практическия опит ако нищо друго не помага.  Ако в тези диагнози, които се обсъждат тук  всичко е наред и официалната медицина ги лекува винаги и изцяло, тогава просто  изтрийте двата ми поуста.  Това е

# 55
  • Мнения: 239
Е, ignore2 не се сдържах, какви са тези глупости, тук никое дете не е отписано от никъде, като не сте запознат не се месете.

# 56
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Е, ignore2 не се сдържах, какви са тези глупости, тук никое дете не е отписано от никъде, като не сте запознат не се месете.

 newsm74

# 57
  • Мнения: 91
  Което изброих е съвсем малка част от това, което е изписано в Клуб за борба с рака.  Много от методите  са неизпробвани в официални клинични изпитания.  Те не са,  за да заблудят хората, да им загубят ценното време и класическите методи да не подействат в късните фази.  Те са само за хора, които са отписани  от официалната медицина, но не искат да седат и да чакат да умрат.  В онкологията такива пациенти са половината от диагнозите.
  Просто  вместо да прилагате постоянно антибиотици, докато предизвикат алергия, опитайте и нещо друго.
  Не съм запознат със статистиката при епилепсията, дали има летални фази, дали пречи на умственото развитие на малките деца.  Просто ако с някои състояния лекарите не могат да се справят прочетете и новата информация, за която ви говорих.  Нищо не се продава и никой нищо материално не печели.  Просто давам идея.  Вярването или невярването не е  по - добро от практическия опит ако нищо друго не помага.  Ако в тези диагнози, които се обсъждат тук  всичко е наред и официалната медицина ги лекува винаги и изцяло, тогава просто  изтрийте двата ми поуста.  Това е
ГЛУПОСТИ ......

# 58
  • Мнения: 179
Здравейте мили мами,много отдавна не съм писала в темата,но ето че пак нещата се влошиха при нас и тръгнахме по мъките наново,но се надявам да се стабилизираме.Пиша тук с молба,ако има мами от Бургас,които пишат или четат темата да се свържат с мен тук на лични или на телефон 0878615422.Издирвам ги по повод една среща с АРДЕ в Бургас.

# 59
  • Мнения: 20
Забелязах от известно време че като спи постоянно му потрепват ръчичките пръстите докато спи тялото не може да  се отпусне казах на Литвиненко това не го притеснявало,но мен ме притеснява.
Моето дете е на конвулекс и по същия начин потрепва докато спи. Когато казах на лекуващата - тя ми отговори: Е то вие като спите също потрепвате сигурно... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт