Подсъзнанието може всичко 58 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 76 994
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47
Мили момичета, чета ви от известно време насам и ми действате много позитивно, ободряващо ..Simple Smile) Реших да пиша тъй като видях , че има и други като мен. От известно време си търся нова работа, направих преди 2 месеца някъде ритуала с пеликана и кутийката, ходя по интервюта, но засега нищо. Отделно ситуацията в службата е много сложна..прекалено много негативна енергия се събра мисля...Sad климата е потискащ, с огромно нежелание ходя на работа.. #Crazy Търсих някакви ритуали за нова любов, но не открих..има ли такива от вас, които са правили такива? newsm78 Благодаря ви за позитивизма, хубава вечер на всички!:)  bouquet
Преди година и нещо реших на шега да направя един ритуал за идеалният за мен мъж  Simple Smileрових се в един мой любим сайт и си харесах ето това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412790.msg11922845#msg11922845 отне ми близо седмица черновата на писмото,като пишех от време на време,когато се присетя за нещо.Момичетата предупреждаваха да се пише внимателно,защото всичко се сбъдва буквално  Rolling Eyes Интересното е,че когато вземеш лист и химикал и започнеш да описваш какви качества искаш да има човека си е трудничко.......но се справих  Joy Изчаках следващото новолуние,купих си розов и червен картон и много внимателно с голям кеф си попълних розовия картон а червеният направих на плик и си го прибрах и буквално забравих за писмото.Най интересното е,че исках да открия голямата любов но за второ дете не съм мислила,защото сина ми е вече на 20 Thinking Любовта срещнах 5 месеца след като написах писмото а бебето ни е на близо шест вече  Twisted Evil Сетих се за писмото ,чета си го ...мило ми е съпруга ми отговаря на абсолютно всичко,което съм написала а най милата грешка е,че съм написала"моя мъж много ми помага в отглеждането на децата ми  newsm78 вместо на детето ми'
Стана малко дълго и се извинявам.....но писмото си струва  Simple Smile късмет ти пожелавам  Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
mariqplam
  bouquet
Много е хубаво това , което си споделила
Благодяря   bouquet  bouquet  bouquet
Чудесно е да се чуват и четат такива неща  loveuuu  loveuuu  loveuuu
Дай Боже всеки му  txtloves txtloves txtloves

# 47
  • Мнения: 79

Синът ми от две седмици обикаля стаите и се моли на всички икони , или ме кара аз да се помоля на Богородичка да е здрав  , или да му пускам снимки / икони / на Богородица на компютъра . / Нали чакаме едно важно ДНК изследване/  .....Та реших да го послушам и вчера на Голяма Богородица го кръстих във един манастир , казва се  РОЖДЕСТВО БОГОРОДИЧНО . Сега чакам чудото да се случи и резултатите да сочат че синът ми е здрав , както първото чудо - след 13 години станах майка .

klem4e, много прегръдки на теб и малкото слънчице  Hug Имаш си едно смело и прекрасно дете. Не спирай да вярваш, че всичко Е наред и детето ти е напълно здраво.

# 48
  • София
  • Мнения: 22 889
klem4e, пожелавам ЧУДОТО да се случи за твоето дете.!  Hug
Ако имаш възможност, на Кръстовден отидете на Кръстова гора, преспете там, посетете манастира. Казват, че стават чудеса  и много помагало на хора със здравословни проблеми.
Успех!

# 49
  • Мнения: 5 459
mariqplam  Hug много се радвам за теб. Дай Боже всекиму!!!

# 50
  • UK
  • Мнения: 958
klem4e, пращам ви много положителна енергия  Hug Успех!
mariqplam, чудесно, че нещата са се развили така добре и страхотен пост Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 520
nikolexa Hug Много ти Благодаря Hug

Ето един откъс от книгата на Роман Фад Simple Smile

"КОДОВЕ НА ПОДСЪЗНАНИЕТО"
РОМАН ФАД

"Важно е не за какъв те мислят, а какъв си." - Публий Сир

"Започни от себе си и анализирай най-напред себе си." - Марк Аврелий

ПРЕДГОВОР
Квантовите физици са убедени, че при определени условия човешкото съзнание влияе на реалността и може да я променя! Това не са измислици на неграмотни шамани, нито опити на шарлатани екстрасенси да манипулират вниманието ни – такава е обективната реалност.
При определени условия човешкото съзнание влияе на реалността и може да я променя!
Всичко в света се състои от енергия, включително мислите, намеренията и желанията. Ние можем да използваме научните открития в своя полза много по-лесно, отколкото ни се струва. Играйте тази игра в желанието си да постигнете своята цел, но не прекалявайте, не се превръщайте в роб на желанията си и ще успеете.

Нашата реалност е интерактивна и може да се променя според желанията ни, особено ако спазваме някои прости и лесни правила. За тях ще стане дума в тази книга. Тук има един малък нюанс: ТРЯБВА ДА ВЯРВАМЕ В СЕБЕ СИ, да вярваме, че ще успеем, и да сме сигурни какво искаме. Ако мислим, че е невъзможно да получим нещо и не вярваме в себе си, резултатът ще е отрицателен, но ако вярваме в силите си, успехът ни е гарантиран. Успехът на "плацебото" също се дължи на вярата и точно в това се изразява ефектът му. Разбира се, няма как да отричаме ролята на Висшите сили и участието им в нашата съдба, но ако дори не се опитваме "да си купим билет от лотарията", няма защо да съжаляваме, че не сме спечелили. Трябва да концентрираме енергията си, да я изстреляме към мирозданието и тогава ще усетим как то откликва, като вплита намерението ни в тъканта на Вселената. Щом по най-необясним и чудодеен начин природата ни помага да извършим чудото с раждането на новия човек с неговата сложна структура от физическо и астрално тяло, значи ние творим заедно с нея! Без нас чудото би било невъзможно. Нима това не е повод да повярваме в своята уникалност и способност да творим?
Опознайте себе си, почувствайте се творец на своята реалност и действайте.
Пожелавам ви успех по пътя на вашата реализация!

Преди да започнете да четете тази книга, нека ви дам няколко съвета.

Първи съвет. Хубавото в случая е, че по принцип можете да започнете да я четете от която глава си искате. Изберете онази сфера от живота, която искате да коригирате най-напред, и започнете да действате. Все пак най-добре би било да прочетете цялата книга, а после да реагирате на отделните глави. Можете да изрежете таблицата с кодовете на подсъзнанието и да я носите със себе си в началото. Така по-лесно ще ги прилагате на практика.

Втори съвет. Тази книга носи определен положителен заряд, насочен към вас. Дадената енергия действа с вас и ви помага. Най-добре е да не давате книгата на другиго (особено ако не ви е роднина), в противен случай силата й ще се разсее и ще престане да действа. Ако книгата ви е харесала и ви е помогнала, по-добре просто я препоръчайте на познатите си. Така въздействието ще е по-силно и благотворно.

Страници от книгата: 01 02 03 04 05 06

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

"ТАЙНАТА НА МАГЬОСНИЦИТЕ: КЛЮЧОВЕ КЪМ ЩАСТИЕТО"
РОМАН ФАД, АЛЕКСЕЙ ФАД

Алексей и Роман Фад – лауреати на предаването "Битката на екстрасенсите" на руския телевизионен канал ТНТ, са най-известните потомствени магьосници в Русия, които в новата си книга са решили най-после да разкрият основните тайни на своята сила.

Страници от книгата: 01 02 03 04 05 06

Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 1
Извинете дами ако мога да попитам от каде мога да си взема Лунен Камък ако знаете някаде във Варна ще сам ви благодарна  ако може в ЛС

# 53
  • Varna
  • Мнения: 159
крем-карамел   Hug аз си поръчах книгата и с нетърпение очаквам да я прочета ( Роман Фад - Кодовете на подсъзнанието) .. но така като гледам ще си поръчам и другата му книга Simple Smile Благодаря за инфото :*

# 54
  • Мнения: 79
achita, 12 пъти си задала този въпрос в различни теми!  ooooh! На предишната страница в тази тема съфорумка ти е отговорила, дори линк с информация има. Ако си от Варна няма как да не знаеш и малкото магазинче с камъни до ДНФ-то.
Phil, отдавна слухтя за лични отзиви на някой, който е посещавал семинари по метода на Силва, но още никой не се е включил.  Thinking Дъщеря му Лаура ще води такъв в началото на септември и мноооого ми се иска да отида, но няма да съм в БГ, за съжаление.  Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 2 265
Момичета, от 3 дена съм попаднала на линка  ТЕС.
Много ми харесва... пускам ги.
Ако сметнете за спам или нещо - махнете го.

http://www.youtube.com/watch?v=iUN5_fgmCiw

и още

http://www.youtube.com/watch?v=VwsFEv_xD5I

Последна редакция: нд, 18 авг 2013, 13:41 от luss

# 56
  • Мнения: 1 846
Здравейте, искам да следя темата до колкото мога. Peace

# 57
  • Мнения: 47
Мерси момичета   bouquet страхотна тема ! От сърце желая на всички много сбъднати желания  Hug

# 58
# 59
  • Мнения: 1 753
Искам да попитам някои не знае ли каде във Варна продават Лунен Камък      ако може в ЛС


Потърси в гугъл...
Аз намерих това
http://www.universum-esoterica.com/bg/form/1/kontakt.html

в 5-ти елемент, в мол варна също, доколкото помня има магазин за камъни, въобще във всеки, където ги продават

Phil, отдавна слухтя за лични отзиви на някой, който е посещавал семинари по метода на Силва, но още никой не се е включил.  Thinking Дъщеря му Лаура ще води такъв в началото на септември и мноооого ми се иска да отида, но няма да съм в БГ, за съжаление.  Sad

струват ми се е неоснователно скъпи, тоест методите може да са ок, но май са го обърнали на печалбарство, направо ми бият на мрежов маркетинг - секти им викам аз Grinning

иначе, доколкото знам в големите градове, правят регулярни срещи на всички, които се интересуват от Силва, може да ги посетите и сами да прецените дали например тези хора биха ви били от полза

Последна редакция: пн, 19 авг 2013, 02:24 от Be Light

Общи условия

Активация на акаунт