Ябълков сладкиш с карамел - моя любим, евтин и бърз!

  • 251 135
  • 537
  •   1
Отговори
# 45
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Сладкиша стана много вкусен. Малко се изложих при обръщането  Embarassed, но другия път ще се справя по-добре. Благодаря ти за рецептата   bouquet.

# 46
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Мерси Leo за рецептата !   bouquet
Сладкиша  е страхотен ! Сложих и банани , мммм  Grinning

# 47
  • Мнения: 983
Мерси Лео, страхотен сладкиш. Правих го вече няколко пъти Peace

# 48
  • Мнения: 2 125
  bouquet  bouquet  bouquetБлагодаря за рецептата, Лео !  bouquet  bouquet  bouquet
Докато реша да го сниман....беше унищожен! Peace

# 49
  • Мнения: 4 176
въпреки че малко обърках карамела  Embarassed Нищо, другият път ще се поправя  Party

За да не поченява карамела се слага 1ч.л. вода в/у захарта. После се бърка с лъжичка, докато водата изпари и започне постепенно да се карамелизира. Така не загаря.

# 50
  • Мнения: 3 447
Leo, срам ме е да си призная, но откак го направих за сефте, не съм оставала и ден без сладкиш... През ден правя и ям, правя и ям... smile3506 И в момента дояждам поредната порция.
Поклон за рецептата newsm20

# 51
  • Мнения: 7 474
 newsm74 
Радвам се много ,че ви харесва! Praynig Нали сме тук за да споделяме и хубавите страни от живота! newsm24

# 52
  • София
  • Мнения: 625
невероятен сладкиш направих го и направо сме си облизали пръстите................
Благодаря за вкусната рецепта-/взимам я и я пускам на още места защото е направо невероятна-дано нямаш нищо против Peace/
Аз лично прибавих към тестото лимонада и орехи..............
Още веднъж страхотна рецепта  bouquet

# 53
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Сладкишът е прост и божествен. Ето малко карамелена магия.
http://img140.imageshack.us/my.php?image=img81116vi.jpg
http://img240.imageshack.us/my.php?image=img81172jz.jpg

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 704
пък аз ще ви пусна снимка на кайсиевия вариант, може и да смените ябълката другия път  Twisted Evil

# 55
  • София
  • Мнения: 974
Е да се похваля и аз го направих  bouquet
Определено е по-лесен и по-красив вариант от моята рецепта...ще го пробвам с банани и кайсии....ммм сигурна съм, че ще стане разкошен


Leo мерси много  Hug

# 56
  • Мнения: 208
LEO сладкиша е невероятен,мъжете в къщи си облизаха пръстите newsm74

# 57
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Кайсиите от компот ли? А с друг плод? Какъв?

# 58
  • Мнения: 2 255
И аз го направих  Wink
Стана супер на вкус  thumbsup на вид - не съвсем, че нещо ми стана карамела на парченца hahaha, но се омете на часа  Laughing

та в тая връзка - някой пробвал ли е да разстопи карамела във фурната и ако да какъв е резултата  newsm78
и още един въпрос :
маслото така ли го слагате или го разстопявате преди това ?!?!?!

# 59
  • Мнения: 7 474
Маслото го разтопявам направо в тавата на котлона и после сипвам захарта.



нещо ми стана карамела на парченца

та в тая връзка - някой пробвал ли е да разстопи карамела във фурната и ако да какъв е резултата  newsm78

Но на това не мога да отговоря , нещо ни ми е ясно какво имаш предвид, как да разтопим карамела във фурната newsm78 Някой друг, ако се сеща да ти помогне или объясни по-подробно

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 21:01 от Leo

Общи условия

Активация на акаунт