Имитирате ли оргазмите си?

  • 52 983
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 10 547
Хепи, споделям меннието ти за голяма част от написаното от теб, но тонът ти е леко тип "вижте ме мен, аз съм дива, хиперсексуална, презадоволена, а вие там, заспалите, фригидни и недоклатени, какво разбирате". Хиперболизирам, разбира се, но в общи линии, мисля че това е, което не се харесва на повечето тук, плюс това, че приемаш, или поне така звучи, само собственото си виждане за правилно, а секса е толкова абстрактно понятие. Не се заяждам.  Peace

Бъди снизходителна. Селф-хелпът, за да има ефект, се тренира с времето.

# 781
  • София
  • Мнения: 352
Една новина в тон с темата

# 782
  • Мнения: 1 262
Хепи, споделям меннието ти за голяма част от написаното от теб, но тонът ти е леко тип "вижте ме мен, аз съм дива, хиперсексуална, презадоволена, а вие там, заспалите, фригидни и недоклатени, какво разбирате". Хиперболизирам, разбира се, но в общи линии, мисля че това е, което не се харесва на повечето тук, плюс това, че приемаш, или поне така звучи, само собственото си виждане за правилно, а секса е толкова абстрактно понятие. Не се заяждам.  Peace
Е не съм искала да звуча така, не съм искала да ви обиждам или поставям в подобно на описаното от теб положение, нито пък да се изтъквам, защото за мен сексуалното изтъкване не е никакво изтъкване.  Tired Разбира се, че за всеки понятието "хубав секс" ще е различно. И за мен всичко беше съвсем различно докато не срещнах сегашния си съпруг - той ми показа нови висоти в секса. Предполагам, че затова си трябва определена настройка и не всеки е на такава вълна, но не това е най-важното. Най-важното е всеки да прави нещата, които му носят удоволствие на него и на партньора му, а не да зависи от външните стереотипи. Още по-важно от това е емоционалното и духовното общуване - както писах по-напред - без такова връзката е обречена. В този ред на мисли не мисля, че секса е най-важното, но много би спомогнал в изграждането на хармонични отношения между съпрузите/двойката.

Последна редакция: пт, 12 юли 2013, 17:36 от HAPPY_QUEEN

# 783
  • Мнения: 46 602
Е, кой говори сега за имитация? Както се вижда от анкетата - половината жени имитират. Ами на мен не ми се налага. Колкото повече жени се освободят от стереотипите на мислене, толкова по-малко ще им се налага да имитират. При това ще имат едни ухилени до уши съпрузи, които готвят, чистят, гледат децата и пр. Има доста позитиви.

 Joy Joy Joy
Това ли са признаците. Сега половината форум ще се засегне, като съм чела какви са домакини от до и как мъжете не бива нищо да пипат.

# 784
  • Мнения: 5
Какъв е тоя въпрос? Никога не имитирам оргазмите си, винаги давам толкова, колкото имам;  Wink

# 785
  • Мнения: 1
Не  Rolling Eyes Като цяло нямам проблем с това да кажа на партньора си, че не съм успяла да свърша.

# 786
  • Мнения: 250
Да имитирам?И защо да го правя,че да се превърне в навик и да се чувствам зле и да стана злобна заядлива незадоволена патка тровеща наред заради това че щади мъжкото его?Абсурд!Удоволствието не е САМО за един така че искаш ли щастие постарай се да ми доставиш и ти такова-в прав текст.

# 787
  • Мнения: 200
Венсеремос   superuu Ние, жените, де.

# 788
  • Мнения: 250
Венсеремос.НЕ на симулираният оргазъм. Grinning

# 789
  • Мнения: 2 457
Да вземем да заключиме вече, м, какво ще кажете, регистрираните ?  Wink
Темата се изчерпа, народа тръгна яко по почивки и форума опустява логично за лятната ваканция
Хайде на есен пак ще споделяте за оргазмите, а ако искате и за още нещо...
Весело лято Peace

Общи условия

Активация на акаунт