Враца- 37

  • 91 043
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 100
White_roses, мерси   bouquet

# 31
  • Мнения: 53
Здравейте момичета!Търся да си закупя:
-парен стерилизатор за микровълнова
-помпа за кърма-авент,томи типи,медела
-анатомично корито за къпане на бебе-по възможност на стойка
-уред за подгряване на шишета
-чанта за количка,черна или сива
-комплект от дюшече и възглавничка за количка
-термометри за вана ,стая и за телесна температура-дигитален
-слинг или кенгуру
-контейнери за съхранение на кърма
-ластичен колан за стягане след раждане
-възглавница за кърмене
Ако някой  ги има излишни и запазени,нека да ми пише едно съобщение,мерси много!

# 32
  • Мнения: X
Нямам нито едно от изброените, ама за контейнери за кърма можеш да ползваш тези стерилни бурканчета за урина от аптеките, много са практични и са супер евтини.


В предишната тема стана ли дума за някакви апартаменти под наем. Търся си двустаен, имате ли нещо с което може да ми помогнете? Или поне сайт от който да гледам? Намирам някакви сайтове , ама ми излизат по 2 обяви от враца и кой знае дали са актуални изобщо.

# 33
  • Мнения: 1 334
Аз споменах за наеми. Също търся, но никъде нищо не намирам.

# 34
  • Мнения: 556
Здравейте!
И аз да се разпиша в темата с един въпрос към вас.
Една моя близка приятелка обмисля идеята за отваряне на родителски кооператив.
Предплагам знаете за какво става въпрос, ако не ето инфо :
http://www.estestveni-idei.com/prod/polezno-1/parenting/kooperativ.html


Та въпроса към вас е, как ви се струва и ще има ли почва в нашия град за такова нещо, какво и вие дали бихте водили децата си на такива занимания?

White_roses, погледна ли тук
http://www.homes.bg/index.php?go=apartmentsrent&type=1&s … fersfrom%5B3%5D=1

# 35
  • Мнения: X
Аз не мисля че родителския кооператив ще има почва във Враца. Аз лично бих го избрала като алтернатива ако в градината не може понякаква причина, ама тука сме си наред с градините, даже може да я смениш ако не си доволна и т.н. Ще прочета и статията, но като цяло си мисля че няма да стане тая работа. А ако е качествено направена работа ще трябват много пари, което пак го прави неприложимо тука, защото всички знаем за какви заплати се работи. Та това е в общи линии..

# 36
  • Враца
  • Мнения: 94
venito85 изпратих ти лично съобщение

# 37
  • Мнения: 3 663
Пете, моите деца са вече относително големи, а и аз съм супер фен на детските градини и може би не съм критерий, но сякаш ми се струва, че няма да има много ентусиасти за кооперативи.. но знае ли човек, трябва хубаво да се разпространи и да се разбере от повече хора Simple Smile

# 38
  • Мнения: 53
предлагам двустаен обзаведен апартамент на площад Руски-една спалня,голям хол с разтегателен диван ,тераса и кухня ,етажа е 4 ,има асансъор в блока,отоплява се на ток.Доскоро живеехме там ,но се преместихме в нов.Наем 250 лв.,подлежи  на коментар.

# 39
  • Мнения: 556
Благодаря за отговорите по въпроса за родителския кооператив  Peace
Наистина сякаш няма да има голям успех в нашия град, ще мисли нещо друго моята приятелка  Wink

Знаете ли дали има още 3D кино във Враца, или вече си замина?

# 40
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Здравейте, кажете ми някакъв детски център в гр. Враца. Няма значение - открит или закрит. Имам 2 деца и тези дни мисля да отскочим до Враца....но къде да ги заведа. Голямата е на 9, а малката на 3. Дайте ми идеи.
Предварително благодаря!

# 41
  • Мнения: 125
В петък и събота /14 и 15 юни/ на площад Христо Ботев ще има Детски панаир от 10 до 18ч с много забавления за децата. Няма вход, а рекламите обещават интересни атракции  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 169
Здравейте момичета  bouquet
да знаете някъде във Враца перманентно да извиват мигли ?
 Детския панаир звучи добре дано да не вали за да го посетим  Peace

# 43
  • Мнения: 166
Здравейте ,момичета! Искам да помоля  телефон за контакт с д-р Вълев .Насочиха към него за добър мамолог.Ако някой е ходил да ми помогне с информация! Благодаря предварително!

# 44
  • Мнения: 556
Хайде и аз да се разпиша с един въпрос, от къде да си купя готов марципан на д-р Йоткер?
Дори да не е тази марка, но да е марципан който става за детски торти и сладки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт