Обменна карта?

  • 799
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Здравейте! Някой може ли да ми каже дали при приемане в родилното трябва задължително да нося обменна карта, и  какво всъщност се попълва като информация  в нея ???

# 1
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Попълва се от проследяващият бременността лекар, който ти дава заедно с болничния преди раждането.
Ако не ме лъже паметта вътре имаше данни за твоето тегло, обиколка на корема през бременността, резултати от изследвания и др.

Ако не я носиш при приемането определено няма да те върнат  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 052
Трябва да си носиш обменната карта като отидеш да раждаш. На една от последните консултации следящия бременността ти лекар ще ти я даде, заедно с направление. Ти нищо не попълваш, лекаря ти попълва при всяка консултация - тегло, обиколка на корема, кръвно, всичко, което ти правят.

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ако не е в теб от по-рано. Моята обменна карта ми я направиха като се записах на ЖК, нанесоха ми първите данни и ми я връчиха. След това всеки месец ходих с нея на консултации, нанасяха ми новите данни и пак ми я връщаха. Имаха си свое копие в което паралелно попълваха същото.

# 4
  • Мнения: 556
Моята си е в мен, но лекарката нищо не попълва  newsm78.

# 5
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Моята обменна карта стои при лекарката и всеки път като отида я попълва. С първата ми бременност беше по същия начин. Когато влязох в 9ти месец ми я даде и с нея отидох да раждам. Предполагам, че ако не я носиш, когато влезеш в болница, няма да е проблем някой друг да я донесе.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт