Любители на Котки Тема 71

  • 40 441
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
*Purple haze*- чакай, чакай, моля те, става грешка, аз за Холандия дори не съм си помисляла. Ставаше в-с за БГ Продавалник и аз си говорех за БГ. Извинявам се ,че си се почувствала обидена от поста ми, не съм искала да бъда груба, възкликнах това, което мислех, за нашите си условия, за Холандия хал хабер си нямам. но съм сигурна, че и ти ще намериш лично развъдник и ще отидеш - око да види ръка да пипне и няма да се вържеш на такива мошеници ,нали? Другото ще е прекалено наивно, не съм ли права?

# 31
  • Мнения: 4 337
*Purple haze*- чакай, чакай, моля те, става грешка, аз за Холандия дори не съм си помисляла. Ставаше в-с за БГ Продавалник и аз си говорех за БГ. Извинявам се ,че си се почувствала обидена от поста ми, не съм искала да бъда груба, възкликнах това, което мислех, за нашите си условия, за Холандия хал хабер си нямам. но съм сигурна, че и ти ще намериш лично развъдник и ще отидеш - око да види ръка да пипне и няма да се вържеш на такива мошеници ,нали? Другото ще е прекалено наивно, не съм ли права?
Да, Икси, коте по обява не се купува,но все пак има хора,които допускат и този вариант. За това мисля,че е правилно,ако си попаднал на някаква нередност да я разгласиш. Peace   bouquet

# 32
  • Мнения: 8 163
Мале, изписали сте предишната тема, а на тази сте навъртяли 3 страници... Благодаря, МисНели!

Честито хормонално спокойствие на Кичка!

Поздрави на рожденика Гарфийлд, който е и котарак на темата Heart Eyes

Смях се на японската котка и на сфинксчето  Laughing

Много са хубави всичките портокалови, сиво-сини, бели и петнисти мацковци и мацки!

Отивам да потготвя данъка.

# 33
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
*Purple haze* - така е , нередностите трябва да се разгласяват, аз не възразявам срещу това, а срещу наивността и мерака хем да имаме Порода, хем да е за БЕЗ Пари и ето ти в отговор мошениците моментално се задействат, че дори и от далечна АФрика. Безумно  е в какво могат да се вкарат хората когато са хем наивни, хем хитреци на дребно.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 109

Запис и от нас и двоен данък от Мишелка   Sunglasses






# 35
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Плащам данък със снимка на внуците:

# 36
  • Мнения: 616
*Purple haze* - така е , нередностите трябва да се разгласяват, аз не възразявам срещу това, а срещу наивността и мерака хем да имаме Порода, хем да е за БЕЗ Пари и ето ти в отговор мошениците моментално се задействат, че дори и от далечна АФрика. Безумно  е в какво могат да се вкарат хората когато са хем наивни, хем хитреци на дребно.

А ти представяш ли си какво търсене на евтини, без документи но породисти котки явно има в България, че чак от Камерун си правят труда да си въртят такава частна измама на български по нашите земи?!

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Нигерийският скам го има навсякъде. Сигурна съм, че и другаде го има в котешки вариант, още повече, че тук скамът е основно за екзотични породи, много малко хора знаят, че "персийски" не значи истински с родословие, примерно.

# 38
  • Мнения: 616
Бу, наясно съм, виждала съм модификации за няколко коренно различни сфери с които се занимавам професионално(в една от тях със плашещо много излъгани защото са напипали златна мина - млади момичета с мечти  Tired ) Има 2 важни момента в случая конкретен:
1. Понеже си е доста подозрителна измамата, има нужда да достигне до голям брой заинтересовани лица, за да захапят достатъчно голям брой излъгани които ще платят и ще има смисъл от цялото това занятие.
2. Понеже трябва да се достигнат много хора, сфери в които няма толкова много реципиенти или няма достатъчно захапали сравнително бързо се изоставят и историята се модифицира за друга ниша.

Така че да, смятам че в България има огромно търсене на евтини 'породисти' животни за да  има такава измама съществуваща.

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Не знам, скамовете, на които аз попадах, бяха за истински екзотични по моите разбирания - бенгалски котки, хибриди на дива котка... понеже по-обикновени "породисти" като британки, например, има и тук, пак без родословие и пак на невисока цена Laughing и като им зададе човек въпрос, трият го, защото не им е изгодно да признаят, че "руската синя" или "британската" само са минали покрай породата.
Колко се търсят истински екзотичните, обаче, не знам. Иначе вярвам, че нигерийският скам се адаптира към всичко. Има куп скам-обяви за айфони и таблети, например, понеже тук си е модно на гол тумбак чифте айфони.

# 40
  • Мнения: 4 337
*Purple haze* - така е , нередностите трябва да се разгласяват, аз не възразявам срещу това, а срещу наивността и мерака хем да имаме Порода, хем да е за БЕЗ Пари и ето ти в отговор мошениците моментално се задействат, че дори и от далечна АФрика. Безумно  е в какво могат да се вкарат хората когато са хем наивни, хем хитреци на дребно.

А ти представяш ли си какво търсене на евтини, без документи но породисти котки явно има в България, че чак от Камерун си правят труда да си въртят такава частна измама на български по нашите земи?!

Не,не,аз за това казах,че срещнах обяви от този тип и в английски и в холандски сайтове, не е само за бг. Но са един и същи тип-предлагат породисто коте за без пари,само трябва да си платиш доставката. Сметката на транспортната фирма е камерунска. Дано не се вързват хора на това, но щом толкова време продължава,значи има защо ...

# 41
  • Мнения: 8 163
Данък

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 02:44 от Фея Кръстница

# 42
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета, пак се връщаме на извода - "Кой каквото си направи сам...." и "Всеки наивник си заслужава блатото, в което сам се вкарва". Не само БГ като народ обичат да надскачат боя си и да притежават нещо ,което по принцип не могат да си позволят. Еснафорщината е широко вкоренена в човешката природа. Да купиш породисто животно е СКЪПО и това е така, не само, защото породата е постигната по труден и скъп начин, а и защото поддържането на здравословен начин на живот на екземпляра не  е никак евтин - храна, здравословни грижи, поддръжка и т.н. Не ми се обяснява по какъв болезнен начин самата аз съм го разбрала. .... Ох, тъжна тема, аз съм до тук.

Фея - това нарочно скривалище ли е или случайно? Много миличка муцунка се е стаила там!  Heart Eyes Hug Давай и останалите, моля, никога няма да ми омръзне да ги гледам!

Кичето обикаля, обикаля банята и поиска да излезе. Копа първа дупка до Китай и се изпишка. После копа още една още по-дълбока дупка до Китай и снесе една зелена рядка субстанция,  Sick  след което половин час заравя и си чисти калното сабо от лапичките. Преди малко пак я придружих навън, този път обаче зора беше друг.... Close любовните призиви на "тримата тенори". Набързо си я прибрах и дано скоро да спре да ги чува!

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
ИКСИ, дано, ама имай едно на ум. Споделяла съм ви, че Маца, макар кастрирана от дълги години, продължава да ходи по мъже и да флиртува, излиза да слуша серенади и заради нея редовно ни маркират наоколо Close

# 44
  • Мнения: 1 175
половин час заравя и си чисти калното сабо от лапичките
Ох, как ги измисляш такива  Joy  Joy  Joy

Фея, само една сладка муцунка ли? А другите?  Wink

Аз не мога да си представя да купя животно по картинка от нета, и да си дам парите предварително, преди да съм видяла лично за какво става въпрос, око да види ръка да пипне. Не съм толкова доверчива. И после ги пращат по пощата като багаж ли, как? Ми това са живи същества! Най-добре е да се отиде на място, да видиш котенцата, да си харесаш твоето, и пари в брой на ръка. Така никой не остава излъган. И да, част от разходите по марково животно е и транспорта, да отидеш на място и да си го вземеш. Не може хем да е евтино, хем мързеливо, тъй с един клик и да ти го доставят в пощенската кутия.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт