ББ Кремове 3

  • 72 446
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Аз също досега не съм ползвала такъв крем, но имам желание да опитам. По принцип използвам ФДТ на Мейбълин Афинитон номер 18 и съм доволна като цвят и покритие. Какъв ВВ крем ще ми препоръчате, който да е близък до този цвят?

# 46
  • Мнения: 0
Може ли да помоля някоя отзивчива съфорумка да ми поръча един бб крем, когато примерно поръчва за себе си. Просто нямам карта за пазаруване през нета, а на баща ми хич не му се занимава с мен. Ако имате желание да ми помогнете, пишете ми на лично Simple Smile

П.П. Тъй като досега не съм имала бб крем, може ли да ми препоръчате някакъв за младежка кожа, склонна към омазняване в т-зоната и най-вече такъв, който да предотврати лъщенето. А пък съм и доста бяла, но с жълтеникав подтон, не розов.

# 47
  • София
  • Мнения: 985
много харесвам ББ на dr. jart
в линка по-долу има снимки и описание

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 890
Нали съм лаик в тази област днес поръчах това Skin 79 BB Cream Miniature, дано да е точното попадение. Нямам търпение да пристигнат  Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 1 790
Аз искам да питам за мнение за ББто на Буржоа. Не ми се чака поръчка, имах два корейски Бавипат и Скин79 розовия, и вторият ми е идеален. Но не ми се поръчва. Та ако някоя ползва вече Буржоато нека сподели  Hug.

# 50
  • Мнения: 154
За ББ-то на Буржоа бяха писали в миналата тема, поразгледай последните странички. Хубави бяха отзивите.
Азали, няма кой да ти препоръча крем, четеш и преценяваш, гледаш цветове и така. Спринг, и за теб така Simple Smile Успех ви желая и на двете. Винаги можете да си поръчате мострички, пък и цените не са толкова страшни, дори и да сгрешите.

# 51
  • Мнения: 1 722
Нека обсъдим марките ББ кремове, впечатленията ни от тях и тн.
Аз си взех на Гарниер за смесена кожа, медиум. Като за първия ми ББ крем съм доволна. Използвам го като база под един непокривен ФДТ и се получава доста добре.

# 52
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Един лаишки запис в темата и от мен.
Със светла кожа съм, склонна към образуване на комедони.
В момента ползвам ФДТ на Rimmel - Lasting Finish - цвят 100 ivory.
Тези дни ще поръчам няколко мострички  BB кремчета - дано намеря своя сред тях  Flutter

# 53
  • Мнения: 3 216
Здравейте, имате ли впечатления от Skin79 VIP GOLD?

Ползвам го от 3-4 месеца. Като цяло съм доволна. Отначало сякаш има леко сивкав оттенък, но почти веднага след нанасянето на кожата, се слива с цвета й. Не омазнява (със смесена кожа съм). Не е силно покривен, но аз и нямам какво да прикривам. Определено има избелващ ефект - към момента кожата на лицето ми е с около 2 тона по-светла от тази на тялото.

# 54
  • Мнения: 4
За ББ-то на Буржоа бяха писали в миналата тема, поразгледай последните странички. Хубави бяха отзивите.
Азали, няма кой да ти препоръча крем, четеш и преценяваш, гледаш цветове и така. Спринг, и за теб така Simple Smile Успех ви желая и на двете. Винаги можете да си поръчате мострички, пък и цените не са толкова страшни, дори и да сгрешите.

Наистина ще е по-добре първо да използвам мостра и след това да реша какъв точно да е цвета на крема. Благодаря ти за отговора!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Някой да има отзиви за ББ крема на доктор Рюно?

# 56
  • Vienna
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. Наскоро взех новия ББ крем на Диор. За първи път използвам такъв, затова не мога да го сравня с нещо различно от фон дю тен. Преди използвах Parure Extreme на Guerlain, но реших да опитам нещо ново. За мен кремът е много хубав, изглежда естествено на лицето, сякаш моята собствена кожа е по-красива. Покривността за мен е средна, но ако се напласти може да скрие почти всичко.
Любопитно ми е да опитам някое от азиатските кремчета, за да мога да направя още по-ясна разлика, кое е най-добро за моята кожа.

# 57
  • Мнения: 88
Пробвах бб-то на Буржоа, розовия цвят. Усещането беше, че ми тежи на кожата, след около 2 часа стана на парцалчета. Според мен това не е ББ крем, повече прилича на ФДТ.

# 58
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Здравейте, може ли някакви отзиви за:
http://www.enzo.bg/kozmetika/vichy/vichy-aerateint-bb-mousse-gri … emish-balm-50-ml/
Извинявам се ако е писано.

# 59
  • Мнения: 27
Опитах се да устоя, но уви - поръчах си и аз Missha Perfect Cover 23, че и цели 50 мл награбих Laughing Ако това наистина е такова чудо на чудесата, каквото го изкарвате - и то само за 20 лв и безплатна доставка Shocked - определено ще разуча подробно и другите корейски марки.
Обаче този момент с избелването хич не ми допада, аз съм доста бяла и имам няколко лунички, които много си харесвам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт