Отговори
  • Мнения: 11 607
ЗА БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ, ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЩО ГИ ВЪЛНУВА, НО НЕ ИСКАТ НОВА ТЕМА

ЧАСТ 62


Скъпи, отивам до съседката за 5 минути. Докато ме няма, разбърквай
яденето през половин час.



Питайте без да се притеснявате, но и споделяйте без да се притеснявате !

Не е нужно да знаем всичко! Важно е да знаем достатъчно, на точното място, в точния момент, по точния начин! Ако паметта все пак ни изневерява - тук има достатъчно дами и господа, които могат да допълнят нашите знания!

Полезни линкове:

http://www.recepti.lamqta.com/

# 1
  • Мнения: 2 382
Спешно ми трябва рецептата за френска селска торта, че тръгвам към магазина, а трябва да я направя тази вечер Praynig.
Търся рецепта със заквасена сметана Peace.

# 2
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Я да се запиша в новата тема с въпрос .
Имаше една рецепта за хляб с плънка,но в гугъл не намирам точно рецептата ,която търся .Знам,че беше на потребител от този форум  newsm78
Малко неясен въпрос ,но  се надявам някой да се сети  Grinning

# 3
  • Мнения: 22 867
Спешно ми трябва рецептата за френска селска торта, че тръгвам към магазина, а трябва да я направя тази вечер Praynig.
Търся рецепта със заквасена сметана Peace.

РЕЦЕПТА,  ТЕМА

# 4
  • Мнения: 3 271
В новата тема с въпрос.Имам отворена сладка сметана колко време може да издържи.

# 5
  • Мнения: 2 382
labrex,  bouquet  bouquet  bouquet!

# 6
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
В новата тема с въпрос.Имам отворена сладка сметана колко време може да издържи.
Не пише ли колко е трайноста ,след отваряне на опаковката  ?

# 7
  • Мнения: 3 271
В новата тема с въпрос.Имам отворена сладка сметана колко време може да издържи.
Не пише ли колко е трайноста ,след отваряне на опаковката  ?
Сега погледнах  :oops:3дни след отваряне.Винаги гледам но само да кога е годна.Благодаря ти. HugЩе трябва да се прави нещо.

# 8
  • Мнения: 22 867
Я да се запиша в новата тема с въпрос .
Имаше една рецепта за хляб с плънка,но в гугъл не намирам точно рецептата ,която търся .Знам,че беше на потребител от този форум  newsm78
Малко неясен въпрос ,но  се надявам някой да се сети  Grinning

kasier, сещам се само за солената корона на Котка newsm78, подскажи още нещо. Peace

О pardonnez-moi, Котка вече е Chat Noir ! Embarassed  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 10 866
  bouquet

# 10
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Я да се запиша в новата тема с въпрос .
Имаше една рецепта за хляб с плънка,но в гугъл не намирам точно рецептата ,която търся .Знам,че беше на потребител от този форум  newsm78
Малко неясен въпрос ,но  се надявам някой да се сети  Grinning

kasier, сещам се само за солената корона на Котка newsm78, подскажи още нещо. Peace

О pardonnez-moi, Котка вече е Chat Noir ! Embarassed  bouquet

Не,Лабрекс,не е короната.
Става дума за готов вече хляб,имаше надлъжни и напречни разрези ,и се слагаше плънка от кашкавал,магданоз и масълце имаше май.Имам само тези спомени.Но ми се ще да видя точната рецепта  newsm78

# 11
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
В новата тема с въпрос.Имам отворена сладка сметана колко време може да издържи.
Не пише ли колко е трайноста ,след отваряне на опаковката  ?
Сега погледнах  :oops:3дни след отваряне.Винаги гледам но само да кога е годна.Благодаря ти. HugЩе трябва да се прави нещо.
Голямо ли е количеството ?

# 12
  • Мнения: 11 607
Става дума за готов вече хляб,имаше надлъжни и напречни разрези ,и се слагаше плънка от кашкавал,магданоз и масълце имаше май.Имам само тези спомени.Но ми се ще да видя точната рецепта  newsm78

http://yoli-www.blogspot.com/2011/07/blog-post_21.html - голяма вкусота!

# 13
  • Мнения: 3 271
В новата тема с въпрос.Имам отворена сладка сметана колко време може да издържи.
Не пише ли колко е трайноста ,след отваряне на опаковката  ?
Сега погледнах  :oops:3дни след отваряне.Винаги гледам но само да кога е годна.Благодаря ти. HugЩе трябва да се прави нещо.
Голямо ли е количеството ?
Не около 300мл.

# 14
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Става дума за готов вече хляб,имаше надлъжни и напречни разрези ,и се слагаше плънка от кашкавал,магданоз и масълце имаше май.Имам само тези спомени.Но ми се ще да видя точната рецепта  newsm78

http://yoli-www.blogspot.com/2011/07/blog-post_21.html - голяма вкусота!

Точно това е!
Аз задавах в гугъл „Пълнен хляб„ . а то било „лучено хлебче„
Благодаря,Маме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт