Ринопластика в София по здравна каса

  • 8 635
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, дами!
Интересува ме някоя от вас правила ли си е ринопластика, която да минава по здравната каса и при кого?
Предстои ми ринопластика при Асен Меджидиев в Пирогов, но не намерих много информация за него, освен само едно мнение и то негативно! Иначе е много добър УНГ специалист.
Четох и много положителни мнения за д-р Йорданов. Той не работи по здравната каса, но взима сравнително евтино.
Има ли някоя от вас, която да се е оперирала при един от тях двамата?
Или при друг, който прави ринопластика по клинична пътека?
Знам, че има много теми за ринопластика, но мен ме интересуват конкретни неща, затова създадох нова.
Ще се радвам, ако споделите опита си с мен! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
Здравей,

зависи какво трябва да се прави по носа. В окръжна може и само с направление д-р Николчов.

Ако си плащаш добър е проф. Георгиев - първа градска нищо че е доста на години.

Това е от мен. Пиши какво е станало и доволна ли си, ако може.

Успех !

# 2
  • Мнения: 0
Здравей,
много ти благодаря за информацията!Сега ще се поразровя да потърся повече за докторите,които си ми написала. Аз вече се насочих към Йорданов,много добри отзиви намерих за него,въпреки,че той не работи със здравната каса и имам още малко време преди да взема окончателно решение.
Ти правила ли си си ринопластика при някой от тези доктори или си чувала,че са добри?
При мен корекцията ще е малка,нямам и здравословен проблем.
Ще пиша задължително за резултата,при който и да реша Simple Smile Мисля да се оперирам след празниците. Simple Smile
Още веднъж ти благодаря за отзивчивостта! Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 0
 Не съм си правил ринопластика.

Мъж съм, имам изкривена носна пеграда но естетично не ме притеснява. Проф Георгиев съм го гледал как работи и резултатите са били много добри. Д-р Николчов е все още специализант даже, но е ходил по австрия германия и др. на курсове и обучения. затова при него е само с направление.

Където и да отидеш според мен е най-важно да имаш доверие на лекаря. А кажи после да знам ако реша да си оправям преградата че си дишам предимно с едната ноздра все пак Simple Smile

Успех!

# 4
  • Мнения: 361
записвам се да ви чета, че и аз съм с такъв проблем

# 5
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте,записвам се и аз да ви чета.И на мен ми предстои да си направя такава операция на носа,но все още не съм избрала към кой доктор да се насоча и да работи със здравната каса.

# 6
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен. Видях, че темата е от преди година, някой направи ли си операция при доктор Йорданов, къде и дали е доволен?

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте, има ли някой от вас, който си е привил/а ринопластика при Д-р Меджидиев в Пирогов и какви са вашите отзиви? Благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте, има ли някой от вас, който си е привил/а ринопластика при Д-р Меджидиев в Пирогов и какви са вашите отзиви? Благодаря предварително!

# 9
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
ЗК ли? Това не се ли води козметичен проблем и цените са 4-5 хиляди? Shocked

# 10
  • Мнения: 302
ЗК ли? Това не се ли води козметичен проблем и цените са 4-5 хиляди? Shocked

И аз това се зачудих. Да не би да иде реч за септопластика?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт