Раждане в АГ Селена - болка и кошмар

  • 2 961
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте!
Искам да споделя за моето УЖАСНО раждане в АГ Селена.
През август, преносила бебечето си отидох да раждам уж нормално. Сложиха ми система окситоцин, но не получих разкритие и ме отложиха за следващия ден. Тогава пак не получих, спукаха ми водата и се започна Ужаса. Доктора изчезна някъде и се започнаха ужасните болки. Без разкритие и с изтекли води изпитвах нечовешки болки. Виках и молех за обезболяващи които БИ ТРЯБВАЛО в такъв  случаи да ми сложат, но уви. Доктора липсвал, а трябвало някой да нареди. И така от 8ч до 10ч. След като се появи, доктора веднага нареди да раждам ''секцио''. Така и стана. НО КОШМАРА НЕ СВЪРШИ. От системата парацетамол получих подуване до предната част на ухото. Решиха, че имам заушка, макар че отока спадна след системата. Изолираха ме в отделна стая и 3 дни не ми даваха детето. Не ми направиха никакво изследване, казаха на съпруга ми ''изписваме я, карай я в др болница'' и да ме лекуват там (на ''Пещерско шосе''). Той им поиска епикриза и..... промениха мнението си.  Повикаха специалист от др болница, който каза, че според него не е заушка, освен това съм родена 1983г., този набор е ВАКСИНИРАН! Има и още куп неприятни изживявания: когато казах на педиатъра, че смятам, че бебето има разстройство и показах памперса не ми обясни, че акото е с консистенция и цвят на горчица, започнаха лечение с пробиотик и взеха секрет за изследване. Промяна нямаше в акото... Резултата от изследването показа, че вс е наред. Както и отказа на акушерката Иванка да ми даде студена вода след раждането.
Изписаха ме чак на 6ия ден. Беше кошмарно, а в сайта им всички знаем какво пише...  

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 18:20 от rallia

# 1
  • Мнения: 736
Моля да споделиш, при кой лекар ти се е случило това ?

Общи условия

Активация на акаунт