Ощастливяват ли ви мъжете ви

  • 26 318
  • 675
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Кажете сега без да си кривите душата, след като се омъжихте, продължават ли половинките да ви правят подаръци? Докато ме ухажваше моята половинка ме заливаше с бижута, парфюми, бельо, парцалки...Откак се оженихме само първата година продължи да ме огрява. Вече няма празник, 8 март, Свети Валентин, юбилей от връзката...Ако искам нещо трябва сама да си поискам. Даже напоследък аз започнах да му подарявам повече. Та кажете, подаряват ли ви подаръци мъжете ви и ако да, кое най-много ви топли душата....

# 1
  • Мнения: 2 457
Да, продължава. Peace

# 2
  • Мнения: 9 865
Съвсем по друг начин го разбрах въпроса и влизам да се изкажа... а то за подаръци било, пък и не съм омъжена, въобще не съм по темата.

# 3
  • Мнения: 3 634

То не е тема, а анкета. Поредната. Tired

# 4
  • Мнения: 106
Не е анкета. Даже ми се искаше да разкажете откога сте женени, само на поводи ли ви правят подаръци или не. Какво ви купуват. Дали ви радва избора на мъжете ви или и вие като мен си просите подаръците...вече...

# 5
  • Мнения: X
Сигурно се е изчерпал откъм идеи. Аз честно казано, много обичам да подарявам разни неща, но толкова години като избирам за едни и същи хора, вече наистина се изчерпвам откъм идеи. Отделно, че на всички празниците ни са струпани около и след Коледа и НГ.

# 6
  • Мнения: 6 993
Съвсем по друг начин го разбрах въпроса и влизам да се изкажа... а то за подаръци било, пък и не съм омъжена, въобще не съм по темата.
И аз така  Joy

# 7
  • Мнения: 563
Съвсем по друг начин го разбрах въпроса и влизам да се изкажа... а то за подаръци било, пък и не съм омъжена, въобще не съм по темата.
И аз така  Joy

разгеле, не съм само аз Laughing

# 8
  • Мнения: X
Подаръци само на празници, но днес ме изненада с рози. Бях доста разстроена вчера и той днес ми изказа съпричастност с цветя. Сгря ми се душата Simple Smile

# 9
  • Мнения: 106
Заглавието умишлено го написах провокативно...Ако искате и за секс може да пишете. То понякога и секса си е направо подарък...Ето аз ще си кажа, като се ухажвахме и първите три години от брака ни беше 5-6 пъти седмично. Сега на 5-тата година 2-3  newsm78...Ама ми стига де, не се оплаквам Laughing. Ама подаръци НЯМА. Онзи ден му купих парфюм на Армани, а дано се сети да ми купи един сутиен, дето съм си го харесала, ама цък. После отидох и купих друг парфюм още по-скъп на Диор, пак цък...Ми то за тия пари да си бях купила 4 сутиена...

# 10
  • Мнения: 106
Подаръци само на празници, но днес ме изненада с рози. Бях доста разстроена вчера и той днес ми изказа съпричастност с цветя. Сгря ми се душата Simple Smile
Супер, това звучи страхотно.

# 11
  • Мнения: 6 993
Аз, като виден егоист, просто бих си купила 4 сутиена, вместо да се занимавам да намеквам и да чакам някой да ми ги подари  Blush

# 12
  • Мнения: 106
Да, ама не е същото. Преди 6 години ми подари един сутиен и на всеки се хваля колко удобен сутиен ми е подарил мъжа ми преди време и че заради него съм станала фен на марката. А иначе колко сутиени съм си купила сама, ама не е същото...Смешна работа, но наистина чувството е съвсем различно когато скъпия се трогне да те зарадва...

# 13
  • Мнения: X
Аз, като виден егоист, просто бих си купила 4 сутиена, вместо да се занимавам да намеквам и да чакам някой да ми ги подари  Blush
И аз така.
Цялото упражнение със парфюмите на мен ми е малко смешно. Или може би щото съм се парила и знам, че мъжете от намеци не разбират, вече не правя жестове, освен ако нямам никакви очаквания да получа нещо в замяна.

# 14
  • Мнения: X
Аз, като виден егоист, просто бих си купила 4 сутиена, вместо да се занимавам да намеквам и да чакам някой да ми ги подари  Blush
И аз така.
Цялото упражнение със парфюмите на мен ми е малко смешно. Или може би щото съм се парила и знам, че мъжете от намеци не разбират, вече не правя жестове, освен ако нямам никакви очаквания да получа нещо в замяна.

Аз замяна не очаквам, но рядко бих купила парфюм на съпругът без повод.
Виж, на себе си - с удоволствие. С повод, без повод Laughing

Общи условия

Активация на акаунт