ЗАНИМАНИЯ С ДЕТЕ НАД ГОДИНКА

  • 18 921
  • 729
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 149
Ето, заповядайте!  Hug

# 1
  • Мнения: 3 736
Мерси, Мели.   bouquet

При нас няма нищо интересно, затова не пиша.

# 2
  • Berlin
  • Мнения: 11 270
И аз така. Simple Smile
Мисля да обновявам есенно-зимния гардероб на малкия.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 702
Здравейте,Мели мерси за темата    bouquet
Аз повече подкани за среща с децата няма да повдигам,ако някой има желание да се видим ....ако ли пък не-здраве да е Hug
И при нас нищо ново,хм,всъщност ново е-малкия 2 дни не е излизал и изтерясва в нас,покрай него и аз Mr. Green

# 4
  • Мнения: X
Мели, мерси за темата!  Hug
И аз съм решила да сменям гардероба на малката вече с есенно-зимния. Вчера й купих от Кауфланд бодита с дълго ръкавче, сега се качвам на тавана да проверя от каката какво имам, като дрешки и чак след това ще се впусна в пазаруване.
Пак влязохме в период, в който не искаме да се храним. Имам чувството, че ще ни никнат кътници. Ако можеше да се живее със снаксове, ние ще сме си ок. Като я извеждам да играе в парка и всички деца около нея похапват къде кроки, къде кракс или нещо от сорта, не мога и аз да не й взема нещо такова.

# 5
  • UK
  • Мнения: 2 846
Здравейте!
За малко да ви изгубя. Преди малко се прибрахме от прованса, беше по-топло от колкото в София, но и там почна яко да духа. Беше ми много хубаво-детето си тича из двора, всичко и е ново интересно и забавно. Но пък и сега се чуства добре обикаля, смее се. Но сърши лятото.
И аз трябва доста да пазарувам, Ани има само две блузи с дълъг ръкав, едната е от костюмче с Дядо Коледа. Яке трябва да взимам, та се чудя дали ще ми трябва и яке и космонавт или може да мина само с яке, май няма да стане а?
Връщам се да ви чета, че доста съм изпуснала.

# 6
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Мели, мерси за темата   bouquet Hug

# 7
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Цоп и аз тука. Мели    bouquet
При нас вали и е студено - 11С, открихме отоплителния сезон, снощи поради нежелание за завиване. Тия космонавти как не ги харесвам - ще търся по-дебело яке, подплътени панталони и тази зима ще се носи чорапогащник. Не съм сигурна дали ще мога да ползвам чувала на количката, ама с това тичане напред-назад като сме навън не ме грее.
Майките на катерачите - дИцата как се научиха да слизат след като са се покатерили на дивана, спалнята и прочие? Диването се качва става прав и хуква без да го е грижа, че може да си счупи главата, днес го хванах в полет от дивана. Показвах как се слиза, ама тц. мислех да го оставя да падне и да се светне, ама все тръгва с главата напред и ме е страх. всичко, на което се катери има 50см височина, та й той прав още 83см си е доста летене и твърдо приземяване.

# 8
  • Мнения: 343
Привет!
Мели, благодаря за темата!
Магнет, ние сме готови да се включим в излизането! Макар че днес доста много духа...
Девил, Kоко започна да се катери някъде към 10-месечен. Всеки път му въртях дупето и го придърпвах назад, за да свикне така да се "изхлузва" надолу. Бавно схвана, но за около месец се научи. Сега по-бързо схващат и мисля, че ще проработи лесно.
Сега да ви разкажа моите среднощни терзания. Вчера към 13ч мойто чаве заспа и до 16.30 не се събуди. Аз бях толкова приятно изненадана, че е спал повече от 3 часа. То какво стана... Не мога да го събудя изобщо. Занимавах го, играх с него, той оклюма седнал. И така до сутринта. Никакъв шанс да го събудя - буди се на час-два, суче и заспива. Не искаше да вечеря, само сучеше. Много се притенсних, понеже никога не е спал толкова много. Винаги кипи от енергия, а снощи някак отпуснат, умираше за сън. Бях на крачка да го водя на спешен кабинет. Изтраях някак нощта, не съм мигнала, за да го наблюдавам. На сутринта се събуди, заигра се, хапна една паница мляко с ориз, после хапна половината и от моята. Смее се, играе си. Яде още, ака добре. Абе като преди жизнен, че даже и в добро настроение, не съм му се карала за нищо днес. Та така, останахме с впечатление, че на човекът много му се е събрало умора и понеже е поспал повечко вчера, е останал сънен... Сега е толкова прекрасен, гушклив, усмихнат, добричък, послушен, че не ми се вярва. На обяд спа час и половина.
Откъм зимен гардероб - имаме много блузки с дълъг ръкав, не много дебели. Имаме няколко спортни панталончета, трябва да му взема още дебело панталонче за навън. Една пижамка, трябва поне още една. Днес купих няколко чифта гащи още. Мама ми донесе хубави ботушки - много пух отвъртре и естествена кожа отвън, страхотни са. Има якенца, но не са много дебели. За Скопие са ок, там е мека зимата, но за в София ще трябва да му взема...

# 9
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Девил, за слизането - показвах, показвах, пък той в един момент взе, че ме разбра  Laughing
Мами, вие давали ли сте вече мед, ако не-кога смятате да давате?  newsm78

# 10
  • Мнения: 343
Дарка, аз дадох някъде преди около 3 седмици. Нямаше никаква реакция, никакъв проблем. Сутринта също дадох малко. Не го пазя вече, като се присетя, давам. Аз самата рядко ям, но много ценя здравословните му качества, та така...

# 11
  • UK
  • Мнения: 2 846
 Девил, за слизането и аз показвах като у побутвах дупето и крачетата да се плъзгат надолу. Много време и няколко падания и трябваха за да схване.
 И аз мед още не съм давала, но мисля да почна да подслаждам кисело мляко с мед или малко чай да давам, то и без това застудя.

# 12
  • Мнения: X
Баща ми и мъжът ми са пчелари, но и аз още не съм давала мед. Вярно е, че след годинката може вече да се дава мед, но аз не бързам.
Колкото до слизането от леглото и от дивана и ние тръгваме с главата на долу. Преди седмица падна от дивана, защото се изправи на него и реши да се поразходи, докато се усетя и беше на земята, като падна с главата на долу. Пълен ужас. С каката не съм имала подобни проблеми, поне не си спомням. Малката за първи път падна от количката на 8 месеца. И сега, докато се усетя и се е измъкнала от коланите, изправила се е и е готова за падане. ooooh!

# 13
  • Мнения: 177
Здравейте,

Мели,мерси за темата  bouquet

Пуци,Аbs,пишете по-често,то и при нас нищо  ново,ама ей така,приказка да става.

Аbs,вие бяхте в Обзор,нали?Доволни ли сте?

Мимето не се катери,само вдига крака,но още не й е дошло на акъла как става.

И аз ще пазарувам,но само някои неща,има подарени дрешки,които чак сега й стават,има и от пролетта 3-4 неща й стават.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 702
Привет!

Мед яде на прощъпулника или там както се пише Simple Smile не е имал реакция,но след това не съм давала повече.

ЕХ, Майче,що не звънна...ние бяхме навън...студено,но ставаше,тича,поумори се,преди малко заспа Heart Eyes
Утре ще имаме гости,но за неделя ако си фрии свиркай/пиши тук,във фейса или се обади/

За слизането още не го е докарал както трябва....и е същия-качва се на спалнята примерно и започва да ходи  Whistling

Той също има нужда от нови дрехи,умаляха му всички и едва намирам с какво да го спретна..тия дни ще се ходи...преди малко в Кауфланд гледах за бодита/че съм много доволна от техните/но нямаше Crossing Arms обачееееееееееее:"На 22 септември, когато започва астрономическата есен, денят се очаква да бъде най-студен от следващите десет - минималната температура в София ще е 4-5 градуса, а през деня ще достигне 22 градуса. Затова пък от неделя се затопля за следващите десетина дни, включително следващия уикенд - живакът ще варира между 28 и 30 градуса." -май е по-добре да почакаме със по-топлите дрешки Thinking

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 21:57 от magnet_for_happiness

Общи условия

Активация на акаунт