ЯНУАРСКАТА тайфа стяга се за есента

  • 32 953
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Варненки, от понеделник сутрин като се уговаряме за неизвестно кой уикенд, със сигурност няма да стане!


Спорна седмица на всички!!
Тоби, ти всъщност що не си на работа?
Смайлинг, шъ тъ замолА!
На боза сме вече, в знак на съпричастност с теб и Лорини  hahaha
Дони? Да не наби свекито?

# 721
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Ние нали понеделниците почиваме, и аз съм се кукнала в 7 и правих..соленки. И на мен като Радост ми е едно празнично, кулинарно и уютно. До Коледа ще стана 200 кила.
Сега за капак от утре сме и на 6 часа - от 8 до 14:30 - не знам как ще завърши всичко това. Няма да го мисля от сега обаче. Карина не съм я спряла от градина, защото в понеделник има йога, а и нека да ходи като е здрава. Уж щяхме да се излежаваме, а съпругът бърника из аквариума си, а аз на компа...много сме смотани.
Наде, да се присъединя и аз да ви пожелая Гуд Лък в Белгия ( столицата на Сърбия  Wink и бъдете щастливи!
Дони?? Не са давали по новините за пребита жена в Орландовци.. Laughing Шегичка, да не се разсърдиш само?
Тоби, ми лакирай се де!! Срамота!

# 722
  • София
  • Мнения: 3 249
Уф, то угодия нямам - сега тя ми се мазни и ми угажда, мен пак ме дразни Mr. Green
Нещо не ми се пише, пък и събота и неделя нямам достъп до компютър. Но имам добро дете, което щяло да напише в писмото до ДК да донесе на мама нов "аптоп", че да не пипа Неговия видите ли компютър ooooh! Натам май е тръгнала работата. Вече и интернет си джитка. Пуска си игри, филмчета онлайн. Ужас Blush
Пък и идва Коледа. Тя като цяло никога не ми е била сред любимите празници, защото я свързвам с много лоши събития. Покрай децата малко се настройвам. Вчера пекох АКК, белким дойде тоз коледен дух, ама тц. Няма го. Ако го видите - пратете го. А и с наближаването на РД на Гого още повече се депресирам...и на те за туй не пиша, да не о....м темата Cry
Варненки, бравус Hug
Ние вчера пак по спешност при Ирина. Пореден пулпит на Хриси. Да избиват постоянните и ще го водя на силанизиране. Той единия май е тръгнал, защото го боли венеца и имал "пъпки" hahaha
Днес Гого вече е на градина. Надявам се да не ми го върнат  Embarassed В нас откачи, не спи, не слуша и е по цял ден пред компютъра #Cussing out

# 723
  • Мнения: 56
Ей ме и мен Grinning

Дони, пиши си, бе душа, нали затова сме тук Hug

Люби, само така, после ще слабеем Laughing

Ние вчера бяхме да видим бебенцето. То едно мъничко, чак се стреснах да не го счупя Laughing Колко бързо се забравя! Занесохме подаръци, на нашите моми дадоха, децата играха, големите се наприказвахме, хубаво си изкарахме. Сега по празниците искам да сме по-активни с ходенето/посрещането на гости.

Ели, кажи рецептата за тези трюфели. Може да ги пробвам ако не са много завъртяни.

Сега продължавам с чистенето в нас, че след уикенда, все едно бомба е паднала. После пак ще пиша.

# 724
  • Мнения: 524
Ради, аз правя тези: http://www.receptite.com/rec.php?r=3217, много са лесни и бързи. Правя си ги честичко, за кафенцето.
Иначе съм решила да пробвам тези, тип рафаело: http://www.mycookingbookblog.com/bonboni-ala-rafaello/, малко по-голяма играчка са.

Дони, понасъбрало ти се е, но ще дойде коледния дух, горе главата, момиче, ти това го умеш най-добре. Гуш  Hug Hug Hug А добрият старец да ти донесе нов аптоп и много положителни емоции  Wink



# 725
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добър вечер!
Тайс -Ивко беше болен и за това.В службата не доразбрали и днес коментари -Ти си се подстригала ,пък беше болна #2gunfire
Дони и на мен не ми е коледно нещо-даже се дразня на украсата по магазините -нещо ми е рано.Доста зор видях докато разбрах какво е АКК hahaha
Люби ,лакирах се и с прическа -явно съм подозрителна-прекалено добре изглеждам за майка на боледувало дете Mr. Green
Подкашлям нещо -отивам да взема мерки.
НаздравИ!

# 726
  • Русе
  • Мнения: 1 781
И какво е АКК, че не ми се търси?

# 727
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И какво е АКК, че не ми се търси?
Сложно нещо за Коледа  Mr. Green (английски коледен кекс).
Предлагам Дони за разпрати по една трохичка, вместо да се мъчим да правим нещо с неизвестен резултат  bowuu.

Тоби, ама си се туниговала  Mr. Green
Казах ли, че си сложих мигли? Сега пърхам като една лАстовичка  hahaha

# 728
  • София
  • Мнения: 3 249
И какво е АКК, че не ми се търси?
Сложно нещо за Коледа  Mr. Green (английски коледен кекс).
Предлагам Дони за разпрати по една трохичка, вместо да се мъчим да правим нещо с неизвестен резултат  bowuu.

Тоби, ама си се туниговала  Mr. Green
Казах ли, че си сложих мигли? Сега пърхам като една лАстовичка  hahaha
нЕмаш грижи Mr. Green Като знам в нас колко сладко се яде..., колегите са спокойни, че ще има и за тях hahaha
И ся к'во newsm03 Ама постоянни или се махат? Нал съм си от селo и хич ме няма в теи работи Rolling Eyes

# 729
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Е, постоянни, ама падащи  Mr. Green Т.е., залепени косъмчета за моите, които с времето поизпадват и се ходи на ремонт  Mr. Green

# 730
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Аз съм решила да се веждосам-на село обаче няма такава процедура.Обаче покрай мен колежките се навиха и решихме шефа да ни командирова за София,като даде и предколедни  Mr. GreenНали трябва да сме атрактивни за учениците-ще си барнем вежди като от турски сериал hahaha

# 731
  • Мнения: 56
Ехаа, вежди, мигли, лак....вдъхнових се и ще направя и аз нещо. Може някакъв фейшъл да си букна Simple Smile
Кофтито е, че ако днес се поразкрася няма кой да ме забележи, понеже Мишо отиде в 5 часа сутринта на работа, че искал на спокойствие да си види мейлите, а това неминуемо значи, че довечера най-вероятно ще заспи в момента, в който види дивана.

А като стана дума за тунинг, в Неделя на гостито се заговорихме за тези операции за повдигане на бюста. Бях проверявала процедурата и цените преди време. Кофти хава, и самата операция, и цената, но е хубаво да си помечтае човек за бюст на некърмила жена Laughing

Ноо, преди празниците ще ходя на фризъор да ме кичуросат и издухат Laughing

Много харесах една играчка за баня на децата. Ето това  http://www.youtube.com/watch?v=zhyLJs67GRE
И сега се чудя, чудя. А някой има ли отзиви за музикалното столче на фишър прайс, което говори на български.

Ели, мерси за рецептите, ще ги прегледам и като ги пробвам ще докладвам за резултата.

И аз не знаех какво е АКК Grinning



Последна редакция: вт, 20 ное 2012, 12:59 от Радостчо

# 732
  • София
  • Мнения: 3 249


И аз не знаех какво е АКК Grinning




Срамота!!! Heart Eyes Разправят, че при вас били скъпи изкушения. Прадавал се дори някакъв със златен прашец Joy

# 733
  • Мнения: 56


И аз не знаех какво е АКК Grinning




Срамота!!! Heart Eyes Разправят, че при вас били скъпи изкушения. Прадавал се дори някакъв със златен прашец Joy

Е, не се и съмнявам Laughing Ако човек търси изгъзици разни, Лондон е мястото. Даже преди време шоколади със златно покритие бяха пуснали ooooh!

# 734
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Е, хайде де!!!

Както е казал Поета:

Последният напън вече е настал!!!!

Общи условия

Активация на акаунт