ЯНУАРСКАТА тайфа стяга се за есента

  • 32 955
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Whistlingзатишие нещо а?
Работих  от8 до 10ч  Laughing И утре пак така,добре ,че се захлади поне.

ау...ще се преумориш Shocked
Мдааа-утре ще чистя врати-има изискване   и към облеклото hahaha

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Записче,да не ви загубя  Hug

Дони-много ми харесват заглавията!Най-вече второто  Mr. Green
Тоби-аз пък вчера от 07 до 19 ч.,днес от 19 до 07 ч..........кой как се уредил  Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 2 613
Ехоо, привет Hug
Одавна не съм се разписвала, ама чак сега, в първият рабоен ден успявам да се добера до нет. Завърнахме се от морето, закарахме още малко преди да постой ЙоЙо на село преди началото на учебната година в детската градина, а аз отново на работа Tired. Почивката изкарахме да кажем горе-долу добре, с малки изключения. Беше ни малка банята в стаята, едва се побирахме и аз и Йоанка да я изкъпя, нея този път не я подминаха летните вируси и два дни беше с ужасно разтройство, направо вода Crazy, но за щастие с ентерол, хидрасек и био баланс бейби закрепихме положението и след това се оправи, а накрая ни се развали климатика на колата и в петък, в най голямата горещина сме пътували така, на завоите от Обзор до Бургас на нея й стана лошо, повръща на няколко пъти Sick, но важното е, че се прибрахме живи и здрави.
Иначе си починах, поядох и сладолед и пих винце Mr. Green, поразходих си новите дрешки. Успях този път и да хвана тен, което за мен си е постижение, като се има предвид, че съм с много бяла кожа. На Йоанка много й хареса, тоиз път доста искаше да влиза във водата, а най й беше любима частта със сладоледа Mr. Green. Много разбира вече, само с някакви въпроси ме изненадва, дето се сеща да задава.
Сега се мъча да си сваля снимките от телефона, ама нещо не иска и се ядосвам Crossing Arms. Ще се върна и да ви прочета какво сте писали, докато ме нямаше, че не беше малко време.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Рали, добре завърнала се! Вие в Обзор ли бяхте? И аз днес едва се адаптирах, то нямах и време за адаптация - гмурнах се в работата.
Момичета, сега да сложа малко картинки да почерпя за здравето на моето бабче - голяма жена, която ме отгледа.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 249
Люби, жива и здрава да ви е и за 100тния пак да почерпиш
Рали, добре завърнала се Laughing
Аз днес бях на зъболекар. Не бях ходила отдавна и о чудо - само един дребен кариес Laughing 2008 само 12 имах Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 180
Да кажа едно дзън  cheers

Животът е прекрасен  smile3521

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249
Да кажа едно дзън  cheers

Животът е прекрасен  smile3521
Тъй де, ама сподели... Rolling Eyes

# 67
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Дзън де Laughing
Кокоса минава ,хвърля ни в размисли и изчезва Joy

# 68
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Айде и аз в пивницата!

Кокос?? ПоФали се де, не ни оставяй в догадки!

# 69
  • Ловеч
  • Мнения: 683
отборът на Жадните монахини Mr. Green

# 70
  • Мнения: 387
ама наистина е прекрасен...за мен без причина...ама Кокоса да сподели...

# 71
  • София
  • Мнения: 3 249
Ще сподели Кокоса след има няма 20 страници, когато ние вече ще сме умрели от любопитство Hug
Много духа, иначе бих ви поканила на верандата да пийнем Mr. Green

# 72
  • Мнения: 180
 Mr. Green  Joy  Mr. Green

Гледам на сексуална вълна сте  Mr. Green Човек да го е страх да се похвали, че все ще му пожелаете да му се развали секса с едно бебе  Laughing И такааам секса е на 6, последствия към този момент се надявам да няма  Whistling

А днес получих предложение за работа... Ама още не съм получила окончателно договор да видя и ме е страх и да се хваля. Ще речете бебе да ми пожелаете и се отече работата  hahaha

Хайде наздраве за прекрасния живот с много секс и сбъднати желания Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 3 249
Аааа, виж ся кво - бебе не ти требе. 24 месеца трудов стаж нямаш за майчинство (пусто ТРЗ Mr. Green) Като подпишеш договора ти даваме отсрочка година и половина  Peace
И стискам палци де да се похвалиш вече работеща Hug

# 74
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Дони, нали си в отпуска, как мислиш?
Днес разкачих и компютрите в старият офис, вчера примъкнах бумагите, утре ще ги свързвам и пак на пързалката!
И на фризьор бях с Пъсела!

Не`ам нерви!!!

Общи условия

Активация на акаунт