Изравняване на тен на лице и тяло

  • 2 771
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте:) Имам един проблем. Лято е, имам лунички и следователно цяло лято съм със слънцезащитен крем. Обаче стана един проблем Grinning Лицето ми е бяло, а тялото ми е с тен (доста по-тъмно). Искам и на лицето да хвана тен, но как ?

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 20:40 от NovemberRain

# 1
  • Мнения: 750
Така!Соларна лампа за лице и шия!

# 2
  • Мнения: 931
Здравейте:) Имам един проблем. Лято е, имам лунички и следователно цяло лято съм със слънцезащитен крем. Обаче стана един проблем Grinning Лицето ми е бяло, а тялото ми е с тен (доста по-тъмно). Искам и на лицето да хвана тен, но как ?
А как луничките предопределят слънцезащитния крем? newsm78 Аз също имам слънчеви лунички ( появяват се предимно лятото), но никога не съм ползвала слънцезащитен крем за лицето (освен ако съм на плажа между 2 и 4 на морето).

# 3
  • Мнения: 0
Така!Соларна лампа за лице и шия!



 А какво представлява това? Смисъл кога и как се използва Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 586
Има бронзиращи кремове за лице, а също и бронзиращи пудри. Мисля, че са доста по-евтина алтернатива на подобна лампа...

И ще помоля занапред да поставяш по-ясни заглавия на темите си ако не искаш да бъдат заключвани  Peace

# 5
  • Мнения: 532
А как луничките предопределят слънцезащитния крем? newsm78 Аз също имам слънчеви лунички ( появяват се предимно лятото), но никога не съм ползвала слънцезащитен крем за лицето (освен ако съм на плажа между 2 и 4 на морето).
Аз също ходя със слънцезащитен предимно срещу лунички - излизат ми силно пигментирани такива, а също и по няколко, скупчени заедно в едно голямо "хубаво" петно. За мен лично са чаровни, само ако са по рождение - а аз проимах чак след 20-тата си година. Слънчевите са знак за вредно въздействие върху кожата и следва да бъдат взети предпазни мерки, за да се редуцират пораженията в дългосрочен план.

# 6
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
догодина от ранна пролет - започваш да приемаш астаксантин (в нета има много инфо какво е), за да не ти излизат много лунички и подобряване на тена и предложението на NovemberRain е най-адекватно  Peace като следваща стъпка  Peace

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 08:45 от a.l.e.n.a

Общи условия

Активация на акаунт