Акушер -гинеколози Варна -5

  • 161 721
  • 771
  •   1
Отговори
# 720
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз раждах  секцио на втория етаж и след това бях в самостоятелна стая на 5тия етаж.Във вип етажа също можеш при него защото като се уговаряхме той ме попита къде искам във ВИП-а или не  Simple Smile

Благодаря   bouquet

Аз да питам,незнам дали тук е мястото.
Колко дни се стои в АГ след секцио?

Май около 5 ако всичко с мама и бебе е наред Crazy

# 721
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Момичета при Танев наистина ли няма женска консултация преди два месеца родих при него и докато ходих на консултациите имаше момичета които чакат за него но не бяха бременни.Питам понеже една приятелка има проблеми и си търси гинеколог но не за бременност а за ЖК   Peace
Много от момичетата, които ще раждат при него си го посещават от първите месеци на бремеността. Следи ги ежемесечно като на ЖК но не работи със здравна каса. Аз бях така. Преглеждал ме е и извън бременостите, вземал ми е цитонамазки, правил ми е сепарирано абразио и т.н Определено не се занимава само с раждания!

# 722
  • Мнения: 187

Аз да питам,незнам дали тук е мястото.
Колко дни се стои в АГ след секцио?

Май около 5 ако всичко с мама и бебе е наред Crazy

  bouquet  благодаря ти

# 723
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета при Танев наистина ли няма женска консултация преди два месеца родих при него и докато ходих на консултациите имаше момичета които чакат за него но не бяха бременни.Питам понеже една приятелка има проблеми и си търси гинеколог но не за бременност а за ЖК   Peace
Много от момичетата, които ще раждат при него си го посещават от първите месеци на бремеността. Следи ги ежемесечно като на ЖК но не работи със здравна каса. Аз бях така. Преглеждал ме е и извън бременостите, вземал ми е цитонамазки, правил ми е сепарирано абразио и т.н Определено не се занимава само с раждания!

Да и аз го посещавам по този начин, но ЖК няма нищо общо с вземания на Цитонамазки и пр, там се следи бебето и майката, пускат се редица изследвания, през разл. етапи на бременността Peace
Моля ви, не заблуждавайте момичетата!!! Naughty

Когато го попитах за лекар, при когото да се запиша на ЖК, ми препоръча колегата си, който работи и в АГ и в МЦ Олимед, д-р Кремен Цветков -младши, аз предпочетох да се запиша на др място обаче Crazy

# 724
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодаря Ви, че ме "светнахте", че вземането на цитонамазки нама нищо общо с ЖК! Този пост направо ме обижда! Многократно в темата в годините сме коментирали, че се записваме на ЖК при лекар, който работи по ЗК в доболичната помощ, където ни мерят, теглят, измерват кр. налягане и ни пускат необходимите изследвания, плюс 2 ултразвукови изследвания за бремеността, издават ни болничния за брем. и раждане(45дни преди термина)- безплатно, но следенето за растежа и развитието на бебето, плацентата, околоплодната течност, интерпретацията на "раздвижените" изследвания, вагиналните прегледи за проверка на състоянието на МШ и необходимостта от лечение, сме ги доверявали на друг специалист, в моя случай на д-р Танев. Посещавах го всеки месец, а след 34 седмица, всяка седмица, носих му копия от кръвните изследвания и се вслушвах в неговото мнение. Доктора по ЖК знаеше, че ходя при друг и не му видях очите, срещах се само с акушерката. Никого не заблуждавам и мисля, че не сме тук да се обиждаме, а да си помагаме. Между другото аз съм допломиран лекар със специалност, макар и не АГ, но смятам, че компетентността ми е достатъчна да отговоря на момичето във форума

# 725
  • UK
  • Мнения: 5 999
Благодаря Ви, че ме "светнахте", че вземането на цитонамазки нама нищо общо с ЖК! Този пост направо ме обижда! Многократно в темата в годините сме коментирали, че се записваме на ЖК при лекар, който работи по ЗК в доболичната помощ, където ни мерят, теглят, измерват кр. налягане и ни пускат необходимите изследвания, плюс 2 ултразвукови изследвания за бремеността, издават ни болничния за брем. и раждане(45дни преди термина)- безплатно, но следенето за растежа и развитието на бебето, плацентата, околоплодната течност, интерпретацията на "раздвижените" изследвания, вагиналните прегледи за проверка на състоянието на МШ и необходимостта от лечение, сме ги доверявали на друг специалист, в моя случай на д-р Танев. Посещавах го всеки месец, а след 34 седмица, всяка седмица, носих му копия от кръвните изследвания и се вслушвах в неговото мнение. Доктора по ЖК знаеше, че ходя при друг и не му видях очите, срещах се само с акушерката. Никого не заблуждавам и мисля, че не сме тук да се обиждаме, а да си помагаме. Между другото аз съм допломиран лекар със специалност, макар и не АГ, но смятам, че компетентността ми е достатъчна да отговоря на момичето във форума

Не сте ме разбрали Crazy
Никой не оспорва ничия компетентност, но вие сама си противоречите, като споменавате, че сте била записана на др място на ЖК Peace
Разбира се, че всеки решава колко пъти през целия срок на бременността си и кога ще посещава избраният си лекар, който ще  му води раждането Crazy
Аз само написах, че при д-р Танев няма ЖК Peace
Колкото до компетентностите ooooh! не е времето, нито мястото, най-малко пък темата, за да си ги мерим Crossing Arms

Целта на постта ми, не е да обиждам когото и да е било, темата е за взаимопомощ и се надявам да си остане такава  bouquet

# 726
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
За мен ЖК  не е мерене, теглене и писане на бележки към лабораторията. За мен ЖК  е проследяване на бременността от нейното установяване до раждането, с цел раждане на живо, здраво и доносено бебе. В моя случай това го правеше д-р Танев, а не лекаря по здравна каса. Имаме различни гледни точки за значението  и функцията на ЖК. Исках само да кажа, че д-р Танев проследява бременните си, а не просто САМО да им води ражданията. Освен това е и отличен гинеколог, и в никакъв случай уменията му не се изчерпват само с "водене на раждане", това е само една от силните му страни.
ПП: Д-р Цветков ми е съвкпусник и е страхотен и като човек и като специалист! Добър избор Peace

Последна редакция: пт, 16 авг 2013, 16:24 от Ally_t

# 727
  • UK
  • Мнения: 5 999
За мен ЖК  не е мерене, теглене и писане на бележки към лабораторията. За мен ЖК  е проследяване на бременността от нейното установяване до раждането, с цел раждане на живо, здраво и доносено бебе. В моя случай това го правеше д-р Танев, а не лекаря по здравна каса. Имаме различни гледни точки за значението  и функцията на ЖК. Исках само да кажа, че д-р Танев проследява бременните си, а не просто САМО да им води ражданията. Освен това е и отличен гинеколог и в никакъв случай уменията му не се изчерпват само с "водене на раждане".
ПП: Д-р Цветков ми е съвкпусник и е страхотен и като човек и като специалист! Добър избор Peace

Казваме едно и също облечено в различни думи Crazy Той проследява -да, ноооо всяка жена си намира и гинеколог, при когото да се запише на ЖК, не вярвам да има такива, които да не го правят, освен някои от малцинствата Crazy Колкото до уменията ... никой не ги оспорва!!!
Както и да е, нямам изобщо намерение да споря по темата, затова преустановявам, Вие си пишете, каквото и както си прецениете Peace


# 728
  • Варна
  • Мнения: 25 315
И аз не разбрах за какво се вихри целият спор и от какво е обидена Ally_t, въпросът за компетентностите пък е абсолютно off topic ooooh! . Абсолютно правилно беше отговорено, че д-р Танев не води ЖК, т.е.  не може да се запишеш при него на ЖК. Това, че прави прегледи, покриващи тези по ЖК е съвсем отделен въпрос.

# 729
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Това изречение ме подразни, сякаш аз съм твърдяла, че ЖК има нещо общо с вземането на цитонамазки.... Исках само да изясня, че следи бременни (състоянието на бебето и майката) и преглежда и жени с гинекологични проблеми, които не са бременни, но не и по ЗК. Хайде със здраве! Няма да досаждам повече. Peace
[quote author=kokona20 link=topic=669315.msg25924424#


ЖК няма нищо общо с вземания на Цитонамазки и пр, там се следи бебето и майката, пускат се редица изследвания, през разл. етапи на бременността Peace
Моля ви, не заблуждавайте ...
[/quote]

# 730
  • Мнения: 0
Търся добър гинеколог-жена. Не съм бременна но от няколко месеца нямам цикъл.
Моля да ми препоръчате при кого да отида. Предварително Ви благодаря!

# 731
  • Мнения: 1 560
И аз да попитам - коя гестационна седмица мога да се регистрирам за ЖК по здравна каса?

# 732
  • Мнения: 137
Аз се записах за ЖК в 9 г.с. с направление номер 9 от личния лекар.

# 733
  • Мнения: 303
Търся добър гинеколог-жена. Не съм бременна но от няколко месеца нямам цикъл.
Моля да ми препоръчате при кого да отида. Предварително Ви благодаря!
Д-р Красимира Желязкова, работи в центъра на Петинка Цветкова.

# 734
  • Мнения: 72
СПЕШНО!!  Някой да ми препоръча АГ за утре ми трябва,искам второ мнение за бебчо,че нямам време май,и не знам към кого да се насоча,моя не ми вдъхва никакво доверие,и не знам сега бебо голям ли ще есекцио ли да съм,нормално ли да чакам,днес ми каза че доста е слязъл бебчо,и за това искам утре да отида някъде за второ мнение!!

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 21:27 от bobito88

Общи условия

Активация на акаунт