Акушер -гинеколози Варна -5

  • 161 579
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 975
Благодаря  Hug

# 16
  • Мнения: 2
Преглежда в ДКЦ Чайка всеки вторник и сряда от 17:00 до 18:00. Само да те предупредя от сега да внимаваш с него и ако си бременна и искаш да се регистрираш при него, няма смисъл, не приема бременни....
[/quote]


А мен как ме прие?
Вероятно има причина да ти откаже.
При това се водя рискова.

# 17
  • Мнения: 12
Виждам, че в списъка е пропуснат Д-р Петър Барбаянев тел.0882 499020. Работи в Родилно отделение на АГ болница Варна и в МЦ Ева.

# 18
  • Мнения: 150
Запис!
И да добавя, че д-р Крумовски преглежда и в 4-та поликлиника (в двора на Окръжна болница), всеки ден, но не помня точните смени.

# 19
  • Мнения: 5
Преглежда в ДКЦ Чайка всеки вторник и сряда от 17:00 до 18:00. Само да те предупредя от сега да внимаваш с него и ако си бременна и искаш да се регистрираш при него, няма смисъл, не приема бременни....


А мен как ме прие?
Вероятно има причина да ти откаже.
При това се водя рискова.
[/quote]

Еми незнам Simple Smile И аз се чудих, ама човека каза не ...

# 20
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
препоръчвам Бочева

# 21
  • Мнения: 68
Бочева-само ако не е проблемна бременноста!!!!!

# 22
  • Мнения: 4
Здравейте,имам един въпрос,ще съм благодарна някой да ми даде информация,тъй като не съм от Варна и не познавам лекарите тук.Интересува ме добър гинеколог който прави цитонамазка.Разбира се ще ми трябват и адрес и телефон за да си запиша час.Благодаря предварително!

# 23
  • Мнения: 13 848
запис в темата

# 24
  • Мнения: 1 131

Аз също я препоръчвам с две ръце  Peace Тази седмица ходих при нея с направление.Направи ми вагинален преглед,ехограф и цитонамазка(резултат-ПАП 1  Heart Eyes от дълго време не бях виждала такъв резултат).Мила и отзивчива е,за разлика от други мнения,които прочетох.


Здравейте,имам един въпрос,ще съм благодарна някой да ми даде информация,тъй като не съм от Варна и не познавам лекарите тук.Интересува ме добър гинеколог който прави цитонамазка.Разбира се ще ми трябват и адрес и телефон за да си запиша час.Благодаря предварително!

Д-р Антоанета Бочева МЦ Сити Клиник ул.Брегалница 1 тел.0888325637 и 070033900  Peace

# 25
  • Мнения: 13
Здравейте,
аз по-скоро искам да се оплача от някои АГ-лекари във Варна. Скоро направих спонтанен аборт, не обвинявам никой за това, но мисля, че лекарката, която следеше бременността е трябвало да види, че нещата не са наред и да не ме залъгва, че всичко е ок.
След доста обилно кървене в началото на 2 месец, се оказа, че правя аборт и плодът не е жив. Лекарите от АГ-Варна казаха, че е наполовина по-малък от нормалното и вече е трябвало да се чуват тонове. Два дни преди това бях при д-р Дулгерова от Надежда и тя ме увери, че всичко се развива нормално, но нямало нужда да ми пуска все още никакви изследвания. С предната бременност ме спукаха от изследвания, въпреки че всичко беше напълно нормално. Сега имах леки оплаквания при уриниране, но дори това не впечатли лекарката.
В АГ болница при направиха кюртаж. Оказа се, че имам и полип. За радост изследванията са добри. Този полип също никой не го видя, нито Дюлгерова, нито д-р Илиева от мед. център Брегалница. И двете са много внимателни, обясняват и т.н., но ето, че не откриха проблемите при мен.
Първата си бременност следях с д-р Мичев. Сега исках лекар жена, която обяснява по-подробно, отзивчива. След кървенето пак Мичев беше този, който веднага ми каза какъв е проблема (прие ме по спешност) и ме прати при д-р Маджаров за кюртаж. Благодаря и на двамата и ако пак имам щастието да забременея по-внимателно ще подбирам лекарите, при които ходя.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 33
Преглежда в ДКЦ Чайка всеки вторник и сряда от 17:00 до 18:00. Само да те предупредя от сега да внимаваш с него и ако си бременна и искаш да се регистрираш при него, няма смисъл, не приема бременни....


А мен как ме прие?
Вероятно има причина да ти откаже.
При това се водя рискова.
[/quote]

По симпатии, явно Simple Smile Мен не ме хареса. Нищо. По-добре се получи дори Wink

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте момичета , само да ви попитам коя докторка бихте ми препоръчали д-р Желязкова или д-р Бочева? Ще съм много благодарна на всички отзовали се Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи и настоящи родители.Доста време четох и преглеждах вашите коментари относно избора на АГ но така и не се спряхме на никой поради  (лоши) мнения.Ние сме в 4м а все още не сме се  спрели на никой  newsm78.Нашата бременност протича малко трудно,страдаме от синузит,главоболие и температура от 37до37.5гр.Бих искал да ви помоля за препоръки и коментари относно избора на гинеколог.лекар който е заинтересован от пациента и гледа на нас като такива а не като (касичка) не сме здравно осигурени понеже жената няма БГ гражданство а си плащаме на частно.
Благодаря предварително

# 29
  • Варна
  • Мнения: 33
Срещнете се с д-р Георги Георгиев от АГ болница. Аз съм при него. Не работи със здравна каса, но явно Вас не Ви касае. Връзката лекар-пациент е много субективна. Откакто съм бременна, ми се наложи да се срещна с 2 лекари от ДКЦ Чайка и трима от Окръжна болница (няма нужда да споменавам имена). Може да се каже, че имам малко особености около бременността, но д-р Георгиев наистина успя да ми вдъхне доверие и да ме успокои .. за разлика от останалите.
Лека бременност Simple Smile на бъдещата мама от мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт