След операция-шевове и отоци

  • 2 305
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

Преди малко повече от седмица ме оперираха заради извънматочна бременност+абразио преди това и понеже стана една дълга и широка, та белегът след операцията ми е от хълбок до хълбок. Махнаха ми на 5тия ден двете възелчета отстрани и ме пуснаха да си ходя като ми казаха че другите конци сами щели да си паднат.

Сега вече е 11ти ден и се притеснявам че нищо не пада, НО меките части на корема ми над операцията болят, все едно съм изгоряла и отвън по кожата, и отвътре и коремът ми е леко подут точно там. а самият разрез боцка и всичко ме сърби. Нямам температура, само ми се вие свят много често и ми кънтят ушите (което също ме притеснява). Иначе ходя и самата операция не ме боли.

Нормално ли е? Да се притеснявам ли? Да бързам ли да ходя на лекар?

Имам и други операции, но те са с нормални конци и не си спомням да ме е боляло и сърбяло така. То не стига, че лоши новини бол покрай тая операция, сега остава и да се инфектира или да съм алергична към конците и съвсем ще полудея Sad

# 1
  • Мнения: 739
Според мен единствено доктор може да отговори адекватно на въпросите ти! Аз на твое място с такива притеснения бих се свързала незабавно с доктор и бих споделила какво ме вълнува и какво ми е състоянието. Доки най-добре ще те посъветва и успокои! Късмет   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт