Супена диета

  • 1 353
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Правила съм какви ли не диети, повярвайте ми. От Дюкан се чувствах най-зле. Искам да ви споделя, диетата, която ми помогна да сваля онези 5кг, които ми пречеха. Споделяла съм я и с други хора, свалили са най-много 15 кг.
Диетата се състои от супи, салати, плодове и зеленчуци. Супата трябва да бъде два вида: зеленчукова и пилешка, редувате когато и както прецените и трябва да се яде 3 пъти на ден. Плодове - всякакви, зеленчуци - всякакви. Около 1.5 - 2.0л. вода. Препоръчвам ви я:)

# 1
  • в колонките
  • Мнения: 510
   Да, със супите, особено ако се хапват топли се отслабва.  Peace. Харесва ми режима ти,но за сега съм добре с теглото, мъча го криво-ляво.  Wink

# 2
  • Мнения: 0
Ще ме извините ако не съм попаднала точно на темата,но съм абсолютен новак в тия неща.Искам да попитам за някакви идеи за сваляне на кила,но без хапчета и разни химии.Пиша тук,защото ми допадна идеята за супи- сега като гледам да се ограничавам хапвам супа на обяд без хляб,та исках да попитам за повече подробности.Имам едни поне 10 килограма които искам да махна от себе си  и търся помощ.Благодаря предварително на всички!

Общи условия

Активация на акаунт