Хайде с мен на диета!!!Зелева супа-Защо не?!!!:-)

  • 16 767
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 739
добре де, като сложих бульончета и готова супа вътре, няма ли да стане диетата  Cry? Солено е на вкус, не много, не мога да преценя. Следващия път и аз ще сложа лъжичка Вълшебен вкус, но сега съм наготвила слонска доза и трябва да свърши първо тя.

# 31
  • Мнения: 1 381
За тези, които не могат без сол мисля, че малко калиева сол няма да навреди.

# 32
  • Мнения: 1 381
6 стръка праз-мисля че са много ако го купуваме от пазара. Там е дълъг около 50см,защото аз слагам и листата ако са чисти.........
А колко слагаш ?

# 33
  • Мнения: 86
, А пък супичката даже ми харесваше, но определено ще си купя праз, но си мисля 6 стръка не е ли много, то като яхния ще стане...
[/quote]
   
   Oт праза се слагат 2 парченца от по 20 см, мисля че не е  много. Добре е да има от трите вида лук.

   Може да слагате и пресен лимонов сок, за да подправяте и супичката и др. допълнения към нея.

# 34
  • Мнения: 1 269
Не видях никъде праз по пазарите в Пловдив. Днес съм в София, но утре на спокойствие ще обиколя Четвъртък пазара и дано се намери малко праз. Ако не, ще готвя с кромид лук.

# 35
  • Мнения: 739
в моята диетка /от един вестник/ пишеше, че първия ден се ядат и плодове, втория - зеленчуци и т.н. други такива неща + супата. 6тия ден - до 0,5кг месо и зеленчуци на корем. Така ли е?

# 36
  • София
  • Мнения: 3 688
Правих веднъж тази супа,но вкуса и не ми харесва хич
Немога да я ям,та камоли само на нея да карам:(

# 37
  • Мнения: 86
в моята диетка /от един вестник/ пишеше, че първия ден се ядат и плодове, втория - зеленчуци и т.н. други такива неща + супата. 6тия ден - до 0,5кг месо и зеленчуци на корем. Така ли е?

 1.ден      супа и плодове без банани
 2. ден     супа и пресни зеленчуци
 3. ден     супа и пресни плодове и зеленчуци
 4. ден     супа и банани 6-8 ,колкото поемете и кисело мляко
 5. ден     супа и бяла риба (варена ,печена или на скара) без сол
 6. ден     супа и бяло пилешко месо от гърдите ( варено,печено или на скара ) без сол
 7. ден     супа и краставици и варен ориз (оризът завира, ври 10 мин. и се оствя) 1част ориз - 3 части вода , без сол , може да се прибави малко къри за аромат или инд. орехче.

# 38
  • Мнения: 910
Здравейте!
И аз преди няколко месеца я правих тази супа и имаше ефект,а и на мен ми беше много вкусна.
Ще се включвам и аз.

# 39
  • Мнения: 1 381
едно питане има  за зелевата супа. Може лид а си разменя дните. Днес трябва да съм на банани и мляко, ама не върви в ресторат да си ги поръчам, та си мислях да сменя с телешко и домати пък утре бананите. Кво ще стане? newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 2 958
Eva  , аз ще ти отговоря  Grinning
Мисля ,че целта на бананите + мляко е тип захранване и не бива да се разменят дните....

Има ли резултат при теб..? Защото при мен  имаше - 2 кг ,но те бързо се връщат  newsm78
Всъщност е до метаболизъм.
 

# 41
  • Мнения: 3 211
И аз съм от понеделник на зелевата супа. Аз си я направих доста гъста, пасирах я и на работа я разреждам с гореща вода 1:1, става много добре. За момента мисля, че не съм отслабнала, а ми е 5ден. Ще се меря след като я свършва диетата.

# 42
  • Мнения: 1 269
Днес сме втори ден на зелевата супа цялото семейство. Много е неприятна супата, ама с повече лимон и една поправка за скара горе-долу стана за ядене. Вчера ядохме грейпфрути и портокали, а днес краставици и марули. Дано да не са напразно усилията, че моите мъже ще ме изядат мен вместо вечеря Grinning Особено детето покаява желязна воля - на 14г е и има да стопява доста килца.

# 43
  • Мнения: 739
и на мен ми е пети ден. Досега свалих 2,5кг и съм мноооого доволна, защото това са ми поселдните трудно сваляеми кг. На колега се роди момченце и днес черпи с шок. бонбони а друг имаше рожден ден, та се наложи да се гостя с малко шоколад- от 1 станаха мноооого, но поне се въздържах от уискито, да не стане беля.
Продължавам иначе диетата до неделя и после много ще внимавам да не се освиня за нула време и да върна двойно повече кг. Но тези са си моите, и се надявам да ги запазя. Влизам в старите панталони и утре ще ровя в дрешника и за други отпреди години.
Година преди да забременея качих 10кг. явно като подготовка на организма за предстоящото събитие. Страдах и не се харесвах, но не спирах да ям какво ли не. Сега съм си пак както преди това ужасно състояние и много се радвам.  Laughing
Пожелавам го на всички положили усилие да успеят в борбата с килограмите!  Peace

# 44
  • Мнения: 1 102
Аз ще се присъединя в понеделник.Направих я 5 дена и свалих 4кг.
Моята рецепта е от сп.Анна и там пише с зехтин и сол.Аз така я правих и свалих килограми.Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт