Високо-Мазнинна Ниско-Въглехидратна Диета - 5 част

  • 67 097
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 430
dare, благодарско за уточненията и надеждите!!! Искам да сваля 2 до 3 кила, може би и затова става бавно.  newsm78
Започвам да се мъча с водата!
bisttra, измерих една краставичка, но е по-голяма от средните и е 65 гр. Предполагам, че малките са мах 40-50.
А калориите ги сметнах май от спейдър-нет.

# 31
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
някой ще ми даде ли линк какво да Не се яде:

Всичко , което не е в ТОЗИ СПИСЪК , не се яде  Laughing . Така не е ли по-лесно?  newsm78

ne, seriozno. nqma li spisak s ne6tata, koito ne tryabva da se yadat?

# 32
  • Мнения: 1 704
А за лютеницата(купешка , обикновена) какво ви е мнението  newsm78 , мога ли да хапвам?

И аз имам същата питанка  newsm78

# 33
  • Мнения: 206
Във всяка лютеница има захар и олио. Следователно - ако желаеш да си маниакално стриктна, не бива да консумираш. Такова поведение, обаче, е рядко и според мен наистина е крайно. По мое мнение то е:
1. Или целенасочено и за кратко време, или
2. Въпрос на генерален хранителен манталитет, който се изгражда по определени причини.
Изводите са си за теб... Hug

# 34
  • Мнения: 258
Mumi, видях, че си написала, че приемаш дневно не повече от 800-900 калории. Според мен, не трябва да слизаш под 1400-1500 калории дневно, в противен случай организмът ти няма да свали нищо, понеже си мисли, че го караш да гладува. Май точно това е станало, след като си намалила калориите на половина. Колкото до водата, най-лесно ще ти бъде да стигнеш до 2л на ден, ако на всеки час изпиваш по 1 чаша (200г.) вода. Успех.

# 35
# 36
  • Мнения: 597
Много съм доволна от резултата си тази седмица...заедно с Луната съм  -2.600. Много време отлагах да започна диета,и да се вкарам малко в 4ас,и с това :"от утре ,и от понеделник,от 1 ви..."-я докарах с още килца..нали все си хапваме като за последно..... Embarassed От утре продължавам с голям мерак,много съм се нахъзила...даже за сега казвам,че съм на диета,но мисля да си го оставя като  нов режим на хранене...така и психически ще съм по добре,а и се спазва много лесно,не съм гладувала изобщо,е,за сладките неща съм забравила,ама то как ина4е да станат нещата?

# 37
  • Мнения: 430
bubble, в интерес на истината, за първи път съм на диета, при която не се чувствам гладна като вълк. Тъй като не съм голяма месарка, ми е трудно да ям за обяд и за вечеря месо. След две кюфтета на скара за обяд с една купа салата, за вечеря не ми се мисли въобще, а още по-малко за нещо с месо. Може би и за това ми се получават малко калории, но не ми се яде. (по-скоро ми се дъвчат боклуци от сорта на бисквити, солети, парченце шоколад.....).
Днес се "овъглехидратирах" здраво. Решила съм неделя да ми е въгл. ден. Нали трябва поне веднъж седмично да хапваме малко енергия? От утре пак!

# 38
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
може ли да се пази по време на бременност?

# 39
  • Мнения: 663
38. Възможно ли е прилагането на НВД при бременност?

Да, при здрави майки и достатъчно хранене за нуждите на бременната.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 618
Здрасти дружина! От днес съм с вас, но ще приложа малко по-драстино ограничаване на въглехидрати, че ве4е не се търпя и ще махна млечни, плодови, тестяни, брашняни и всякакви други въглехидратности, ще го карам само на месо и зеленчук или червенчук Joy Контролно се притеглих и припаднах #Crazy Затова прибрах кантара, за да не ме изкушава да се меря и реших да се следя по едни дънки и панталони, дето ги носих доста отдавна и сега съм като в менгеме с тях. Заредих се с витамини, че да не се разболявам от липсата на витамини в храната. Тае-бото е изтеглено на компа, само ще чакам Диди да заспи и почвам да скачам! Днес ще съм на пуешко филе, пе4ен пипер, зелева салата, маслинки, а дове4ера ще хапна месце с гъби Mr. Green. Чакам сега да нахраня малката кукла и да сядам и аз да хапвам! Стискам палци на всички! Peace

# 41
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
bubble, в интерес на истината, за първи път съм на диета, при която не се чувствам гладна като вълк. Тъй като не съм голяма месарка, ми е трудно да ям за обяд и за вечеря месо. След две кюфтета на скара за обяд с една купа салата, за вечеря не ми се мисли въобще, а още по-малко за нещо с месо. Може би и за това ми се получават малко калории, но не ми се яде. (по-скоро ми се дъвчат боклуци от сорта на бисквити, солети, парченце шоколад.....).
Днес се "овъглехидратирах" здраво. Решила съм неделя да ми е въгл. ден. Нали трябва поне веднъж седмично да хапваме малко енергия? От утре пак!
С месото ще свикнеш, повярвай. И аз към 2 години се изхранвах предимно с плодове и заразават  Sick Ама сега вече трети ден дъвча пилешки пържоли и хич не се мръщя  Wink Кифтенцата са ти от сигурна кайма, нали? Пък аз нищичко незнам за въглехидратен ден, знам за ден с повечко калории, но от разрешените храни (примера на Галето беше с кило ребърца  Mr. Green), не шоколади и бисфитки  Naughty
dare, кефиш ме, скъпа   bouquet

# 42
Здравейте,момичета!Кефите ме как сте се надъхали HugДано да продължавате така!Аз бях няколко седмици на диетата на Скарсдейл.Това беше преди празниците.Имаше ефект,но спрях да отслабвам. Имам да свалям 2 кг от бременността Embarassedи поне оше 2кг ми се ще още ooooh!

# 43
  • Мнения: 206
Пък аз нищичко незнам за въглехидратен ден, знам за ден с повечко калории, но от разрешените храни (примера на Галето беше с кило ребърца  Mr. Green), не шоколади и бисфитки  Naughty

Так точно! Случайно и аз така съм чувала, само където ние си го извъртаме както ни е угодно... Mr. Green


Се стараем, гу'син старши!... Flutter...
Последното по хранителен опит, имам предвид Mr. Green
Слънчице си ми ти... Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 597
Ами хайде де..почвай с нас..И аз искам да сваля 10 и поне още .... 2 кг[smilie=smile3506.gif]........Нямам идея с НВД за колко ли време мога да се разделя с тия сланинища?Голям дерт са ми........

Общи условия

Активация на акаунт