Боя за коса - Вlond 26 - Клуб на блондинките

  • 73 988
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
при мен освен пълните има и празни, които пазя, за да има в какво да отливам, когато изпращам, а пазя и кашончета  Joy hahaha луда работа  bowuu

# 706
  • Мнения: 621
Аз да кажа мнение за шампоана. Не си усещам косата по-суха в никакъв случай. Матира се ,но не стана сива. Аз и от страх много малко стоях,след четене кой какво е изписал тук. Като че ли изглежда една идея по-тъмна или аз си внушавам...

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
за кой точно шампоан става въпрос?  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 621
eugeneperma - cycle vital.... Това пише на опаковката.

# 709
  • Мнения: leet
Момичета, пак съм решила да се гавря с косата си! Какво ли не изтърпява горката. Laughing Сега ми скимна, че искам русо с леко розов оттенък. Не знам дали ще ми отива. Естетсвения ми цвят е 6, в момента съм с 8. Как и с какво да стане нещо такова:
Скрит текст:


# 710
  • sofia
  • Мнения: 4 296
 Grinning аз съм поръчала шампоана от серията Блондми, та за това ви питах. Тази седмица ще ходя да ме боядисват и с такава боя, ако ми хареса ще пусна снимка.
Благодаря ви.

# 711
  • Мнения: 1 670
Бихте ли ми казали какъв номер е този цвят.

или този, иска ми се нещо такова, свежо и цветно за лятото

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
JLo, cooper blond се води. В момента е хит и аз много се замислям в последно време за него. Blush На другите много ми харесва , ама не знам дали на мен ще ми отива, т.е дали ще се възприема и без това отскоро съм в отбора на блондинките и все още не се възприемам на 100% ама пусти бели косми. Wink


# 713
  • Мнения: 372
Grinning аз съм поръчала шампоана от серията Блондми, та за това ви питах. Тази седмица ще ходя да ме боядисват и с такава боя, ако ми хареса ще пусна снимка.
Благодаря ви.

Кой поръча - за топли или за студени нюанси?
Ще се радвам да споделиш дали те е тонирал доволно и дали и ти го намираш за омекотяващ.   Simple Smile

# 714
  • sofia
  • Мнения: 4 296
За студени  Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 38
И аз да споделя!

Балсамът на престиж /златисто рус/.

Ами сложих наистина много малко, като го смесих със маска за коса за да се получи по равномерно.

Получи се равномерно, но ето това:
 Shocked
Аз съм фен на топлите и естествени цветове.... но това....  Confused  Sad
Можи би с тъмно русо да пробвам?  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 12 мар 2012, 16:13 от Dessi_8313

# 716
  • Мнения: 1 282
Много си чаровна! Не се сдържах.  Blush

# 717
  • София
  • Мнения: 38
Много си чаровна! Не се сдържах.  Blush
МНОГО ти благодаря!!!!
 
   Hug Blush   bouquet

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета. Peace

Аз вчера се боядисах с Империти 10,1 въздържах се да добавя коректор и сега съм с доста жълт оттенък вместо пепеляв. Другия път явно ще добавя и коректор. Искам да попитам правите ли мат при такова положение или спасявате положението само с балсам или шампоан оцветител?

# 719
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
само балсам или шампоан  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт