neopholic meta?

  • 2 686
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Мога ли да го пия без лекарско предписание?За какво помага по-точно....само бременните ли мога да пият или може и такива като мен,които вече искат бебе ?

# 1
  • Мнения: 69
Здравей, щом искате бебе започвай да го пиеш  Peace Не ти е нужно лекарско предписание за това, най-общо казано помага за предпазване от малформации на плода, но е препоръчително да се пие още преди забременяването. Пожелавам ти успех и скоро да видиш  EFP

# 2
  • Мнения: 2 802
Наистина е хубаво да се пие поне 2-3 месеца преди забременяване и така до към 12г.с. Някой я пият и до последно. Тя е необходима за формирането на плацентата и правилното развитие на плода още в първите седмици след зачеването. Фолиевата киселина е съставката, благодарение на която се изграждат мозъкът и гръбнакът на бебето, които започват сформирането си веднага след зачеването. За това започвай я веднага щом бебе правите и успех  Hug

# 3
  • Мнения: 61
благодаря вииии Simple Smile

# 4
  • Мнения: 61
СУТРИН НА ГЛАДНО ЛИ ТРЯБВА ДА СЕ ПИЕ ЗАБРАВИХ ДА ПОПИТАМ?

# 5
  • Мнения: 1 172
Аз не съм се съобразявала кога да я пия. Гледах да не я пропускам, това беше важно за мен. Мисля, че няма проблем да я пиеш когато и както искаш. Още повече, че ми се върти нещо, че на гладно може и да дразни стомаха. Виж и в листовката какво пише. Peace

Общи условия

Активация на акаунт