Почитатели на филми по романи на Джейн Остин и други с подобна тематика 3

  • 68 127
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 997
Благодаря за новата-стара темичка  Wink
Аз малко да си погадая по сценария на Абатството но... ми се струва, че годеничката на МатЮ лекинко излъга, че не е била любовница на сър Робърт, а само спасявала честа на баща си. Сега, като и отпадна годежа по "технически причини" с нашето момче, ще вземе да предяви май стари претенции.

Технически, технически, ама той Матю май ще се оправи, поне така загатнаха Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 6 219
Ще се оправи!  загатнаха го - верно е.  Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 0
Титат, именно Матю е  Grinning, по-точно актьорът Дан Стивънс  Heart Eyes. Филмът е "Разум и чувства " 2008 на ББС /посочен е в анкетата/, това е кадърът, за който помолих Ваня. Обожавам го филма, гледай го Peace.
Мерси, !Suriyotay. Само едно не мога да разбера, аз дето имам самочувствие, че съм изгледала всичко, как съм го изпуснала, груууба грешка Embarassed Почнах да го тегля. И започвам веднага да го гледам, в болнични съм, децата на градина, мъжа на работа smile3508 Кой ще се наслаждава на днешния ден?! smile3521....titat!!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Не гласувах в анкетата, защото за момента нямам време за сериали, но обещавам да ги изгледам до един. Grinning

# 34
  • Мнения: 0
Титат, радвай се, че си го изпуснала досега, де да бях на твое място, на мен само "Съпруги и дъщери" ми сотана в резерв, а киноиндустрията е твърде бавна и нескопосана, за да се оправи с мераците ми  Joy .

# 35
  • Мнения: 8
Благодаря за новата тема.

# 36
  • Мнения: 11
Естествено всички изброени, и всички неизброени , и всички които още не са създадени, и тези които още не съм гледала.... Heart Eyes

# 37
  • у дома
  • Мнения: 258
Vanya, браво за новата темичка   bouquet

# 38
  • Мнения: 774
Vanya_I, много благодаря за чудесното оформление на новата темичка, записвам се с най-голямо удоволствие!   bouquet

Да дам отчет за филма, който споменах в предната тема Lark Rise to Candleford. Изгледах всички серии от всички сезони и да окуража всички, които искат да го гледат, включително и теб Ваня, че и без субтитри се разбира чудесно, дори и английският да не е на кой знае какво ниво, като моя.  Blush Така че,  препоръчвам още веднъж мнооого горещо, още повече, че участват страхотни артисти!

В анкетата май не са споменати Малката Дорит и Баровки, но ще гласувам с "Всички", макар и да не съм гледала едно-две неща.

От всичко изгледано до сега, май само Изгубена в Остин нещо не ми хареса. Много грубичка я бяха избрали тази Аманда.  Rolling Eyes

И естествено изцяло под ваше влияние  Hug, започнах да гледам Абатството, 2 серия, 1 сезон, харесва ми много!

Да ви препоръчам и един филм, ако не е ставало дума за него до сега: Dangerous Beauty: http://www.imdb.com/title/tt0118892/ и трейлъра: http://www.youtube.com/watch?v=AsOrhvqhtVc&feature=related



# 39
  • Мнения: 952
Здравейте!Досега не съм писала,а само надничах.Това е моето БЛАГОДАРЯ за чудесната тема  http://www.stylist.co.uk/life/most-handsome-heroes-from-period-dramas

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз гласувах за Гордост и предразсъдъци 1995. Някак ми е най-любим. Но Севера и Юга и Абатството са веднага след него  Grinning
Нямам търпение да се оправи Матю. А Лавиния ми е някак далечна и изобщо не ме вълнува. Чакам Мери да се престраши и да поеме всичко в свои ръце вече.

# 41
  • Мнения: 0
Хубава колекция, брей newsm08. Ама бих направила някоя и друга подмяна. Къде е Тоби Стивънс, примерно???  Ами Дарси от "Изгубена в Остин?" Хм... ние като фенки си заслужаваме един календар с герои на Джейн Остин и с-ие за догодина... оттипа на онуй календарче за септември, дето Перегрин го пусна. 
"Гордост и предразсъдъци" 1995 е върхът, личи си и от анкетата  Grinning.

# 42
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Страхотна нова тема,големи благодарности на авторката   bouquet Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 6 219
Загледах се в класацията и се замислих, че толкова години "Отнесени от вихъра" май нямат нова екранизация или ако имат е минала толкова между другото, че май не е позната.
Но пък каква екранизация би могла да надмине Вивиан Лии  Heart Eyes Незабравима, невероятна, пленителна!

# 44
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
аз пък се замислих  за всички Дарси  Embarassed и вижте какво открих - ама наистина всички изумително много си приличат  Mr. Green
ще им схрускам трапчинките на брадичките и бакенбардите  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт