Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 5

  • 81 375
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 870
Дай те съвет за бебешки омекотител Praynig Досега бях с бял Сано,но след прочетеното за фосфатите ще спирам с него! Перя бебешките с Феъри.

Мисля, че на Фрош имаше бебешки, продуктите им са с биоразградими съставки  Peace

# 766
  • Мнения: 1 759


sparkling eyes, най-добре не ползвай омекотител за бебешките дрехи.


 newsm78 защо? не знаех,че по-добре да не ползвам.Тя вече е на 1год и 9м пфууу и досега все слагам Sad
А добре за нас тогава хубав омекотител(аз и за нас слагах от Саното Tired )? ОСвен изписаните СОфтлан,КОколино? Hug

# 767
  • Мнения: 15 379
Не е вече бебе бубенцето Heart Eyes.
Омекотителите са все пак химични смеси, та за бебе не е много удачно.
Заложи на Софтлан. Ленор английски бях купила, хубав е, траен.

# 768
  • Мнения: 9
Вчера минах през Била и сърце не ми даде да не взема още един пакет ОМО, та станаха 3 за щастие Mr. Green Не съм прал още с него, но от прочетеното тук от Гес и Чери и от прекрасния според мен и силен аромат, дори през опаковката, нямаше как да му се размине  Mr. Green А и беше останал само един пакет на рафта, как да го подминеш  Mr. Green

P.S. А нова тема няма ли да има  Simple Smile

# 769
  • Мнения: 1 759
Не е вече бебе бубенцето Heart Eyes.
Омекотителите са все пак химични смеси, та за бебе не е много удачно.
Заложи на Софтлан. Ленор английски бях купила, хубав е, траен.


Мерси Hug Ще купя от него. А за малката - няма да слагам нищо Peace

# 770
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Е как омекотител Сано с фосфати?Не са ли само в праховете тези фосфати?

# 771
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Е как омекотител Сано с фосфати?Не са ли само в праховете тези фосфати?
Н-е-е , никой не е казал , че омекотител Сано е с фосфати , а че всички омекотители са химични смеси и не е необходимо да се ползват за бебешки дрехи ( по-малко химия - по-добре ) .

# 772
  • София
  • Мнения: 3 328
Докато голямата ми дъщеря беше бебе, първите месеци съм прала дрешките й на ръка с домашен сапун (митове и легенди). Сега (минала през епохата на Инквизицията и оживяла, навлязла в епохата на Просвещението), на малката, всички дрешки, включително тези, които подготвих преди да се роди, за изписването и първите дни след прибирането от родилното, съм прала и продължавам да пера в пералната машина, с Персил сензитив и омекотител Сано, в последствие и досега - с омекотител Силан сензитив (за да е по-лека миризмата, пък и откъм цена да е по-поносимо). Бебешкият омекотител на Чико също е приятен. За мое учудване, Коколино сензитив не ми допадна.

# 773
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз много време ползвах Силан Сензитив, не сме имали проблеми.
Сега обаче не слагам омекотител, пера с розовия гел Сано сензитив - чудесен, дълготраен аромат, а и дрехите са нормално мекички за мен Peace.

# 774
  • Мнения: 5 208
Много ми хареса метафрата на Karimma за Инквизицията и Просвещението. Laughing

Някой ще пусне ли нова тема, или пак аз, че май стана много нахално тук да се явявам като някоя домакиня и да си "присвоявам" темата.

# 775
  • Мнения: 176
Много ми хареса метафрата на Karimma за Инквизицията и Просвещението. Laughing

Някой ще пусне ли нова тема, или пак аз, че май стана много нахално тук да се явявам като някоя домакиня и да си "присвоявам" темата.

аз предпочитам ти да си пуснеш.  Hug

# 776
  • Мнения: 206
Много ми хареса метафрата на Karimma за Инквизицията и Просвещението. Laughing

Някой ще пусне ли нова тема, или пак аз, че май стана много нахално тук да се явявам като някоя домакиня и да си "присвоявам" темата.

аз предпочитам ти да си пуснеш.  Hug
+1  Peace
A ние  тук  в  тила  Mr. Green  да помагаме   Grinning

# 777
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт