Как се справяте с комарите?

  • 1 781
  • 23
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1
По аптеките са пуснали едни много симпатични лепенки против комари на растителна основа.Лепят се по дрехите,може на спалния чувал,брезента на палатката и в никакъв случай върху кожата.Действат и против кърлежи и бълхи.
Споделете вашият опит в борбата с тези досадни насекоми!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 773
Къде са тези комари? Не съм виждала още.

# 2
  • Мнения: 122
Прочети тук  Peace

# 3
  • Мнения: 5 160
леко повторение стана  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 15:56 от lorenca

# 4
  • София
  • Мнения: 1 329
Аз пък си имам от онези мрежи, които се слагат супер лесно на рамката на прозореца.
И нямам нито комари, нито мухи. Отвреме навреме я махам, пера и пак я слагам. Много практична за малко пари   Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 311
С комарници на прозорците.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 310
Да. И аз с комарници, но тази година сякаш няма комари.

# 7
  • Мнения: 5
Зависи къде живееш. Покрай морето и реките има доста.Аз живея в София на деветия етаж и пак от време на време влиза някой.Лепенките ги ползвам , като ходим семейно за риба и са доста ефективни.

# 8
  • Мнения: 2
Аз също ходя често за риба и ги ползвам вършат ми работа и съм доволен.На детето ги слагаме по крачолите против кърлежи защото около язовирите има доста заради животните които идват на водопой.Досега не сме имали проблеми.

# 9
  • Мнения: 5
Явно тази година няма комари, никой не споделя.

# 10
  • Мнения: 2
Има, ама ги мързи да пишат в жегата.

# 11
  • Мнения: 1 844
Вкъщи сме с комарници навсякъде и комар тази година не съм видяла у дома. Laughing
Навън ползваме спрей на OFF, доволна съм от него.
Миналата вечер обаче седнахме на заведение вечерта и бях забравила OFF-а..Нахапаха ни зверски, явно си има комари, когато не си взел предпазни мерки. Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 2
Така е разсееш ли се и те изяждат.Просто трябва да се създат навици като излизаш да се предпазваш.

# 13
  • Мнения: 1
Една препоръка за тези които ползват лепенките "емотикончета". Лепенките могат да се свалят и прибират в опаковката и отново да се слагат при необходимост.Това е доста практично защото обикновенно през деня няма комари и се ползват вечерно време това удължава срока им на действие.

# 14
  • Мнения: 1 296
Аз пък си имам от онези мрежи, които се слагат супер лесно на рамката на прозореца.
И нямам нито комари, нито мухи. Отвреме навреме я махам, пера и пак я слагам. Много практична за малко пари   Peace
Какви са тези мрежи, заинтригува ме? На едната къща нямаме нито комарници, нито мрежи и е ужас някакъв нощно време.

Общи условия

Активация на акаунт