Кашлица и никнене на зъби

  • 20 009
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 925
И аз не вярвах, че може да кашля при никнене на забки, но на моят син всички зъби му избиваха със страхотна хрема  ooooh! Съответно стичане в гърлото и кашляне  ooooh! Без нищо друго - всички сипмптоми отшумяваха след появата на ново зъбче  Simple Smile . Не, че стриктно не съм ходила по няколко пъти на лекар, при появата на тези симптоми, де...
При всички случаи, обаче консултацията с лекар при кашлица на бебе е наложителна  Peace

# 16
  • Мнения: 1 132
хмм, и аз се замислих за нашата кашлица от няколко дни- действително прокарва зъбче, в понеделник я преслушаха и док каза, че се чуват и храчки малко в гърдите, та сега я слагам на инхалатора през 4 часа, още си кашля и съм притеснена за тея храчки...

# 17
  • Мнения: 47
При нашия случай тези сополи, много бързо слизаха надолу...всеки път до дробчетата и последния път стана най-зле, защото получи бронхиолит.
Изкупихме една аптека със сиропи за откашляне на секрети, капки за нос и т.н.
Но много добре в такива случаи, като тръгнат сополките, да се повдига дюшека на детето откъм главата поне с по два-три пръста. Така се облекчава дишането и стичането на сополите. Нас така ни посъветваха и имаше ефект.

Общи условия

Активация на акаунт