Циклене на паркет - Варна

  • 21 461
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Препоръчайте ми майстор, фирма, моля   bouquet

# 1
  • Мнения: 194
Уффффф никой ли не се е занимавал с паркети наскоро бе  Tired

Има едни " паркет Варна", работели с лакове на Милеси, дали стават? Искат към 8 лш/м2 за циклене, фугиране и две ръце лак, като материалите влизат в цената...ама дали са читави? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 67
В момента се занимавам с това и мога да споделя цени на нашия майстор Нареждане циклене и фугиране 17лв ако искаме финално супер гладко полиране с някаква по-специялна машина+2лв Това е само труд без лак и лепило За 24квадрата излиза 1000лв по мои сметки които винаги излизат криви и по-малки от на майсторите Според мен цената ти е ниска за качествени материяли а при естествен паркет не трябва да пестиш точно от тях Успех

# 3
  • Мнения: 194
Не знам дали е евтино, но вашият майстор ви взема безумно скъпо  Crazy И с най - перфектните лакове да работи ( немски, италиански), това е неоправдана цена. ooooh!

# 4
  • Мнения: 11 747
И аз тука, чакам отзиви за фирми за циклене и лакиране, сигурно и фугиране ще трябва. Редене - не, паркета е стар и отдавна нареден. Ама какви са тия цени 1000лв за 24кв паркет, бе?!  #Crazy  Ние имаме над 50кв. паркет в 4 стаи, то колко ще излезе да се изцикли и лакира?  #Crazy

# 5
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 642
Родителите ми в момента проучват фирми за циклини на паркет и резултатите са следните: циклене+фугиране+лакиране - 20 лв с лакове на фирмата, т. е. не се налага да се търсят лакове. Правели го с някакви нови машини за циклене, които не пръскали много прах. Това е крайната цена. И на мен ми се видя много. Ноооо, има обяви по вестниците и за 3-5 лв на кв. м. без лакове.

# 6
  • Мнения: 11 747
Значи, все пак, ние трябва да дадем 1000лв за тази цел?  #Crazy  Леле, то да го сменим с ламинат по- евтино ще ни излезе  Thinking

zaek , ще те помоля на лични да ми пратиш име и координати на тази фирма!

# 7
  • Мнения: 7 947
Не съм от Варна, ама се стреснах от тия цени, ние дадохме по 6лв на кв.метър за всичко.

# 8
  • Мнения: 11 747
viliko, и ви фугираха ли? При нас в едната стая има видими фуги, та се притеснявам дали ще стане. Какво ли питам, ще кажат на място... Явно доста търсене ме чака в тази област, аз си го представях, че ще стане най- лесно, а то лесно нямало, май... Паркета ни е към 40 годишен, поне 36 има.

# 9
  • Мнения: 7 947
Това само може да те радва - защото е качествен именно този, стария! Да нез апочваме сега дискусия, че днес всичко е боклюк - като се почне от строителството, мине се през техниката и тн...
Та - значи и при нас фугираха, но него го сметнаха отделно - цената беше съвсем ниска, да кажем 20тина лева отгоре. Да, иначе запълвят всякакви дупки  Joy Накрая няма да го познаеш, става гладък, изсветлява /ако търсиш естествен цвят, защото има и цветни лакове/ и лъщи едно приятно като водната ма раня по улиците... Peace

# 10
  • Мнения: 11 747
Ха, дано! Тъй си го представям и аз, само да не се случи на цена 1000лв, че сърцето ми изхлопа  Laughing

# 11
  • Мнения: 7 947
Ха, дано! Тъй си го представям и аз, само да не се случи на цена 1000лв, че сърцето ми изхлопа  Laughing

Тогава ще сложиш нов масив, цените са около 40-50 метъра  Joy

# 12
  • Мнения: 11 747
На Бенковска, след кръстовището с Пискюлиев, в посока Образцов дом има един магазин за паркет. Там питах, занимавали се и с циклене - циклене, фугиране и лакиране 3 слоя - 15лв на квадрат. Пак е много скъпо, но от цена 20лв/кв. е с 25% по- евтино, та да го спомена. За сега по- примамлива оферта не съм получила, да не говорим препоръка от някой доволен. Моля, споделете ако имате някакъв напредък в търсенето!

# 13
  • Мнения: 3 827
слагат боклуци лакове , за София говоря , ама едва ли ще е различно и там ,  по-добре си купете ваш лак , може и да откажете лакирането и вие да си го лакирате - ще ви свалят от цената
най-добре е с масло да се омасли ,
освен това има и машини под наем за циклене  , така излиза най-евтино , ако има някой , който може да работи с такава машина ...

# 14
  • Мнения: 11 747
Ако е за най- евтино, днес един любезен чичо ми разказа, как можело с шлайф и шкурка да си го изшкурим и после сами да си го лакираме  Simple Smile Само, казва, време и търпение трябва да имате  Simple Smile

Няма да си го причинявам! Имаме да правим ремонт на 2 апартамента - добре, че единият е 40 и няколко квадрата, ама банята и тоалетна + кухня пак си чакат, също дограми, врати и подови настилки; другия е 100кв. почти всичко му е за правене, включително и мазилко- шпакловки. Представяш ли си и сама да се разцикля - то няма да стане тази петилетка...

Общи условия

Активация на акаунт