Кухните - 37 тема

  • 111 891
  • 780
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 397
Merlinski с кеф да си ползваш кухничката  Hug

Аз да се радвам на новите кухни и да се похваля, че вече си имаме и хладилник  Peace
Останаха само контактите да сложим.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Записче в новата тема.

# 32
# 33
  • Мнения: 0
И аз тук, макар че едва ли в тази тема ще сколасаме с кухня, но надявам се да е скоро.

Аз пък се интересувам от гранит, гледахме, но не сме питали за цена, само си харесахме. Прегледах пак назад в темите за цените, но хич не се ориентирам защо така излиза. Иначе ни казаха кв.м. между 30 и 130 лв. Но явно много вземат за срязове и дупки. Имате ли идея колко?
Когато поръчах гранита ме питаха и за етажа.В цената ни влиза монтаж,отвори,ъглова снадка и колкото по-високо, толкова по-скъпо.Merlinski,честито.  

# 34
  • На село
  • Мнения: 873
Честита кухня, Merlinski! Мнооого е свежарска! Какъв е онзи уред под мивката в ляво - съдомиялна?

И аз вече си имам монтирани кухненски шкафове, ама без плот, така че си нямам все още кухня. Избрах си плот от технически камък, който не е наличен в момента и ще си го чакам до средата на юни  Sad.

# 35
  • Мнения: 3 391
Да, това долу в ляво е съдомиялната  Laughing
А за столчетата - наистина са удобни, но трябва поне още два  да вземем, че да са 6-ца поне... Искам и килим под масата, подходящо цвете в ъгъла и още някои дреболии по декорацията, но нямах търпение да я покажа тук - отново благодаря на всички ви   bouquet

# 36
  • Мнения: 931
Може ли да се заиша и аз в тази прекрасна тема.Преди 2 год. щяхме да си правим нова кухня , но  по независими от нас причини това не можа да стане.Сега обаче май ще се получи. Купихме си плочките за пода и гръбчето и сега ще мисля пак варианти за шкафчетата.
Поздравявам всички с невероятните ви кухни и идеи.  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 82
нищо, че моята кухня е отдавна готова, продължавам с интерес да следя темата   bouquet

# 38
  • Русе
  • Мнения: 3 711
новодомец, за щастие при нас е къща и е на един етаж, така че това поне добре. Иначе и аз имам ъглова снадка. Би ли споделил цена и за колко лин. или кв. м е?

Маринова, би ли споделила и ти цена за плота от технически камък?
Много ви благодаря

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Merlinski,честито! Със здраве да си я ползвате!
Аз искам да попитам как скрихте тръбите на аспиратора? И при мен ще се получи почти като твоето разположение, но дупката за аспиратора е в ъгъла и се чудя как да стане, че да не се вижда тръба newsm78

# 40
  • Мнения: 0
Meggysan,при 180/260 цената е 1280лв .първи жилищен етаж.Това е цената на плота. Цената на плот и гръб е приблизително, още 1280лв. отгоре.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Meggysan,при 180/260 цената е 1280лв .първи жилищен етаж.Това е цената на плота. Цената на плот и гръб е приблизително, още 1280лв. отгоре.


Това 180/260 какво е, двете дължини на Г-образен плот, предполагам на 60 см?

# 42
  • Мнения: 3 391
radinna , благодаря, да се връща на всички домакини в темата нови кухнички, които да си харесват Simple Smile
На нас отвора ни идва точно над адсорбатора и тази меката връзка е "облечена" с тези металните "кожухчета", които се виждат на снимката. Не знам при вас точно как е разположението, но моя съвет е абсорбаторът да е максимално близо до отвора. Ако се налага тръбата да минава през шкафовете, ще се изрежат предполагам, но ще заема място и няма да е хич красиво като отвориш... Tired

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green И ние сме вече готови с кухнята, но тук се намират интересни идеи  Mr. Green Не мога да ви оставя  Peace

# 44
  • Мнения: 41
Meggysan,при 180/260 цената е 1280лв .първи жилищен етаж.Това е цената на плота. Цената на плот и гръб е приблизително, още 1280лв. отгоре.

Започват да ми настръхват косите! Моята кухня ще е права - дълга 4350. Отделно с шкаф за хладилник. Но него засега не го мисля, че той ще е с един аквариум до него, пак в шкаф вграден, там е сложно. Но тези цени за плот и гръб ме отчайват.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт