Мнения за Медицински център "РепроБиоМед" ООД

  • 3 823
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Моля Ви, ако има впечатления за тази клиника да ги споделите. Много четох и тъй като според много мои познати клиника " Надежка " е най-надежната а ми записаха час чак през август 2012г исках да посетя и др. клиника за мнение. Имам неуспешни инсеминации при Щерев #Cussing out #Cussing out

# 1
  • Мнения: 56
Привет - само ще кажа, че чакаме близначета от първи опит в Репробиомед. Много сме щастливи.
Късмет и успех! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10
Здравей, от първи опит инвитро в Репро Био Мед  вече имам син на 6 месеца . Благодарение на др Николов.Много успех ти пожелавам.

# 3
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Почна се пак,сега ще стане страшно Simple Smile

И аз съм от доволните ,синът ми е създаден  от д-р Георги Николов,той ме следи през цялата проблемна бременност,той ми нарави секциото  Peace

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
queen7 не се отчайвай, аз също имам неуспех в клиниката на щерев но това не ми дава поводи да тръгна веднага и да търся друга клиника. Помисли си мила Hug
За Репробиомед немога нищо да кажа, нямам наблюдения  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 000
Куин, аз съм пациент на д-р Николов и съм много доволна от него, за мен е добър специалист и му имам доверие. Друг е въпросът, че изборът не клиника аз не бих го направила на база мнения от форума. Отиди, направи си една консултация и прецени на място дали това е твоят лекар. А неуспешните инсеминации не са показателни за работата на клиниката, там процентът на успеваемост е така или иначе по-малък.

# 6
  • Мнения: 50
и аз съм много доволна от д-р николов и от клиниката, от години съм му пациентка и мога да кажа само хубави неща.пожелавам ти успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 079
И аз съм от доволните.В клиниката са ми направени цветна снимка,лапароскопия,имунологични и генетични,имам и два опита Икси.Не ни се получават още нещата,но вярвам в Д-р Табакова и Д-р Николов и знам,че заедно ще успеем Hug

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте аз съм много доволна от Репробиомед от първи опит инвитро оплождане съм бременна и то при д-р Николов и сме му много благодарни че ни дари със детенце

Общи условия

Активация на акаунт