Мнения за 12 ОДЗ"ЛИЛИЯ"кв. Дървеница

  • 2 113
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Търся мнения и препоръки за въпросното 12 одз.Как са нещата там?Има ли похвали и оплакваня.Моля на тези които децата го посещават по специално яслата да пишат защото имаме желание и евентуално ако ни изберат да запишеме детето там.БЛАГОДАРЯ

# 1
  • София
  • Мнения: 389
И мен ме интересува, но не яслата, а градинските групи... Основен критерий за мен е отношението на персонала... и що годе прилична база...

# 2
  • Мнения: 59
Ние сме в Лилия от яслена група, сега сме втора детска група. Аз лично съм доволна, нямам особени забележки през годините, на много неща са го научили, ходи с удоволствие, има си приятели и т.н. Естествено е имало и някои неща, които много не са ми харесвали, но нищо кой-знае какво, пък и аз  по принцип се опитвам да не правя от мухата слон за дреболии. Иначе доста ремонти се направиха вътре и навън, имат хубав двор и ги извеждат при всяка възможност. От персонала в нашата група също съм доволна, нямам наблюдения върху останалите обаче, може да има и недоволни. Като цяло давам положителна оценка, а и на нас ни е доста близо, което също е голям плюс.

# 3
  • Мнения: 3
Моят син посещава яслена група Детелина към ОДЗ 12 от 2011г. Аз лично съм доволна. Научил е много неща в яслата и ходи с огромно желание на ясла. Освен това директорката е много лъчезарна и разбрана жена. Има разбира се родители, които членчат, че боледували децата и т.н., но според мен това е неизбежно и основния плюс на яслата  и детската  градина е, че детето контактува с други хора и не е център на вселената както у дома. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт