Някой може ли да даде мнение за Иванова,адвокат от Пловдив?

  • 4 202
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Някой може ли да даде мнение за Елена Иванова,адвокат от Пловдив?Младо момиче е,а ще водя сериозно дело за не малка сума пари,за което дело ще ползвам и свидетели.Препоръчаха ми я,но аз все още се колебая дали да й се доверя?Изобщо ми трябва зъбат и сериозен адвокат от Пловдив, а не познавам никой.Дайте съвет!

# 1
  • Мнения: 3 922
За какво точно е делото?

# 2
  • Мнения: 170
Търсите мнение за лицето Иванова или за адвокат Иванова, защото така написано изглежда, че търсите сведения за лицето, а не за професионалиста. Ако търсите мнение за адвокат Иванова, титлата се пише пред, а не след името. Освен това младостта не е критерий и не е автоматична индикация за неопитност. И какво му е толкова сериозно на делото ви. Освен това адвоката ви е препоръчан и някак злепоставяте и лицето, което ви го е препоръчало, както и самия адвокат с това свое питане, което не звучи никак добре. Изказаното съмнение без основание не прави добро впечатление.

Търсите "зъбат" адвокат, та, да попитам колко зъбат, толкова колкото, ако му избият няколко зъба да му останат достатъчно с които да нахапе другата страна или просто обикновен "хапльо", който да се зъби и показва каква чудесна металокерамика има, разбира се, чинно платена от клиентелата му Mr. Green Laughing Peace Wink.

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 14:35 от Tumba_lumba

# 3
  • Мнения: 5
Търсите мнение за лицето Иванова или за адвокат Иванова, защото така написано изглежда, че търсите сведения за лицето, а не за професионалиста. Ако търсите мнение за адвокат Иванова, титлата се пише пред, а не след името. Освен това младостта не е критерий и не е автоматична индикация за неопитност. И какво му е толкова сериозно на делото ви. Освен това адвоката ви е препоръчан и някак злепоставяте и лицето, което ви го е препоръчало, както и самия адвокат с това свое питане, което не звучи никак добре. Изказаното съмнение без основание не прави добро впечатление.

Търсите "зъбат" адвокат, та, да попитам колко зъбат, толкова колкото, ако му избият няколко зъба да му останат достатъчно с които да нахапе другата страна или просто обикновен "хапльо", който да се зъби и показва каква чудесна металокерамика има, разбира се, чинно платена от клиентелата му Mr. Green Laughing Peace Wink.

Въпросната адвокатка не ми е препоръчана от близки хора,така че да им гласувам доверие, а от познати на познатите,а и те не са използвали нейните адвокатски умения.След като нямате конкретно мнение на въпроса ми мисля,че няма защо да си губите времето в излишни отговори.

# 4
  • Мнения: 5
За какво точно е делото?
Мога да отговоря какво е делото,ако проведем лична кореспонденция,тоест при желание ми оставите е-mail

# 5
  • Мнения: 170
Въпроса ви е некоректен и мисля, че Модератор трябва да изтрие или заключи темата ви.
Отговора ми не е излишен, защото на такова питане-такъв отговор.
Но, виж, Вашето питане е напълно излишно и не на място, особено във форум за майки, още повече пък в подфорум Клюкарник. Има специализирани форуми, където може да отправите питането си Peace.
ПП Считам, че индиректно отправяте обидни квалификации към адвокат Иванова, че е млада и вероятно неопитна и не ви е внушила нужното доверие, като подлагате на съмнение професионалните и качества, излагайки доводи за сериозност на делото, което искате да водите.

# 6
  • Мнения: 5
Въпроса ви е некоректен и мисля, че Модератор трябва да изтрие или заключи темата ви.
Отговора ми не е излишен, защото на такова питане-такъв отговор.
Но, виж, Вашето питане е напълно излишно и не на място, особено във форум за майки, още повече пък в подфорум Клюкарник. Има специализирани форуми, където може да отправите питането си .
ПП Считам, че индиректно отправяте обидни квалификации към адвокат Иванова, че е млада и вероятно неопитна и не ви е внушила нужното доверие, като подлагате на съмнение професионалните и качества, излагайки доводи за сериозност на делото, което искате да водите.

Ако Модератора прецени може да изтрие темата ми.
Само дето  част от темите в Клюкарника нямат също общо с майките и майчинството-например теми свързани с мобилните оператори

# 7
  • Мнения: 170
Едно е хората да изкажат мнение или да се обединят срещу некоректен Монополист, съвсем друго е да се уронва професионалния престиж на някого по форумите без да има основание за това. Peace

ПП И не е необходимо постоянно да ме цитирате, получава се натрупване в поста, което е напълно излишно.

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 15:41 от Tumba_lumba

# 8
  • Мнения: 5
Едно е хората да изкажат мнение или да се обединят срещу некоректен Монополист, съвсем друго е да уронвате професионалния престиж на някого по форумите без да имате основание за това. Peace

ПП И не е необходимо постоянно да ме цитирате, получава се натрупване в поста, което е напълно излишно.

Освен,че жената е млада,не съм изказала каквото и да било мнение за нея,още повече по отношение на нейният професионализъм.Това че е млада на години е единственото,което знам за нея.Затова го споделих,защото не открих никакви отзиви из мрежата и никаква информация.
Аз самата също съм млада и работя от 21 годишна,при това съм защитила мястото си с конкурс.Така че съм в същата възрастова категория.
Откъде решихте,че уронвам престижа и името й?По-скоро очаквах да получа информация за адвокати,от чиито услуги има доволни клиенти,пък дори и да са във форум за майки

# 9
  • Мнения: 170
Ами тогава просто да бяхте попитала за адвокати от Пловдив с добра репутация Twisted Evil. И междудругото да бяхте поискала мнение и за адвокат Иванова, тогава индикациите щяха да бъдат напълно различни. И вероятно щяхте да получите и някакви отговори за разлика от сега Peace.

Питането ви можеше да бъде в следния смисъл:
"Моля, препоръчайте ми добър адвокат от Пловдив, занимаващ се с ............. дела. Чух добри отзиви за младата адвокатка Е. Иванова. Моля, споделете мнения. "
Това как ви звучи?

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 15:55 от Tumba_lumba

# 10
  • Мнения: 24 467
Малко като реклама звучи. Особено ако темата се пусне от човек, който има 0 мнения във форума.     Laughing А рекламата е "двойно забранена", що се касае до предлагане на адвокатски услуги.

Вижте в lex.bg и питайте за "сериозни адвокати от Пловдив, специалисти по съответния вид дела".

# 11
  • Мнения: 170
Не виждам реклама, а и използвах думите на авторката на темата за да съчиня нещо що годе нормално. Но, да изказваш безпочвени съмения по форуми за даден професионалист, моля, извинете. Може несъзнателно да я "рекламирам", но поне няма да я обидя без да имам основание за това.
Рекламата на адвокатски услуги е забранена, но не и добрите отзиви за тези услуги, така, че нека правим разлика, става ли.

Джуди, кви са тез "сериозни" адвокати, това означава ли, че има и несериозни Laughing Wink!

# 12
  • Мнения: 5
Малко като реклама звучи. Особено ако темата се пусне от човек, който има 0 мнения във форума.     Laughing А рекламата е "двойно забранена", що се касае до предлагане на адвокатски услуги.

Имам оставени различни мнения във форума и по други теми,ако не съм поставила някаква отметка в профила си,за да се виждат мненията, това е отделен въпрос.

# 13
  • Мнения: 7 325
Здравей Tifanita, не мога да дам мнение за адвоката за който питаш, но си позволявам да ти напиша един съвет. Имала съм контакти с доста адвокати в Пловдив. Докато работех и се срещах с тях служебно впечатленията ми бяха едни, когато ми се наложи да ползвам услугите им нещата леко се промениха. Та съвета ми е освен препоръката да се консултираш с няколко различни адвокати по дадения казус ( сигурна съм че ще чуеш различни мнения ) и да се довериш на този който прецениш. Даден адвокат може да ти е препоръчан от човек чието дело е минало блестящо, но на теб да не ти свърши работа. Оценката е нещо много субективно.
Каквото и да решиш - пожелавам ти успех.

# 14
  • Мнения: 5
Благодаря за съвета!
Преди време така препоръчаха адвокат на мъжа ми,пак една млада жена,която се оказа,че изобщо не е практикуваща и въпросното дело не се проведе както трябва.Ние тогава се предоверихме,а после се разбра,че тя даже няма кантора,а е използвала за срещите кантората на други адвокати.Най-важното за нея беше да си вземе предварително хонорара.
Благодаря за пожеланието за успех!:)

Общи условия

Активация на акаунт