Подсъзнанието може всичко 34 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 75 269
  • 714
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 385
Честита Нова Година! Всички сте направили прекрасни пожелания, които знам, че идват от красиви и добри сърца. Към тях мога да добавя само едно голямо ДА и още по-голямо БЛАГОДАРЯ!
Да е честит празника и на всички именници!  Hug

# 391
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
"""ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА"", МИЛИ МОМИЧЕТА! БЛАГОДАРЯ ВИ , ЧЕ ВИ ИМА! ЖЕЛАЯ ВИ НАЙ-ПРЕКРАСНАТА, МИРНА , СПОРНА И ФИНАНСОВО КРАСИВА ГОДИНА. ТОВА е ГОДИНАТА на ЗАЕКА/моята Година/, и СЕ ОЧЕРТАВА ДА Е НАЙ-ХУБАВАТА МИ ГОДИНА. ПОЖЕЛАВАМ и ЗА ВАС ДА Е ТАКАВА. ОБИЧАМ ВИ и ВИ ПРЕГРЪЩАМ. БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ, ВИРТУАЛНАТА ПОДКРЕПА и ЛЮБОВТА! Hug Hug Hug Hug  Kissing Heart

# 392
  • Мнения: 169
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !
Здраве и късмет за всички   bouquet

# 393
  • Мнения: 1 568
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

# 394
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Честита нова 2011 година и от мен!


Аз си я нарекох да е година за подреждане на живота, за разчистване на всичко старо и отваряне на вратите за новото. Планирам промени почти във всички области на живота ни и съвсем открито го заявих на скъпия и детето на масата в 00.15. За добро или лошо вчера цял ден работих и вечерта, когато се сетих да чистя и подреждам беше почти полунощ, така че посрещнах новата година с прахосмукачка в ръка, но мисля, че това символизира най-точно личната ми цел в годината (не съм мяукала с бели ръкавици и нямам метла, но си наричах какво искам да изчистя от живота ни докато обикалях апартамента). Сега си доработвам каквото остана несвършено служебно от миналата година, а от другата седмица се заемам съвсем сериозно с "разчистването" на несвършени неща в личен план.


Пожелавам на всички една година на спокойствие и хармония, на сбъдване на най-съкровени желания, на любов и разбирателство, на финансово изобилие и морално удовлетворение!

Да бъде! Да бъде! Да бъде!





P.S. Благодаря за всички благопожелания за рождения ми ден, много сте мили!  Embarassed

# 395
  • Мнения: 52
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,МОМИЧЕТА!!!Желая ви:
[12 месеца без болести,

52 седмици без грижи,

365 дни щастие,

8760 часа любов,

525600 минути кеф и

31 536 000 секунди хубави преживявания.!

/color]

# 396
  • Мнения: 31
Момичета прекрасни сте! Чета ви от дълго време и благодаря, че ви има! Мога ли да ви попитам вие каква музика слушате за релаксация, за успокоение и за настроение? Много ми се иска да ми предложите нещо, защото съм в тежък период и особено като слушам тъжни балади още по-зле ми става. Искам нещо за душата. Ако ми споделите ще съм ви много благодарна. Целувки от мене и Честита Нова Година!!!  Hug  Wink

# 397
  • Мнения: 3 034
Честита НОвата 2011 и от мен! Здраве, късмет и много поводи за широки усмивки ви желая!

Дочаках я този път, за разлика от миналата, седнах на една едра банкнота, запалих бенгалски огньове над хороскопа и... влетях в новата с нова бяла блузка, пълна уста с бонбони и пълна чаша.  Mr. Green И хубави късмети обрах. Даже единият беше със скрито значение, защото нямаше как да напиша всичкото, не беше подходящо за други очи да го виждат, но ми се падна.  Heart Eyes Чакам я сега да се развихри тази прекрасна година!  Hug

BG_kaka , аз мисля че музиката, която ни влияе е много лично нещо, пък на мен и в различни периоди ми влияят различни неща. От лятото насам съм на вълна David Bisbal , но то е пак свързано с лични преживявания.  Peace

# 398
  • Мнения: 65
http://www.youtube.com/watch?v=RBEe9N5fTpQ&feature=related  

http://www.youtube.com/watch?v=6ZOW8A-3Kpg&feature=related

Светлина и мир през 2011   bouquet

Последна редакция: сб, 01 яну 2011, 19:51 от Vox populi

# 399
  • BG
  • Мнения: 390
Това е и моето пожелание.
Честита Нова Година! Всички сте направили прекрасни пожелания, които знам, че идват от красиви и добри сърца. Към тях мога да добавя само едно голямо ДА и още по-голямо БЛАГОДАРЯ!
Да е честит празника и на всички именници!  Hug
Обичам ви.

# 400
  • София
  • Мнения: 72
Честита Нова Година мили момичета и момче.Обичам ви и ви желая много щастливи мигове през предстоящата година.
Днес моето внуче и нашето форумско бебенце стана на 40 дни и бяхме на голяма молитва.В този хубав и свят ден бяхме на черква и ни четоха молитва.
Толкова е хубаво.Денят не пропусна да ме сблъска с разочарованието, но установих, че гледам по съвсем друг начин на нещата. Вече не приемам нещата лично срещу мен. Кой каквото прави на себе си го прави. Вече приемам всяко разочарование и обида като поредния житейски урок, който ме прави по-силна.Урок който ми показва какво и кого да ценя и да Благодаря че се е случило.
Обичам ви и искам цяла година да сме тук и всеки ден да споделяме щастието си и красивите си мисли.
Тук сме се събрали хора различни от другите. Хора израсли и на друго ниво.
Тук е нашето виртуално семейство и тук аз съм щастлива между всички вас.
ОБИЧАМ ВИ МОЛЯ ПРОСТЕТЕ БЛАГОДАРЯ.  Heart Eyes

# 401
  • Мнения: 1 652
Само да напомня, нещо от миналогодишната тема -  начинът по който преживяваме първите 12 дни на януари, съответства на начинът по който ще се чувстваме през 12-те месеца на годината. Струва си да с9е постараем да преживеем тези дни с много радост, мир и любов, така, както ни се иска да бъде цялата година.

# 402
  • Мнения: 1
Само да напомня, нещо от миналогодишната тема -  начинът по който преживяваме първите 12 дни на януари, съответства на начинът по който ще се чувстваме през 12-те месеца на годината. Струва си да с9е постараем да преживеем тези дни с много радост, мир и любов, така, както ни се иска да бъде цялата година.

Да ни е честита новата 2011! Нека бъдем по-добри, по-обичани и по-успешни!


Дарена А също 12-те дена следвани от рождения ти ден се гледат каква ще ти е личната година ... Малко има смесване, но всяко добро е дошло.
Първите часове на Новата година посрещнах прекрасно, но после алкохола не прости на някои хора и вкиснаха настроението. Надявам се,че не се брои и сега се опитвам да си повдигна духа и да се радвам на факта,че приключих една година пълна с уроци, сериозни решения, възходи и падения!!!!

А вие какво научихте от предходаната година, направихте ли си изводите?!  Peace

# 403
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
А вие какво научихте от предходаната година, направихте ли си изводите?!  Peace
Научих, че съм много по-силна отколкото си мислех и че опитите на някои 'орица да ме прегазят завършват със силен смях (от моя страна). Научих, че трябва да вярвам и да не се отчайвам дори когато ми е трудно дори да дишам още 10 минути. Изход ВИНАГИ има и обикновено идва от неочаквана страна.

Имам много за чистене... От днес започнах една 30-дневна Release program за освобождаване от всички ремаркета (материални и душевни), които влача с години.
Срещнах виртуално вас. Дори и затова 2010 си струваше.

Посрещнах годината седнала на пачка, с пълна чаша и чиния сладкиши пред мен. А късметите от баницата ми са точно каквито исках newsm44

# 404
  • София
  • Мнения: 72
Нещо хубаво от моят живот, което ми се случи в първият ден на новата година и споделям с вас.
Преди час ми се роди племеница. Брат ми има момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт