Патици / патешко в София?

  • 3 703
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 592
Преди години в продължение на няколко поредни НГ имахме печена патица на празничната трапеза - и аз много, ама много ги харесвах... после се появиха разни кризи, а още по- после патиците просто изчезнаха от пазара.
Сега много ми се иска да запозная сина си с тази вкусотия - но никъде не съм срещала патица... предните 2 години правех пуйка - но изобщо не е същото.

Някой срещал ли е патици в Сф - искам да кажа такива, които направо се пекат, не живи или неоскубани?

# 1
  • Мнения: 87
Точно днес гледах,ама не в София.От доста време не бях виждала/не съм и търсила де/та ми направи впечатление,бяха между 4-5 кг,за цена не погледнах.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 592
Да де, ама ми трябва в Сф... че от другаде май много скъпо ще ми излезе патешкият полет...  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 726
Виждала съм в "Метро" преди време. Peace

# 4
  • Мнения: 87
Да де, ама ми трябва в Сф... че от другаде май много скъпо ще ми излезе патешкият полет...  Laughing
Имах в предвид,че в търговската мрежа вече все пак има,може би ще зардят и в София,празниците тепърва предстоят.

# 5
  • Мнения: 1 196
В Карфур трябва да има - зареждаме ги от както са отворили   Peace    Hug
И с разфасовки така и с цяла патица.

# 6
  • Мнения: 9 112
Някой срещал ли е патици в Сф - искам да кажа такива, които направо се пекат, не живи или неоскубани?


 Joy Joy Кати, извинявай, ама добре ме разсмя със срещите.

Момичетата вече са ти казали за Метро и КАрфур.
Тук съм виждала (замразени де - цели и патешки продукти) в магазин Рода, който е Меркатор бивш, знам, че в София има такъв магазин на бул. "Владимир Вазов" . Къде по точно там, не знам, сигурно Гугъл знае  Peace

# 7
  • Мнения: 1
   На пазара "Димитър Петков" до бул. "Т. Александров" преди няколко дни отвориха магазин за месо. Има замразени патици, средно около 4 кг са. Обаче, на мен ми се сториха твърде големи, нямам толкова голяма тенджера  Thinking. Там има и бутчета от крила, маншони им се казвало, ама не бяха добре "епилирани".  smile3503.

   Ако ти е нужно, ще ти дам по-подробна информация за местонахождението на магазина.

П.П. И аз много харесвам патешко  Simple Smile
   

# 8
  • София
  • Мнения: 17 592
Те се слагат в тава, не в тенджера - ако имаш желание, можеш да опиташ...

В карфур ще проверя - този пазар не знам къде се намира, но ако няма в карфур ще трябва да го потърся навярно, ще съм благодарна за инструкции някакви...


И благодаря на всички отзовали се!

# 9
  • Мнения: 1 196
За по сигурно виж след вторник в Карфур   Wink

Общи условия

Активация на акаунт