Отговори
# 30
  • Мнения: 0

Не, по скоро уморен и тъжен  smile3506

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 14:37 от elma

# 31
  • Мнения: 273



И аз в леглото, ама разделени  ooooh!

# 32
  • Мнения: 1
Момичета да ви питам какво мислите за статията с Джансел newsm78 дали е с момичето,за да опровергае още повече слуховете за връзката с Туба Rolling Eyes или наистина има нещо Rolling Eyes или просто му е роднина или позната Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 273



Поздрав за всички фенки!

# 34
  • Мнения: 1
И тук са облечени в тон...досега не бях забелязала........

# 35
  • Мнения: 0
Момичета да ви питам какво мислите за статията с Джансел newsm78 дали е с момичето,за да опровергае още повече слуховете за връзката с Туба Rolling Eyes или наистина има нещо Rolling Eyes или просто му е роднина или позната Rolling Eyes

Честно казано незнам Бонобо, възможно е да е просто позната  newsm78, ама ако е поредната постановка с цел опровержение.........да се чудиш на отричането, все едно си нямат друга работа и само това им е цел  newsm78 newsm78 и за какво? да кажат след края на филма  - заедно сме  newsm78, те би трябвало да са наясно, че колкото по често се появяват в медиите, толкова повече ще се говори за тях, а и защо да е толкова важно да отрекът връзка? И двамата са свободни, млади хора, защо им е целият този цирк??????????

# 36
  • Мнения: 0
И тук са облечени в тон...досега не бях забелязала........



Казах ви аз, че са си духовни брат и сестра, вие не ми повярвахте  Joy Joy и на Мурат се смяхте за тези думи! Ама той не лъже  Joy

# 37
  • Мнения: 273



Представям си Мурат с риза като блузката на Туба Joy Joy

# 38
  • Мнения: 273
И тук са облечени в тон...досега не бях забелязала........



Казах ви аз, че са си духовни брат и сестра, вие не ми повярвахте  Joy Joy и на урат се смяхте за тези думи! Ама той не лъже  Joy

Елма, смяхме се, но му повярвахме hahaha hahaha

# 39
  • Мнения: 1
И тук са облечени в тон...досега не бях забелязала........



Казах ви аз, че са си духовни брат и сестра, вие не ми повярвахте  Joy Joy и на урат се смяхте за тези думи! Ама той не лъже  Joy

Ааа,аз на Мурат му вярвам Joy досега само истини е говорил Joy Joy

# 40
  • Мнения: 273
Момичета да ви питам какво мислите за статията с Джансел newsm78 дали е с момичето,за да опровергае още повече слуховете за връзката с Туба Rolling Eyes или наистина има нещо Rolling Eyes или просто му е роднина или позната Rolling Eyes

Честно казано незнам Бонобо, възможно е да е просто позната  newsm78, ама ако е поредната постановка с цел опровержение.........да се чудиш на отричането, все едно си нямат друга работа и само това им е цел  newsm78 newsm78 и за какво? да кажат след края на филма  - заедно сме  newsm78, те би трябвало да са наясно, че колкото по често се появяват в медиите, толкова повече ще се говори за тях, а и защо да е толкова важно да отрекът връзка? И двамата са свободни, млади хора, защо им е целият този цирк??????????


Има възможност не просто да отричат, а наистина да няма нищо  newsm78 Тогава пък не ми е ясно защо изобщо трябва да дават обяснения  newsm78

# 41
  • Мнения: 0
И тук са облечени в тон...досега не бях забелязала........



Казах ви аз, че са си духовни брат и сестра, вие не ми повярвахте  Joy Joy и на урат се смяхте за тези думи! Ама той не лъже  Joy

Ааа,аз на Мурат му вярвам Joy досега само истини е говорил Joy Joy

И аз му вярвам  Peace, амо не на думите, които казва, а поглеждам в очите му, там е истината!

# 42
  • Мнения: 0
Поредната анкета, спечлена от Туба  Hug

Türkiye 2010 yılının kadın dizi yıldızını seçti!

от Tuba Büyüküstün на 17 декември 2010 г. в 14:14



HABERTURK.COM'un 13 Aralık pazartesi günü başlattığı "2010 yılının en iyi kadın dizi oyuncusu" anketi sonuçlandı.


İşte 87 bin kişinin oy kullandığı anketten çıkan sonuçlar:

 

1 - TUBA BÜYÜKÜSTÜN Aldığı oy oranı:%32,63 Aldığı oy sayısı:28387

2 - ASLIHAN GÜRBÜZ Aldığı oy oranı:%18,05 Aldığı oy sayısı:15704

3 - BEREN SAAT Aldığı oy oranı:%11,20 Aldığı oy sayısı:9747

4 - SİNEM KOBAL Aldığı oy oranı:%6,84 Aldığı oy sayısı:5952

5 - AYÇA BİNGÖL Aldığı oy oranı:%6,80 Aldığı oy sayısı:5915

6 - MERVE BOLUĞUR Aldığı oy oranı:%3,63 Aldığı oy sayısı:3156

7 - DEMET EVGAR Aldığı oy oranı:%3,06 Aldığı oy sayısı:2666

8 - BİNNUR KAYA Aldığı oy oranı:%2,56 Aldığı oy sayısı:2227

9 - CANSU DERE Aldığı oy oranı:%2,29 Aldığı oy sayısı:1991

10 - PELİN KARAHAN Aldığı oy oranı:%1,56 Aldığı oy sayısı:1361

 

Kaynak: HaberTürk / Medya




http://www.facebook.com/notes/tuba-buyukustun/turkiye-2010-yilin … ecti/488144191800

# 43
  • Мнения: 273
И тук са облечени в тон...досега не бях забелязала........



Казах ви аз, че са си духовни брат и сестра, вие не ми повярвахте  Joy Joy и на урат се смяхте за тези думи! Ама той не лъже  Joy

Ааа,аз на Мурат му вярвам Joy досега само истини е говорил Joy Joy

И аз му вярвам  Peace, амо не на думите, които казва, а поглеждам в очите му, там е истината!

Нали героят му от Аси каза, че любовта не може да се скрие newsm78

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 15:06 от Katerina61

# 44
  • Мнения: 1
А това момиче,което е второ...някой знае къде играе...защото явно е харесвана и в други анкети съм ѝ виждала името newsm78

Общи условия

Активация на акаунт